Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach
28-04-2015, 12:01 PM
Post: #271
RE: Mariusz Wach
Nie bedzie walki Wach vs Price ,

Osiągnęliśmy porozumienie z reprezentantami promującej Price'a grupy
Sauerland Promotion i cierpliwie czekaliśmy na kontrakt. Teraz słyszymy, że
Price nie chce już tej walki. Czyżby się wystraszył Wacha? - mówi Jimmy
Burchfield Sr, który współpromuje Polaka wraz z Mariuszem Kołodziejem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2015, 05:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2015 05:14 PM przez redd.)
Post: #272
RE: Mariusz Wach
Co innego na RP napisał Wasilewski, cytuję:
Cytat:Nie wiem czy to nie problem w zwiazku z p. Gotzevem....spo tkalem Nissie Sauerland i Dona Majewskiego w Chicago i oni z kolei stwierdzili ze to Waszka sie wycofal. Nie wiem jak bylo i jest. Pewne jest jedno ze jak Waszka rozpoczal w wspolprace z Global Boxing to jego kariera ruszyla jak z kopyta, boksowal coraz lepiej, regularnie i wszystko bylo bardzo ok, jak zaczal miec X doradcow ktorzy m.in doradzili podpisanie kontraktu z Gotzevem to Waszka boksuje duzo slabiej i ma walki o wiele mniej istotne. Dlaczego niektorzy zawodnicy zaczynaja kombinowac/badz szukac doradcow jak maja wszystko bardzo dobrze poukladane...? To jakas epidemia wsrod polskich zawodnikow...

Mnie jakiekolwiek zawirowania wokół Wacha nie dziwią. Jak się namieszało w swojej karierze i ma się sto milionów doradców... Cóż, "gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2015, 06:29 PM
Post: #273
RE: Mariusz Wach
Słowa Wasyla pachną żalem do Szpileczki. :w
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2015, 07:55 PM
Post: #274
RE: Mariusz Wach
Oj, Wasyl miał już kilka takich przypadków Wink Jonak, Kołodziej, czy ostatnio Kostecki. Zainwestowano hajs, napompowano balon i cóż - inwestycje totalnie nietrafione. Szpilka w tym gronie pozytywnie się wyróżnia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2015, 12:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2015 12:56 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #275
RE: Mariusz Wach
Wach za półtora tygodnia walczy z Airichem a już mu zakontraktowali następnego rywala - Rekowskiego. Tak normalnie to był stwierdził, że w obydwóch pojedynkach faworytem jest "Waszka" ale po tej jego ostatniej walce z Oluokunem...

EDIT: Przed chwilą obejrzałem walkę Joshuy z Airichem i widzę, że to choć żaden kozak to też chyba go nie można nazwać bumem. Twardo się trzymał i choć Anthonemu nie mógł nic zrobić to też stawiał mu silny opór na tyle, na ile miał siły. Widać, że nie wyszedł tylko po wypłatę ale chciał się też pokazać z jak najlepszej strony.

Z Airichem może czekać Wacha bardzo ciężka przeprawa jeżeli wyjdzie do ringu w takiej formie, jak ostatnio.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2015, 01:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2015 01:07 PM przez redd.)
Post: #276
RE: Mariusz Wach
Airich kiedyś był całkiem przyzwoitym i bojowym pięściarzem, np. potrafił zastopować solidnego Ondreja Palę, gdy ten miał za sobą niezłą serię zwycięstw. Ale facet ma już syndrom journeymana, taki sam jak np, Kevin Johnson. Wychodzi do ringu bardziej sparować, nie dać sobie zrobić krzywdy, niż gryźć liny i szukać wygranej za wszelką cenę. Kilka miesięcy temu oglądałem walkę Airicha z Denisem Bachtowem - tam Airich zupełnie przeszedł obok walki w drugiej części potyczki. Na pewno nokaut od Joshuy nie poprawił jego nastawienia ringowego. Myślę, że Konstantin jest już zablokowany mentalnie. Dzisiejszy Wach, który wypadł słabo z Olokunem, powinien dzisiejszego Airicha spokojnie wypunktować. Jeśli tego nie zrobi, to będzie bardzo źle świadczyło o Wachu.

A co do Wach vs Rekowski, to trzymam kciuki za Marcina. Liczę, że wybije się na Wachu, którego nigdy nie ceniłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2015, 01:17 PM
Post: #277
RE: Mariusz Wach
Na wybicie się to już chyba za późno. Marcin Rekowski ma już 37 lat. Ale jakby wygrał z Wachem, który w sumie jest uznaną firmą to faktycznie świat boksu tuż przed jego emeryturą by go zauważył. W sumie już z Olokunem wypadł lepiej niż Mariusz. Na pewno będzie ciekawy pojedynek. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2015, 02:17 PM
Post: #278
RE: Mariusz Wach
Wach na tym treningu medialnym wygląda, jakby w końcu odzyskał i wigor i że w końcu chce mu się chcieć. Mam nadzieję, że też takie będzie tego przełożenie na walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2015, 05:51 PM
Post: #279
RE: Mariusz Wach
Pojedynek Wacha średnio mnie jara, ale warto pochwalić całkiem dobry dobór rywali dla Polaków na undercardzie.

W wadze półciężkiej Robert Parzeczewski zmierzy się z niepokonanym Jessym Luxembourgerem. To może być dobra walka. Francuz odprawił min. przed czasem swojego rodaka Morgana Le Gala, który w momencie tej walki miał dziesięć zwycięstw bez porażki.

W tej samej wadze bardzo trudne zadanie czeka Michała Gerleckiego, którego rywalem będzie Pablo Sosa z Argentyny. Sosa to twardy i agresywny pięściarz, który pokazał już klasę kontrowersyjnie przegrywając z Enrico Kollingiem, remisując z Eduardem Gutknechtem i nokautując niepokonanego Richarda Baranyiego.

W obu walkach pod względem czysto sportowym Polacy nie są dla mnie faworytami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2015, 06:36 PM
Post: #280
RE: Mariusz Wach
Też widziałem ten trening Wacha. Nawet go komentowałem na FB u niego na profilu. Mam nadzieję, że w ringu będzie podobnie i nie będzie ciężko oddychał po 2-4 rundach.

Patrząc po rekordzie, to uważam, że Parzeczewski jest faworytem, Gerlecki niekoniecznie.

Fajny undercard, faktycznie. Zobaczymy co pokażą Polacy. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości