Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder
20-12-2016, 01:31 PM
Post: #651
RE: Deontay Wilder
- Bycie mistrzem nie będzie w moim przypadku jak kadencja prezydencka. To będzie stała kadencja, trwająca do momentu, kiedy postanowię przejść na emeryturę. Tak to będzie wyglądać. Chcę dojść do punktu, w którym jedynym sposobem na zarobienie dużych pieniędzy, będzie walka z Deontayem Wilderem. Chcę zunifikować dywizję, boksować cztery, a nawet pięć razy w roku, wszystkie walki niech będą obowiązkowymi obronami, bo chcę wyłącznie najlepszych rywali. Takie są moje bokserskie plany. Myślę, że przede mną świetlana przyszłość. Wejdę na nowy poziom - przekonuje "Brązowy Bombardier".

Amerykanin pauzował ostatnio z powodu kontuzji, jakiej nabawił się w lipcowej potyczce z Chrisem Arreolą. Złamał w tym pojedynku prawą rękę, ale podkreśla, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - podczas przerwy od startów miał okazję popracować nad mocą drugiej ręki.

- Nie musicie uważać tylko na prawą, ale też na lewą rękę. Bardzo się rozwinąłem na przestrzeni lat. Już po raz trzeci złamałem prawą rękę, teraz mam lepsze relacje z lewą. Robię nią wiele rzeczy i nie mogę się doczekać powrotu. Nadchodzą niesamowite czasy - powiedział.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2016, 04:19 PM
Post: #652
Bug RE: Deontay Wilder
(20-12-2016 01:31 PM)Gogolius napisał(a):  To będzie stała kadencja, trwająca do momentu, kiedy postanowię przejść na emeryturę.
Tłumaczę na polski - kiedy tylko federacje zmuszą mnie do walki z Joshuą, przejdę na emeryturę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2016, 04:58 PM
Post: #653
RE: Deontay Wilder
Chcę zunifikować dywizję, boksować cztery, a nawet pięć razy w roku, wszystkie walki niech będą obowiązkowymi obronami, bo chcę wyłącznie najlepszych rywali.
*
Naprawde sa idioci ktorzy w to uwierzą?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2016, 05:01 PM
Post: #654
RE: Deontay Wilder
A ludzie narzekali na Kliczków... i mamy teraz Wilder'a, wcześniej Fury'ego..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2016, 09:56 AM
Post: #655
RE: Deontay Wilder
Pogłoski o walce Wildera z Wawrzykiem nabierają coraz bardziej realnych kształtów:

Deontay Wilder vs Andrejz Wawrzyk - Voluntary Title Defense - February 25th In Alabama

WAWRZYK O MISTRZOSTWO ŚWIATA WAGI CIĘŻKIEJ Z POGROMCĄ SZPILKI?

SZPILKA vs BREAZEALE JAKO PRZYSTAWKA DO WALKI WAWRZYK-WILDER?

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2016, 10:28 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2016 10:30 AM przez fext.)
Post: #656
RE: Deontay Wilder
Hmm... Do tej kwestii należy podejść w sposób naukowy. Moja propozycja jest tania, praktyczna i sprowadza się do zastosowania prostego i ogólnie dostępnego wyposażenia. Potrzebne są jedynie rolki, tubka kleju typu "super glue" i kątomierz. Już na etapie przygotowań Andrzej powinien zakładać rolki lub wrotki, w celu przyzwyczajenia się do nowego obuwia. Ponadto trener, wyposażony w kątomierz powinien za każdym razem pilnować, żeby zakroczna, czyli prawa noga Wawrzyka znajdowała się zawsze pod kątem 45 stopni w stosunku do nogi lewej, wykrocznej.

Dodatkowo tuż przed samą walką lewą rękawicę Polaka (koniecznie Paffeny!!!) należy za pomocą "super glue" przykleić tuż nad jego lewym uchem, w pozycji zasłaniającej głowę i amortyzującej zabójcze prawe sierpowe Wildera. Dzięki tym prostym trikom Andrzej stanie się niepokonany, gdyż dowolnie silne ciosy Deontaya będzie albo przyjmował na blok albo po prostu odjeżdżał, przez co ich moc zostanie całkowicie zneutralizowana. Z kolei wyrazu nabiorą słynne piruety pretendenta, czyniąc go jeszcze bardziej niewykrywalnym. To gwarantuje, że "Dzikus" opadnie z sił na długo przed ostatnią rundą i wtedy "Cycu" stanie się pierwszym polskim mistrzem świata wagi ciężkiej, w dodatku podwójnym. Boksu i rolek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2016, 11:26 AM
Post: #657
RE: Deontay Wilder
Właśnie na cbssports przeczytałem, że walka odbędzie się na 99%. Dobry Boże...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2016, 11:53 AM
Post: #658
RE: Deontay Wilder
Czy to nie Wilder pisal, ze Joshua nie walczyl z nikim waznym? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2016, 11:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2016 11:55 AM przez Wilczekstepowy.)
Post: #659
RE: Deontay Wilder
Wszystko zależy od Wawrzyka. Obóz Wildera złożył oficjalną propozycję - pytanie tylko czy Wawrzyk ją przyjmie. A jak dostanie powyżej 100k zielonych to na pewno przyjmie.

(21-12-2016 11:53 AM)Arkao napisał(a):  Czy to nie Wilder pisal, ze Joshua nie walczyl z nikim waznym? Big Grin

Dokładnie. Według Dzikusa Joshua walczył do tej pory (przed walką z Moliną) z samą trzecią i czwartą ligą. Big Grin

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2016, 12:37 PM
Post: #660
Bug RE: Deontay Wilder
Wawrzyk? To już nie jest śmieszne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości