Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder
30-08-2012, 04:52 PM
Post: #21
RE: Deontay Wilder
Z kariery Wildera zaczyna się robić antysportowe gówno. Chyba jego promotorzy to jacyś maniacy, którzy obsesyjnie podniecają się nokautowaniem bumów w pierwszej rundzie.

To już nawet nie jest żenujące, to jest obrzydliwe. Biorą gościa rodem z super średniej mającego za sobą 2 lata nieaktywności i 39 lat na karku.
To jest chyba ta wielka jakościowa zmiana w prowadzeniu Wildera o której mówił ostatnio De La Hoya. Teraz zamiast walczyć bumami, będzie walczył z bumami emerytowanymi rodem z niższych kategorii wagowych. Oni chyba za niedługo przeciwników dla Wildera będą wyciągali prosto z trybun, albo z domu weterana.
Wstyd i jeszcze raz wstyd. Chyba po deseczkach od Sconiersa postanowiono, że journeymani to dla tego pana jeszcze za wysoki poziom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2012, 06:27 PM
Post: #22
RE: Deontay Wilder
@redd
Masz jakiś link do jego walki ze Sconiersem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2012, 08:59 PM
Post: #23
RE: Deontay Wilder
Niestety nigdy nagrania z tego pojedynku Bum Bombera nie widziałem.
Podobno po nokdaunie był ciężko zraniony, ale i tak najlepiej byłoby to zobaczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2012, 08:02 PM
Post: #24
RE: Deontay Wilder
Przeczytałem ponownie pierwszy post w tym temacie i pewien fragment powinien wyglądać chyba trochę inaczej. Mianowicie zdanie:
(24-07-2012 11:36 AM)Jerome napisał(a):  Amerykanin mimo pięknego rekordu nie posiada na rozkładzie żadnych nazwisk ale trzeba przyznać, że z obijania parkingowych Wilder powoli zabiera się do podboju wagi ciężkiej.
powinno wyglądać tak:
(24-07-2012 11:36 AM)Jerome napisał(a):  Amerykanin mimo pięknego rekordu nie posiada na rozkładzie żadnych nazwisk ale trzeba przyznać, że z obijania parkingowych Wilder powoli zabiera się do obijania emerytowanych parkingowych

Ciekawi mnie, czy ta walka potrwa więcej niż 2 rundy i przede wszystkim, kiedy Wilder dostanie kogoś lepszego, bo póki co to jest po prostu żart. Amerykanie naprawdę az tak bardzo chcą mistrza w ciężkiej, że kreują na niego boksera który nie ma na rozkładzie NIKOGO poważnego? Wiem, Wilder naprawdę ma warunki, ale ja z tym zachwycaniem się jego osobą wstrzymałbym się do jego walki z kimś nieco lepszym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2012, 08:31 PM
Post: #25
RE: Deontay Wilder
@Szakal
No widzisz, dałem się podpuścić Oscarowi Maswellem. Myślisz, że jest sens edytować?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2012, 08:35 PM
Post: #26
RE: Deontay Wilder
@Jerome
Ja bym się jeszcze wstrzymał z edycją do czasu gdy poznamy następnego rywala "Bum Bombera". Jeśli będzie to ktoś z podobnej półki co McCreary (a zapewne będzie) to wtedy będziesz mógł spokojnie edytować ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2012, 09:01 PM
Post: #27
RE: Deontay Wilder
@Szakal
Skusiłem się jednak zanim przeczytałem Twoją radę. Czy McCreary wypadł z rozpiski i mi nic o tym nie wiadomo??

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2012, 06:40 AM
Post: #28
RE: Deontay Wilder
Nie wiem czy wiecie ale, na amatorskich mistrzostwach świata Wilder prawie przegrał, z polakiem Krzysztofem Zimnochem. 23-20.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2012, 12:08 PM
Post: #29
RE: Deontay Wilder
Z tego co ja wiem, to właśnie przegrał z Zimnochem..

trochę mi zakręciłeś teraz tym stwierdzeniem..

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2012, 01:21 PM
Post: #30
RE: Deontay Wilder
Pindera albo Kostyra mówili podczas ostatniej walki Zimnocha, że ten nie prawie, tylko pokonał Wildera.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości