Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder
15-06-2015, 02:45 PM
Post: #431
RE: Deontay Wilder
Wilder kolejny raz zaskoczył wszystkich lub w każdym razie znaczącą większość. Poprzednim razem zaskoczenie było na plus, a teraz na minus. Chyba po prostu "ten typ tak ma". Zapraszam do lektury tekstu "Szalony Koń". na http://www.bokserzy.cba.pl

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2015, 03:52 PM
Post: #432
RE: Deontay Wilder
(14-06-2015 08:34 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  A on może sobie brać na obronę kogo chce? Na pewno nie. Pewnie ewentualny rywal musi mieć odpowiednie miejsce w rankingu? Np. TOP 15 bądź TOP 20 danej federacji?

Lista zawodników, którzy znaleźli się w takim rankingu, albo nawet dostąpili walki o pas, a byli wzięci już nie powiem skąd, jest tak ogromna, że już nawet nikomu nie trzeba udowadniać, że takie rankingi i spora część obron pasów jest warta mniej niż zero.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2015, 05:19 PM
Post: #433
RE: Deontay Wilder
(15-06-2015 02:45 PM)Hugo napisał(a):  Wilder kolejny raz zaskoczył wszystkich lub w każdym razie znaczącą większość. Poprzednim razem zaskoczenie było na plus, a teraz na minus. Chyba po prostu "ten typ tak ma". Zapraszam do lektury tekstu "Szalony Koń". na http://www.bokserzy.cba.pl
Szalony koń - niezłe określenie. Wink Bardzo fajny artykuł, jednak ciężko mi sobie wyobrazić aby Głazkow był w stanie wypunktować Wildera. Ale być może nie doceniam Ukraińca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2015, 07:00 PM
Post: #434
RE: Deontay Wilder
@Wilczek
Dlaczego? Niektórym ciężko było uwierzyć, że może wypunktować Cunninghama Wink.
Uważam, że przy uczciwym sędziowaniu miałby spore szanse.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2015, 07:48 PM
Post: #435
RE: Deontay Wilder
Wydaje mi się za mały i bez siły ciosu. Wybił się na "emerytach" Wink i w dodatku miał problemy z Malikiem Scottem, którego Chisora a przede wszystkim Wilder wciągnęli go sobie lewą dziurką od nosa. Tongue Wiem, że wielu uważa, że to była podkładka ale mimo wszystko Głazkow z nim zaledwie zremisował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2015, 09:23 PM
Post: #436
RE: Deontay Wilder
Remis ze Scottem to żaden powód do wstydu.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2015, 09:56 PM
Post: #437
RE: Deontay Wilder
*Przegrana ze Scottem,prawilnie przypominam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2015, 02:18 PM
Post: #438
RE: Deontay Wilder
Tymczasem zdaje się, że kolejnym rywalem Wildera może być Lucas Browne. Łatwa walka dla Wildera? Czy Browne ma w ogóle jakieś szanse?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2015, 02:34 PM
Post: #439
RE: Deontay Wilder
Brown ma kopyto ale jest strasznie wolny , praktycznie boksuje w miejscu, byłby statycznym Celem dla Wildera, pewnie by zaryzykował tak samo jak Molina, i urwałby z runde może dwie,może też Wilder zaliczyłby knockdown, ale jest dla Browna za sprytny i wytrzymały, walka do jednej bramki,
Wilder KO w okolicach rund 8-10 lub wysoko na punkty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2015, 04:21 PM
Post: #440
RE: Deontay Wilder
Wilder raczej bez większych problemów. Ja mam tylko nadzieję, że szybko dojdzie do wali z Saszą bo niedługo te obrony Wildera będą gówno warte.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości