Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder
09-01-2014, 04:57 PM
Post: #221
RE: Deontay Wilder
Wilder-Oquendo... dla mnie fajna sprawa, nawet mimo tego, ze najlepsze lata Fres ma juz za soba. Zreszta o Oquendo w kontekscie walki z Wilderem, to pisalem juz od dluzszego czasu... to bylby wartosciwoy test.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2014, 06:28 PM
Post: #222
RE: Deontay Wilder
@BMH
Pozwól, że nie do końca się z Tobą zgodzę. Oquendo byłby dobry gdyby przyjechał do Wildera na sparingi (tak jak do Szpilki) a nie na walkę. Będzie to o tyle test, że walka potrwa może dłużej niż 3-4 rundy i tyle.....prawdziwą wartość Wildera powinien sprawdzić jakiś gatekeeper (ostatnio modne słowo na forumBig Grin), ktoś pokroju Thompsona, Solisa, Takama...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2014, 07:10 PM
Post: #223
RE: Deontay Wilder
Oquendo, to w mojej opinii bylby zdecydowanie najlepszy sportowo rywal dla Wildera w calej jego karierze... stad opinia, ze bylby wartosciowym testem. Dlaczego tak nie doceniasz Fresa?Smile
Duzo wieksze dawalbym szanse na trudna walke Oquendo, niz Solisowi(tak dysponowanemu jak w ostatnich walkach). Thompson i Fres, to dla mnie jedna polka... obaj doswiadczeni i solidni, choc juz najlepsze lata maja za soba.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2014, 09:21 PM
Post: #224
RE: Deontay Wilder
Wilder skończy jak Price, pytanie tylko kiedy dostanie walkę z kimś na poziomie.

Pompowany balon nic więcej.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 09:54 AM
Post: #225
RE: Deontay Wilder
Prawdopodobnie w Marcu Deontay zawalczy z Malikiem Scottem... oby, pierwszy na prawdę poważny test dla niego. Co prawda dużego zagrożenia KO nie ma bo Malik to mimo wszystko waciany bokser, ale za to jest śliski i trudno go znokautować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 10:36 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2014 11:36 AM przez szalonyAli.)
Post: #226
RE: Deontay Wilder
(25-01-2014 09:54 AM)RedHawk napisał(a):  Prawdopodobnie w Marcu Deontay zawalczy z Malikiem Scottem... oby, pierwszy na prawdę poważny test dla niego. Co prawda dużego zagrożenia KO nie ma bo Malik to mimo wszystko waciany bokser, ale za to jest śliski i trudno go znokautować.
No właśnie zagrożenia nokautem nie ma , ale za to ta walka da Nam dużo odpowiedzi o Wilderze .Scott jest trudny do trafienia i napewno Wilder nie miał by łatwego zadania .Scott napewno sprawdził by defensywę Wildera .Nie jest raczej w stanie go znokautować , ale ciekawi Mnie jak często trafiał by celu .Była by to pierwsza poważna walka Wildera o ile do Niej dojdzie .Swego czasu były pogłoski o walce z Chisorą ,Furrym,Arreolą ,ale Jednak ostatecznie do Nich nie dochodziło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 10:38 AM
Post: #227
RE: Deontay Wilder
@szalonyAli
Trudno żeby doszło do walki Wildera z Wilderem Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 11:36 AM
Post: #228
RE: Deontay Wilder
Chodziło mi o Tysona Fury Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2014, 02:43 PM
Post: #229
RE: Deontay Wilder
Scott jest niesamowice wyszkolony technicznie i szybki. Jednak ma strasznie waciany na cios na jaką kolwiek wage a tym bardziej królewską. Zaimponował mi strasznie swoimi kombinacjami w walce z Chisorą. Gdyby jeszcze bił niczym Haye to bezwątpienia dominator. I szczęka też nie najmocniejsza. W tej walce okaże się tylko ile warta jest technika Wildera bo jeszcze z taką mobilnym i wyszkolonym bokserem nie walczył. Jednak przewiduje K.O na Maliku w wyrównanej walce. O ile Wilder nie spuchnie w koncowych rundach.

Ciekawą opcją była też walka Wildera z naszym Wachem. Ciekawe czy Mario byłby w stanie położyc Wilder skoro sam wład nie dał rady. Jeszcze walki z Thompsonem też bym nie pogardził. Już jednego prospekta Tony wymazał z gry.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2014, 03:22 PM
Post: #230
RE: Deontay Wilder
Nie wiem jaki cios ma Firtha ale jak on na poczatku walki jednym ciosem podlaczyl Widera to sie nie zdziwie jak Scottowi tez sie uda, wystarczy zachwiac rownowage a chude nozki Deontaya zrobia swoje.

Bardzo bym chcial zeby ta walka skonczyla sie po pelnym wymiarze czasowym niezaleznie od werdyktu. Wtedy bedziemy wiedziec bardzo duzo. Z drugiej strony jak Scott bedzie wygrywal do jednej bramki i padnie w osmej rundzie od pojedynczego ciosu to tez o Wilderze bedziemy wiedziec sporo.

Dla mnie Wilder wcale nie jest faworytem w tym pojedynku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości