Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach
11-12-2014, 08:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2014 08:22 PM przez Krzych.)
Post: #241
RE: Mariusz Wach
Walker jeszcze dużo cięższy niż w poprzedniej walce, 11 kg cięższy niż z Adamkiem. To będzie bardzo krótka walka, już nawet nie ze względu na wagę Travisa, ale co on ostatnio sobą prezentuje. Wachowi przydałby się ktoś kto wytrzymuje pełne dystanse.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2014, 08:20 PM
Post: #242
RE: Mariusz Wach
Ta muskulatura Wacha zakrawa na śmiech. Wiadomo, że boks to nie kulturystyka jednak jakaś formę wypadałoby by prezentować.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2014, 10:11 PM
Post: #243
RE: Mariusz Wach
Jeżeli gala zaczyna się o 19.00 to o której może być przewidywana walka z Walkerem? 22.30 - 23.00?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 03:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2014 03:23 PM przez Wietnam.)
Post: #244
RE: Mariusz Wach
w sumie gala z jasnymi faworytami,czym Walker może zaskoczyć Wacha? pojedynczym śilnym ciosem? nawet jeśli wach dałby się zaskoczyć to wiemy że nie padnie Smile, udowodnił że posiada szczękę z tytanu,warunkami fizycznymi góruje na Amerykaninem,Jak Wach czysto trafi to może być po walce, ale przewiduję UD dla Polaka, Łaszczyk łatwo wypunktuje tego "No name'a z Chorwacji,
Ciekawe czy czegoś nowego w amerykańskim Gymie nauczył się Jonak, niewiadomo czego spodziewać się po tym Bradleyu, , porażek już kilkanaście na końcie ma, ale tylko 4 przez Ko, wytrzymał pełny dystans z takimi pieściarzami jak Chris Eubank jr, Billy Joe Saunders czy Sergey Rabchenko ,można przypuszczać że będzie dobrym testem dla naszej Gwiazdy z genialnym rekordem Damien Dzonaka Smile, obawiam się że z tej gali najciekawszym wydarzeniem będą Pierśi Brodnickiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 03:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2014 03:20 PM przez kubala1122331.)
Post: #245
RE: Mariusz Wach
Dokładnie tak. Teoretycznie gala fajnie się zapowiada. Wach, Jonak, Łaszczyk, kilku młodych chłopaków, no i Ewka. Ale tak naprawdę ciężko sobie wyobrazić jakiekolwiek emocje. Ciekawi mnie jedynie postawa Damiana Jonaka, zobaczymy jak zaprezentuje się po przerwie z niezłym rywalem, bo Pryce coś tam potrafi. Wach - Walker średnie emocje we mnie wywołuje. Na początku mi się to zestawienie podobało, ale zobaczyłem jedną poadamkową walkę Travisa i stwierdzam, że to już zwykły bum. Łaszczyk zupełnie mnie nie kręci (jest już wiadomo z kim zawalczy, czy wezmą jakiegoś Zdziśka z hali?), tak jak reszta stawki. Obejrzę jeszcze walkę Brodnickiej, ale to już nie z bokserskich pobudek Smile Jednak stwierdzam, że jest ładniejsza od Piątkowskiej, zadecydowało o tym jedno zdjęcie, ale nie będę go wklejał Heart
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 03:37 PM
Post: #246
RE: Mariusz Wach
Antonio Horvatic rywal Łaszczyka,6 zwycięstw, 4 przez KO, 11 porażek ale tylko 2 przez KO,Straszy tylko imieniem Smile
No Brodnicka ładniejsza od Piątkowskiej,wczoraj na ważeniu też pokazała się z dobrej mhhmr stony Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 08:44 PM
Post: #247
RE: Mariusz Wach
Po raz pierwszy w życiu oglądam boks kobiet Big Grin Polka nie dość, że o wiele ładniejsza to jeszcze ostro leje tą Bułgarkę. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 08:58 PM
Post: #248
RE: Mariusz Wach
ja poraz ostatni to oglądałem walki Laili Ali, później długo długo nic, aż pokazali Cecylie,i teraz naszą Cycylię Smile Ewę Brodnicką
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 09:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2014 09:19 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #249
RE: Mariusz Wach
Rekord Bułgarki Gumlińskiej, która walczyła teraz z Polką to: 10-34-0. Nie za dobrze. Powinno być KO. Wink

Niektórzy rywale Polaków wydają się być nieźle wyposzczeni, jak np. ten od Łaszczyka czy od Gerleckiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 11:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2014 11:57 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #250
RE: Mariusz Wach
Wach wyraźna przewaga, wygląda tak, jakby chwila moment miał położyć do snu Walkera. Wink
Jeżeli chodzi o szybkość to Wach wygląda na tle Walkera, jak pszczoła przy ślimaku...
Nie, już klaun z tego Walkera został, klaun z petardą w ręce, pokazujący Mariuszowi język.
W 6 rundzie pierwszy nokdaun i zaraz koniec walki. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości