Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder
24-07-2012, 08:17 PM
Post: #11
RE: Deontay Wilder
No właśnie dlatego pytam bo się zgubiłem.
Sam tekst zdeskował ogarnąłem ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2012, 11:31 AM
Post: #12
RE: Deontay Wilder
ja bym powiedział, że Wilder ma rekord nie tyle świetny, co pięknie wyglądającyWink A co do jego wagi - faktycznie niska się wydaje, ale sporo "wieżowców" tak ma. Np. Henry Akinwande w wielu walkach ważył sporo poniżej 100 kg. Grantowi, Lewisowi też się zdarzało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2012, 11:44 AM
Post: #13
RE: Deontay Wilder
Nie wiem dlaczego ale w ostatniej walce Deontay'a Beck wycofał się tak samo jak ze Szpilką po 3 rundzie a Wilderowi uznano TKO w 3 a nie RTD w 4. Faktem jednak jest, że Wilder zaprezentował się o wiele lepiej niż Artur. Był spokojny i wyrachowany nawet przy knock downach Becka, które z resztą inkasował w każdej z 3 rund a w 3 nawet dwukrotnie. Wilder jednak jak na swój wzrost dał się trafiać pojedynczymi jabami co mnie nieco ździwiło. Musi pracować nad refleksem. Bardzo podoba mi się jego boks.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2012, 03:19 PM
Post: #14
RE: Deontay Wilder
No cóż. Wilder zmasakrował Manswella i odpowiedzi na niektóre pytania wciąż są nam nieznane. Cieszy oczywiście fakt, że mimo iż rywale są ciut lepsi od poprzednich to i tak Deonatay nokautuje. Czekam na następne nazwisko. Wilder powiedział, że jest najlepszym ciężkim Ameryki. Nie zgadzam się ale nie mam nic przeciwko jego walkom z Lawerence'em, Arreolą czy Mitchellem. Do boju ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2012, 11:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2012 11:25 PM przez Szakal.)
Post: #15
RE: Deontay Wilder
Dziwi mnie nieco skakanie Deontaya z wagą ciała. Z Beckiem ważył 98,4 kilograma, a z Manswellem już 103,5. Zastanawia mnie czy on po prostu olewa przygotowania, czy może jego team wiedząc że rywale nie stanowią żadnego zagrożenia szuka optymalnej wagi? Bardziej prawdopodobne wydaje się to drugie, chociaż kto wie...

Tak swoją drogą... Medal w Pekinie Wilder zdobył w wadze do 91 kg, czyli de facto cruiser w boksie zawodowym. Waszym zdaniem wybrał w zawodowstwie HW ze względu na to, że w tym limicie się dusił, czy ze względu na potencjalnie większe w wadze ciężkiej pieniądze?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2012, 12:06 PM
Post: #16
RE: Deontay Wilder
Moim zdaniem oba czynniki. Skoro się dusił to kto wie czy by wytrzymał więc od razu wskoczył do ciężkiej by się przygotowywać na przyszłość. Z drugiej strony Wilder v Włodarczyk? Widzę to, jak Krzysiek leży zatem Deontay miał szansę na Mistrza. No ale jednak wybrał HW i bardzo dobrze. Co do skoków z wagą to moim zdaniem Deontay zaczął wyciskać więcej na siłowni. Wciąż ma chude nogi ale obręcz barkowa jest imponująca. Staredown z Manswellem, który jest niższy a o 10 kg cięższy pokazało jak grube łapy ma Amerykanin.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2012, 02:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2012 02:49 PM przez Szakal.)
Post: #17
RE: Deontay Wilder
http://www.bokser.org/content/2012/08/30.../index.jsp

39 lat, 180 cm wzrostu, nieaktywny od dwóch lat... Czyli rekord "Bronze Bombera" będzie prezentował się następująco: 25-0, 25KO. Ciekawe, kiedy w końcu Wilder wyjdzie do ringu z kimś lepszym...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2012, 04:02 PM
Post: #18
Bug RE: Deontay Wilder
(30-08-2012 02:48 PM)Szakal napisał(a):  Ciekawe, kiedy w końcu Wilder wyjdzie do ringu z kimś lepszym...
No jasne. Za parę lat Kliczkowie będą na emeryturze. Wtedy ta "nadzieja czarnych" powoli zacznie zabierać się za TOP30.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2012, 04:07 PM
Post: #19
RE: Deontay Wilder
@Metzger
Dobre! Ja nie jestem jego fanem i szczerze mówiąc to nie rozumiem zafascynowania wielu osób tym bokserem. Oczywiście, ma warunki, ma mocny cios i tak dalej, ale dopóki nie zmierzy się z kimś w miarę poważnym, to dla mnie nie będzie żadną "nadzieją".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2012, 04:39 PM
Post: #20
RE: Deontay Wilder
Napisałem do Bombera na twitterze na temat tego rywala to mi powiedział, że wiek nie gra roli, wystarczy spojrzeć na Gradyego Foremana, Gradyego Brewera, Klitschkę i Hopkinsa haha.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości