Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
22-12-2015, 01:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2015 01:13 PM przez BESTIA.)
Post: #1221
RE: Polityka ogólnie.
Holland ta wredna baba takie pierdoly kłamstwa i
oszczerstwa opowiadała, że wytrzymałem tylko
parę minut i wyłączyłem. Holland widać
nienawidzi Polaków i z każdym zdaniem coraz
bardziej się w tym utwierdzalem.
Republiki nie oglądam, ale Lisa raczej nie pobija
nigdy, choć pewności nie mam, bo jak pisałem
nigdy nie oglądałem nawet odcinka.
BMH ludzie to w większości banda debili która
zawsze idzie po najmniejszej linii oporu, nic więc
dziwnego, że nie mają rozeznania w sytuacji.
PiS robi dobra robotę i kto tego nie widzi ten
ślepy, podatek bankowy, brak podwyżek dla
posłów sam wkleiles ten link, można wymieniać
dalej, ale po co?
Najbardziej boje się scenariusza Pakmana, a
wiem,że ludzie będący w "opozycji" mogą to
zrobić.Podczas konfliktu na Ukrainie chyba każdy
wie jakie miałem stanowisko i dzisiaj okazuje się,
że miałem rację.
Ps BMH jeszcze z rok temu nie interesowałes się
tak polityka, widzę, że forum spełnia swoją
rolę:-).


Agnieszka Holland „Żeby było,
tak jak było”.

Sąd najwyższy 19 stycznia zdecyduje czy wybory są ważne. Ustawa 1066 może wkrótce zostać wykorzystana.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2015, 01:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2015 01:44 PM przez BMH.)
Post: #1222
RE: Polityka ogólnie.
(22-12-2015 01:06 PM)BESTIA napisał(a):  Ps BMH jeszcze z rok temu nie interesowałes się
tak polityka, widzę, że forum spełnia swoją
rolę:-).

No nie do konca forum, bo raczej rozmowa z pewnym starszym czlowiekiem, ktory najpierw mnie zainteresowal troche historia, a potem umiejetnie przeszedl do polityki. Mam to szczescie, ze od samego poczatku mialem okazje zaczac od sluchania takich ludzi jak Leszek Zebrowski, Marek Chodakiewicz, Michalkiewicz itp. Dzieki temu nie mam jak duzy % spoleczenstwa problemu odroznic Lisa od innego Ziemkiewicza czy Kolonki, komoroWSkIego od Dudy albo Kaczynskiego, czy nawoczesnych POlitykow od partii ktora np. postawi chociaz minimum na rozwoj Naszego kraju, a nie priorytetowo dla sasiadow zza miedzy.


Ps. Ogladam czasem, czasem nawet czesciej niz czasem republike i jakos mam problem zeby wskazac konkretny frag. w ktorym manipuluja faktami, klamiac i oczerniajac jakas partie, czy politykow. Inna sprawa, ze czesto gesto ewidentnie maja beke z tego co widza, bo to przeciez smieszna jak banda komuchow ktora przerwrocila kraj do gory kolami i zrabowala miliardy zl i okradla ludzi w bilay dzien przed obiektywami kamer, teraz wola o przywrocenie demokracji.Blush Przypominam, ze wlasnie PIS zostal wybrany droga demokratycznych wyborow, ale oczywiscie nie na kazdym programie telewizyjnym o tym wiedza "niezalezni dziennikarze."

Tak na marginesie. Tak mocno lansowany nowy-stary Petru i jego nowoczesna sa jedyna partia w sejmie, ktora jeszcze nie zlozyla zadnego projektu ustaw. Zajeci sa rozkrecaniem wojenki domowej skurczybyki. Natomiast to w czym sa naj, to najczesciej skladaja wnioski o odroczenia posiedzenia.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2015, 04:56 PM
Post: #1223
RE: Polityka ogólnie.
(22-12-2015 01:27 PM)BMH napisał(a):  Tak na marginesie. Tak mocno lansowany nowy-stary Petru i jego nowoczesna sa jedyna partia w sejmie, ktora jeszcze nie zlozyla zadnego projektu ustaw. Zajeci sa rozkrecaniem wojenki domowej skurczybyki. Natomiast to w czym sa naj, to najczesciej skladaja wnioski o odroczenia posiedzenia.

Mnie to bawi i żenuje na raz. Petru jest od dawna w sferze establishmentu, tyle że jako ekonomista / bankier naturalnie nie był na pierwszej linii frontu. Teraz, kiedy formuła PO się skończyła, establishment kreuje "nową" gwiazdę Petru. Mam nawet znajomego, który głosował na niego, tylko dlatego, że uważał jego za nieskażonego polityką, świeżego gracza o wspaniałomyślnych intencjach. 4 lata wcześniej mój znajomy to samo mówił o Palikocie. Obecna władza nie jest moją wymarzoną, nie głosowałem na nich, ale mają u mnie pewien kredyt zaufania. Odrywanie PO - PSL od struktur państwowych i wpływów na nie nie obejdzie się bez krzyku.

Mam też nadzieję, co do ostatnich demonstracji w PL, że nikt tutaj majdanu nie będzie instalował. UE byłoby to na rękę. Żenuje mnie też donoszenie niektórych polityków, czy dziennikarzy do mediów zagranicznych. Takie zachowania mają fatalne konotacje w historii Polski -> patrz Targowica.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2015, 05:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2015 05:13 PM przez BMH.)
Post: #1224
RE: Polityka ogólnie.
(22-12-2015 04:56 PM)redd napisał(a):  Mam też nadzieję, co do ostatnich demonstracji w PL, że nikt tutaj majdanu nie będzie instalował. UE byłoby to na rękę. Żenuje mnie też donoszenie niektórych polityków, czy dziennikarzy do mediów zagranicznych. Takie zachowania mają fatalne konotacje w historii Polski -> patrz Targowica.

Nie wiem Redd, czy nasze nadzieje sie spelnia.Confused Cala ta akcja z KOD nie jest przeciez robiona dla jaj, umiedzynarodawianie tego wlasnie z zyczliwa pomoca Lisa, Walesy, malzonki Sikorskiego, tej reszty prawdziwych POlakow jak wlasnie patriotka Holland, czy nawet juz wysokopostawionych politykow zagranicznych, to jak na moje przymiarki do malej "rewolucji" cos na wzor Ukrainy. Teraz wszystko zalezy od "gory" i tego czy powiedza lewo, czy prawo. Na poczatku 2016 sie dowiemy.
Tylko czy ktos sie dziwi, ze wielu z naszych POlitykow zrobi wszystko, byleby uniknac kar, czy nawet kryminalu..? Zniszcza kraj byleby sie utrzymac przy korycie i dalej rzadzic odpowiedzialnie jak przez ostatnie lata. Przeciez tu takie ciezkie afery wisza nad glowami niektorych, ze nie wierze by poddali sie bez proby zlapania sie kazdej mozliowsci rozpetania w kraju piekielka, lub czegos innego co uchroni ich od wziecia odpowiedzialnosci karnej. Samozwanczy "POlacy gorszego sortu". Naprawde jak ktos kto ma odrobine oleju we lbie patrzy na te cyrki czy paniczny pisk nacpanego lisa to moze czuc niesmak.


http://jerzyrnowak.blogspot.se/2015/12/p...sortu.html

Reżyser Agnieszka Holland z „czerwonych dynastii” niejednokrotnie z furią atakowała urojony przez nią „polski antysemityzm” i wychwalała polakożercę Grossa. Wielokrotnie mnożyła negatywne opinie na temat polski i Polaków. Już w wywiadzie dla "Tygodnika Kulturalnego” z 23 lipca 1989 r. oskarżając Polaków o „specyficznie polską ucieczkę przed odpowiedzialnością” oceniła: „można powiedzieć, że Polska nie jest Europą”.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2015, 05:26 PM
Post: #1225
RE: Polityka ogólnie.
Powie mi ktoś dlaczego ludzie pokroju Holland nie wywiązują się z obietnic?

Miała wyjechać i nigdy nie wracać, na co jeszcze czeka?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2015, 05:32 PM
Post: #1226
RE: Polityka ogólnie.
(22-12-2015 05:26 PM)BESTIA napisał(a):  Powie mi ktoś dlaczego ludzie pokroju Holland nie wywiązują się z obietnic?

Miała wyjechać i nigdy nie wracać, na co jeszcze czeka?

Niepowazne pytanie Bestyjjja. Czeka na pomoc "zyczliwych" ludzi, jednostek, a nawet obcych narodow dzieki ktorym wroci demokracja ktora zniszczyl podobno PIS.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2015, 05:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2015 05:48 PM przez Martin.)
Post: #1227
RE: Polityka ogólnie.
(22-12-2015 04:56 PM)redd napisał(a):  Petru jest od dawna w sferze establishmentu, tyle że jako ekonomista / bankier naturalnie nie był na pierwszej linii frontu.

Każdy kto choć trochę czuje polityke przecież o tym wie. To były współpracownik m.in. Balcerowicza i Frasyniuka.

(22-12-2015 04:56 PM)redd napisał(a):  Mam też nadzieję, co do ostatnich demonstracji w PL, że nikt tutaj majdanu nie będzie instalował. UE byłoby to na rękę.

Panowie przestańcie pitolić o jakimś majdanie. Żadnego majdanu w Polsce nie będzie. Kaczorowi i jego świcie nie pasują protesty (boli, że w całym niemal kraju!) to pieprzą, że opozycja dąży do majdanu. Nie kupujcie tych bredni. Powtarzam: żadnego majdanu wbrew temu co paru nawiedzonych twierdzi, nie będzie.


(22-12-2015 04:56 PM)redd napisał(a):  Żenuje mnie też donoszenie niektórych polityków, czy dziennikarzy do mediów zagranicznych. Takie zachowania mają fatalne konotacje w historii Polski -> patrz Targowica.

No właśnie. A zaczął skarżenie na Polskę "nasz prezydent" Rolleyes, na spotkaniu z prezydentem Niemiec, po czym później żalił się Cameronowi. Ale wypominane jest Lisowi, że udzielił wywiadu telewizji ARD. Nie ma to jak obiektywizm.



A najśmieszniejsze jest to, że wielu największy problem widzi w demonstracjach, a nie działaniach obecnej władzy, która rozmontowuje po kolei kolejne obszary życia publicznego. Ciekawi mnie kiedy przejrzą na oczy wszyscy, którzy dali się nabrać Kaczorowi na "niezależnego" prezydenta Dude i "niezależną" panią premier Szydło.
Chyba już to powoli następuje skoro wg sondaży różnych ośrodków opinii publicznej partią, która straciła od wyborów najwięcej poparcia to Pis.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2015, 06:26 PM
Post: #1228
RE: Polityka ogólnie.
Majdanu w POlsce nie będzie bo Polaczki potrafią tylko psioczyć i wyzywać w necie. Zresztą nawet jakby mnie zaskoczyli i faktycznie chcieli obalić demokratycznie wybrany rząd to czym by to zrobili ? Kijami,kamieniami czy może rzucali by w Kaczora flagami tfu szmatami unijnymi ? Peło i UE już zadbało o to by Polacy nie mogli realnie zagrozić władzy(jesteśmy jednym z najbardziej rozbrojonych społeczeństw na świecie), chichot losu sprawił, że teraz to obraca się przeciwko nim Smile.
Swoją drogą cała ta sytuacja obrazuję jakie Polaki są głupie. Wystarczy dać do TV jakiegoś Lisa,Michnika czy wspomnianą Holland, przedstawić jako "autorytet" i już kurwa z 30% lemingozy słucha takiej chujozy jak wyroczni, a potem jeszcze wyśmiewają się z PISowców, że są głupią sekta ( beka XD). PS. Operacja premier Petru to jest jebany majstersztyk i kompletne obnażenie polskiej głupoty, props dla szefów Richarda.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2015, 06:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2015 06:53 PM przez BMH.)
Post: #1229
RE: Polityka ogólnie.
(22-12-2015 05:47 PM)Martin napisał(a):  Kaczorowi i jego świcie nie pasują protesty


Ja nie Kaczor, ale tez mi nie pasuja te protesty.

(22-12-2015 05:47 PM)Martin napisał(a):  No właśnie. A zaczął skarżenie na Polskę "nasz prezydent" Rolleyes, na spotkaniu z prezydentem Niemiec, po czym później żalił się Cameronowi. Ale wypominane jest Lisowi, że udzielił wywiadu telewizji ARD. Nie ma to jak obiektywizm.


No powyzsze jest obiektywne az do bolu Martin.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2015, 09:00 PM
Post: #1230
RE: Polityka ogólnie.
(22-12-2015 01:27 PM)BMH napisał(a):  Ps. Ogladam czasem, czasem nawet czesciej niz czasem republike i jakos mam problem zeby wskazac konkretny frag. w ktorym manipuluja faktami, klamiac i oczerniajac jakas partie, czy politykow.

BMH czy Ty to pisałes poważnie? Co sądzisz o tym. Raport KRRiT (która zapewne wkrótce również wpadnie w łapy Pisu).

Raport Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji pokazał, że wszyscy nadawcy skupiali się przede wszystkim na relacjach z działań Platformy Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości. Pozostałe partie były pokazywane krócej oraz w dalszych częściach serwisów informacyjnych.

Rada nie miała zastrzeżeń co do serwisów wydawanych przez TVP1, TVP2, Polsat i TVN. Raport podaje, że to Polsat News najlepiej wypełnił kryteria misji publicznej, a wiadomości TVP1 miały najbardziej transparentną strukturę informacji wyborczych.

TV Trwam tylko dla PiS, a Republika "jednostronna i nieobiektywna".

TV Trwam ze swoimi "Informacjami dnia" oraz TV Republika z "Dzisiaj" wzbudziły największe zastrzeżenia. Podczas konferencji prasowej przedstawiciele KRRiT powiedziali, że "w TV Trwam mamy do czynienia z ignorowaniem pluralizmu, bo 98,8 proc. to udział jednego komitetu wyborczego".

Goście na antenie TV Trwam podczas kampanii parlamentarnej występowali przez 16 godzin i 15 minut, gdzie czas ekspozycji polityków PiS wyniósł dokładnie 16 godzin.

Autorzy raportu zwrócili też uwagę na program "Dzisiaj" w TV Republika, który - wg nich - był najbardziej stronniczy. "Materiały 'Dzisiaj' należy uznać w większości za jednostronne, nieobiektywne i krytyczne wobec tylko jednego komitetu wyborczego (PO) i aprobujące dla innego (PiS)" - piszą autorzy.

Badania wykonało Laboratorium Badań Medioznawczych Uniwersytetu Warszawskiego. Objęło ono główne wydania serwisów informacyjnych: "Wiadomości" TVP1, "Panoramy" TVP2, "Faktów" TVN, "Wydarzeń" w Polsacie, "Informacji dnia" TV Trwam, "Dzisiaj" TV Republiki i "Informacji dnia" Superstacji. Trwało od 17 do 23 października 2015 roku.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1...BoxNewsImg
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości