Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach
26-12-2014, 12:08 AM
Post: #261
RE: Mariusz Wach
To prawda, że Wach od nowego roku będzie pracował z Jamesem Ali Bashirem?

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-12-2014, 12:21 AM
Post: #262
RE: Mariusz Wach
Tak będą pracować w USA z tego co wiem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-12-2014, 12:43 AM
Post: #263
RE: Mariusz Wach
James co ciekawe (moim zdaniem, normalne),wyżej od Deontaya, ceni właśnie Mariusza,
kawałeczek niedawnego wywiadu:
Są inni niebezpieczni zawodnicy, których cenię wyżej niż Wildera. Na przykład Mariusz Wach. Co
do Deontaya, Władimir poradziłby sobie z nim do szóstej rundy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2015, 06:24 PM
Post: #264
RE: Mariusz Wach
Dla Wacha na 14 marca ponoć są przymierzani Ustinov bądź Jovo Pudar. Taką walkę Wacha z Ustinowem z przyjemnością bym sobie obejrzał. Ale znając życie to z dużej chmury, mały deszcz, ale zobaczymy... A tego drugiego ewentualnego przeciwnika nie znam. Po raz pierwszy o nim słyszę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2015, 06:31 PM
Post: #265
RE: Mariusz Wach
Ustinov to bardzo ciekawy rywal dla Mario oby to wypaliło.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2015, 06:36 PM
Post: #266
RE: Mariusz Wach
Ustinov byłby dla mnie dobrym rywalem,Pudar to poziom Walkera według mnie.Wybór Ustinova byłby dla mnie wyraźnym znakiem że Wach chce odbudować się na świecie,a dla Grabowskiego organizacja takiej walki to byłby naprawdę poważna szansa na jeszcze większą popularność wśród naszych promotorów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2015, 11:32 AM
Post: #267
RE: Mariusz Wach
Najnowszy wywiad z Mariuszem Wachem
http://www.boxing.pl/forum/wywiady/31650...ostwo.html

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2015, 11:29 PM
Post: #268
RE: Mariusz Wach
Waszka vs Stiverne,? Jak myślicie, .Wach przewaga wzrostu 14 cm, przewaga zasięgu 12 cm.
Ale, inne atuty którymi góruje nad Stivernem? Powiem szczerze nie widzę, , No ma twardą głowę i szczękę z tytanu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2015, 08:40 AM
Post: #269
RE: Mariusz Wach
No nie wiem,faworytem byłby Stiverne,ale z tymi warunkami Wach miałby szansę,jeśli nastawiłby się na walkę w dystansie.Oczywiście Mariusz nie dysponuje taką szybkością jak Wilder,ale przecież Ray Austin też nie był demonem szybkości,a potrafił szkolić Bermane,zanim padł głównie ze zmęczenia.Tutaj jest właśnie pies pogrzebany,jeśli Wach wyszedłby z wagą jak do Walkera,i z odpowiednią taktyką to pewnie prowadziłby na punkty,ale jeśli walka wyszłaby dalej,to nie wykluczałbym jego wysiadki kondycyjnej ,choć Stiverne też koncycją nie zachwyca,ale przynajmniej miał już dwunastorundówkę,w której nie dostawał lania.Nie jestem w stanie przewidzieć dokładnego przebiegu tej walki,dla mnie zbyt dużo znaków zapytania.Więcej będę wiedział po następnej walke Wachaa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2015, 04:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2015 04:40 AM przez Krzych.)
Post: #270
RE: Mariusz Wach
Prawie pewna walka Wach-Price 6 czerwca. No nieźle. W sumie dobra opcja dla Wacha. Przyjąć cios potrafi, a Price jest szklany i dziurawy i w ostatnich walkach wygląda nie lepiej niż Wach. Obaj ostatnio wyglądają blado, więc to jest taka walka ostatniej szansy na zdziałanie czegoś poważnego w HW. Wygrany idzie mocno w górę i jest o krok od walki o pas albo przynajmniej od eliminatora, a przegrany zostanie dosyć mocno zdegradowany.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości