Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
20-12-2015, 09:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2015 09:28 PM przez BESTIA.)
Post: #1211
RE: Polityka ogólnie.
Jeśli musze kogoś wybrać poza Duda w którego wierze, to wybieram Komorowskiego on po prostu był niezbyt ogarnięty i za to mu wybaczam częściowo.


Edit sorry za koszmarny błąd.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 10:14 PM
Post: #1212
RE: Polityka ogólnie.
Rysiu zrobi porządek Wink.

[Obrazek: c7e7e3319b11c808902ff1ddc0713076.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 10:16 PM
Post: #1213
RE: Polityka ogólnie.
https://www.youtube.com/watch?v=ozk3ExIZnO0

Tyle w temacie Swetru XD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 11:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2015 11:36 PM przez BMH.)
Post: #1214
RE: Polityka ogólnie.
(20-12-2015 09:09 PM)Martin napisał(a):  Kpienie z Polaków trwa w najlepsze. Patrz TK. Jawne łamanie prawa przez władzę to nie jest kpienie z obywatela i państwa?


To nie jest tak, ze to PO jeszcze za swoich rzadow razem z Komorowskim jako pierwsi, bezczelnie zrobili zamach na TK(wlasciwie TK bral udzial w tym zamachu!) i chyba nawet posrednio samego prezydenta? Wybranie nielegalnie sedziow i jakies hak-ustawy mierzony w glowe panstwa? Przeciez tego nie wyprze najwiekszy hejter PISu i Kaczki.Smile Za to powinni zostac postawini przed sad, wlacznie z bossem tego trybunalu. PIS zjebal, ze zamiast tak zrobic, to podnieceni faktem przekretu na lapu capu sami zrobili to co zrobili. No ale jak mowie... naprawiaja zlo zlem, a to jest znacznie bardziej moralne niz byc ta strona ktora ten przekret uknula i zrealizowala.
Jednak propaganda dziala. Te same dewoty co plakaly ze obrabowali je z lat pracy, ze emerytury niskie, a leki drogie, teraz stoja z tymi co ich okradli i skanduja "precz z komuna".Rolleyes Media to bardzo mocna bron, oj bardzo.


(20-12-2015 09:09 PM)Martin napisał(a):  Żeby była jasność. Poprzedni układ mi również nie odpowiadał.


Mi rowniez oni byli nie po drodze, ale Ty ewidentnie wolisz stac po stronie tych anty POlakow, zamiast tych co chociaz na poczatek pracuja nad dobrymi ustawami i nie beda kucali na byle kiwniecie palcow Niemcow. Ja tam zadnym PISowcem nie bylem, ale braku obiektywizmu nikt mi nie zarzuci, bo umiem posypac glowe popiolem gdy trzeba. Ujawnienie PRLowskich agentow, praca nad naprostowaniem Naszej historii, podatki na banki i duze markety, proby zorganizowania tego by za hajs ludzie chcieli zakladac liczniejsze rodziny, ograniczenie emigrantow, lepsza koordynacja z grupa Wyszehradzką, jakies podbijanie do CHin itd. brzmi calkiem niezle jak przypomne sobie jak bylo w POlityce.
Dobrze pamietam demokracje i swobode za PO, bo czesc zycia spedzilem na stadionie i wiem jaka byla ta wolnosc chocby... slowa, pogladu, czy hasla na transparencie.
Zreszta udzial w wyborach Komorowskiego, ktory jest zdrajca o czym wie kazdy kto zna absurdalny przebieg z rozprawy afery marszalkowej, dobitnie swiadczy o tym, ze blizej naszym elytom mentalnie bylo do Afryki za rzadow Doe, niz de Europejskiej elity takiej jakiej chcieliby swiadomi obywatele.

(20-12-2015 07:39 PM)BMH napisał(a):  A Piotrowicz w TK Ci pasuje? A Jasiński jako szef Orlenu? Komuchy pełną gębą. Jak to się ma do tych słów, co?


Jezeli mam byc precyzjny, to nie nie pasuje mi ten caly TK i jestem zdania, ze moga go nawet zlikwidowac.
W dalszej czesci piszesz, ze Kwasniewski byl najlpeszym prezydentem czyli tez komuch. Moze i powyzej wymienieni beda najlepsi? Kto wie..Wink

(20-12-2015 07:39 PM)BMH napisał(a):  Na pewno nie Jaruzelski, Wałęsa i Kaczyński. Komorowski był bardzo przeciętnym prezydentem. Najlepszym prezydentem po 1989 roku w mojej opinii był Kwaśniewski.


Ok.Cool

Ja zadnego z prezdyentow nie nazwe "swoim" poza wlasnie teraz i jak narazie Duda(oby tego nie zjebal) ktory glosno powiedzial to, czego nie potrafil powiedziec nikt przed nim. I pisze to jako ktos kto nie nie lubial Dudy i zyczyl porazki w wyborach, to samo tyczy sie PISu.

No i przeciez to tylko napisac-lubieto:
http://wpolityce.pl/polityka/275607-posl...e-potrzeby

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2015, 12:10 PM
Post: #1215
RE: Polityka ogólnie.
Cytat:Ja zadnego z prezdyentow nie nazwe "swoim" poza wlasnie teraz i jak narazie Duda(oby tego nie zjebal) ktory glosno powiedzial to, czego nie potrafil powiedziec nikt przed nim. I pisze to jako ktos kto nie nie lubial Dudy i zyczyl porazki w wyborach, to samo tyczy sie PISu.
I tutaj masz rację, mam podobne zdania i w sumie uważam to samo Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2015, 01:33 PM
Post: #1216
RE: Polityka ogólnie.
Panowie. PiS to naprawdę nie jest moja ulubiona partia, zresztą jak każda, ale to co nam tutaj szykuje niedawno oderwane od koryta towarzystwo, występujące jako PO, Nowoczesna czy też KOD może być najpoważniejszym kryzysem państwa od zakończenia II wojny światowej. To naprawdę nie są żarty. Za tym wszystkim stoją potężne powiązania mafijno-bankstersko-polityczne oraz interesy obcych mocarstw. Pisząc jeszcze rok temu o ukraińskim zamachu stanu, zorganizowanym przez USA przy wsparciu Unii Europejskiej nie przypuszczałem, że w podobnej sytuacji będzie Polska w 2015 r. Radzę poczytać niemieckie media. Tam już pojawiają się teksty o tym, że w Polsce demokracja jest zagrożona, że fundamenty państwa trzęsą się w posadach, że nie ma wolności słowa, jednocześnie zapominając, że pani kanclerz Merkel we współpracy z panem Zuckerbergiem zaczyna cenzurować niemiecką wersję facebooka. Jeśli ktoś myśli, że to z troski o nasz biedny naród, to odsyłam do wypowiedzi Martina Schulza, w której jasno stwierdził, że wobec Polski trzeba będzie użyć siły.
Petru, kreowany na polityka antysystemowego to tak naprawdę współtwórca układu postmagdalenkowskiego, który niedawno wyszedł na ulice pod postacią tzw. KOD-u. Człowiek ten jest tak nachalnie promowany w mediach, że dziwię się jeszcze, że mimo posiadania 3 mieszkań nie zamieszkał w telewizji. Niestety do tego wszystkiego dokłada się głupota i neoniewolnicza mentalność polskiego społeczeństwa, które grzecznie posłuchało mediów głównego ścieku i pana Petru i wyszło na te ulice. Nie wychodziło gdy PO podwyższyło wiek emerytalny każąc ludziom pracować do śmierci, nie protestowali w sprawie OFE, nie protestowali gdy wychodziły kolejne afery ani nawet gdy PO złamało konstytucję wybierając nowych sędziów TK od razu po przegranych wyborach.
Tak jak napisałem na początku na PiS nie głosowałem i głosować nie zamierzam, ale jeśli Okrągły Stół spróbuje obalić legalnie wybrany rząd i prezydenta to ja wobec tego zdecydowanie protestuję i nie chcę tu wojny domowej. Ta ziemia już wystarczająco jest krwią przesiąknięta.

Co do samego trybunału to jasne jest, że nie służy on obywatelom tylko partiom, podobnie jak sama Konstytucja, która powinna być zmieniona, zaś trybunał zlikwidowany. Tymi sprawami powinien się zajmować Sąd najwyższy.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2015, 05:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2015 05:42 PM przez BMH.)
Post: #1217
RE: Polityka ogólnie.
Lemings-air-clasic. Wychodza na ulice z nowoczesnymi POlitykami i glosza takie o to hasla:
http://www.prawy.pl/images_nowe/stories/...nalujb.jpg

Rozumiem ktos takich? Bronia TK za plecami PO co jest glownym prowodyrem tego calego cyrku.Blush To jak stac za plecami Bolka i cisnac z konfidentami.
A przeciez ten caly TK o ktory sie tyczy spor, to jedynie temat zastepczy byleby dolewac oliwy, a moze ktos wlasnie doda iskre i wroci bydlo do koryta, a tego strasznego dyktatora Kaczke i jego sluge Dude sie odpali..?
Prawdziwym powodem koledzy tej paniki jest strach o posadki, hajsy, a nawet lata wolnosci. Dla niektorych moze nawet cale zycie po "drugiej stronie muru".Smile Serio. Jezeli lemingi na ulicach uwierzyli, ze to sprawa TK jest powodem tej szopki, protestow, propagandy medialnej u Nas i za granicami, to gratuluje dziececej wrecz naiwnosci.

(21-12-2015 01:33 PM)Pakman napisał(a):  Nie wychodziło gdy PO podwyższyło wiek emerytalny każąc ludziom pracować do śmierci, nie protestowali w sprawie OFE, nie protestowali gdy wychodziły kolejne afery ani nawet gdy PO złamało konstytucję wybierając nowych sędziów TK od razu po przegranych wyborach.

Bo nikt im nie placil. Przeciez to pewne ze tu byly cale masy oplaconych ludzi, tak jak na Ukrainie. Tu chodzi o wiele sprawa. Rozczenia Zydowskie i wiele innych. TK to tylko przykrywka. Redaktor Michalkiewicz powiedzial, ze nawet pretekstem moglaby byc fabryka rybna. Prowokacja z TK byla przygotowana duzo wczesniej co przeciez nie jest tajemnica. To co sie dzieje teraz to tylko dalsza czesc tej prowokacji. Braun mowil juz rok temu o tym, ze tak to bedzie wygladalo.




[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2015, 10:09 PM
Post: #1218
RE: Polityka ogólnie.
Oglądajcie lisa, moje wkurwienie sięga zenitu.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2015, 08:16 AM
Post: #1219
RE: Polityka ogólnie.
Obejrzałem wczoraj Lisa. I co Cię tak Bestia w*urwiło? Holland, Petru czy Safjan?
Jak Ci się nie podoba program to go po prostu nie oglądaj, zresztą już niedługo i tak go nie będzie. Przełącz sobie na telewizje republika tam publicystka jest dopiero na "poziomie". Otumaniają ludzi, że aż głowa mała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2015, 11:35 AM
Post: #1220
RE: Polityka ogólnie.
Bestia, nie Lis, a po Niemiecku jest to bodajze to bedzie Fuchs. A Fuchs wiadomo, blizej mu mentalnosci volksdeutscha niz Polaka.
To co mnie przeraza najbardziej, to brak wiedzy tych co robia mega afere do dzis z tego TK, choc tak naprawde nie wiedza nawet o co chodzi, no ale... Fuchs krzyczy, Petru krzyczy, Bolek krzyczy, KomoroWSkI, Niemcy, Austryjacy, Amerykanie, wielki bankowy patriota Marek Kondrat, Giertych... to i "bystry" widz w te pedy leci POmoc, lapie tablice z namazanym KOD i walczyc o demokracje. Bo chcialem przypomniec, ze przeciez od miesiaca juz jej nie ma. Wszystko w cieniu skrzydel Kaczki, i tylko jeszcze nieliczni POlitycy (oraz w duzej czesci oplacani) statysci na ulicach walcza z tyrania, czekajac az teczowe kolo ratunkowe rzuci Nam jakias dobra duszyczka jak pani Aniela, czy slynacy z spokoju i rozwagi Martin Schulz.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości