Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
20-12-2015, 06:05 PM
Post: #1201
RE: Polityka ogólnie.
Bedzie mial na wypasione paczki do puchy, jak juz przyjdzie czas zaplaty za zdrade.Wink
A swoja droga, to brawa. Ten caly Duda jest chyba pierwszym prezydentem jakiego znam, o ktorym moge smialo powiedziec "Nasz prezydent", a nie jakis Bolek czy inny KomoroWSkI.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 06:23 PM
Post: #1202
RE: Polityka ogólnie.
(20-12-2015 06:05 PM)BMH napisał(a):  Ten caly Duda jest chyba pierwszym prezydentem jakiego znam, o ktorym moge smialo powiedziec "Nasz prezydent", a nie jakis Bolek czy inny KomoroWSkI.

BMH politycznie się wybitnie nie zgadzamy, ale w sumie nic w tym złego.
Skoro Ty twierdzisz: "nasz prezydent", to ja twierdzę - marionetka w rękach prezesa. Trzeba być naprawdę ślepym by tego nie widzieć.
Tyle ode mnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 06:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2015 06:38 PM przez BMH.)
Post: #1203
RE: Polityka ogólnie.
Dla mnie Duda moze byc marionetka swojej zony, sasiadki z klatki obok, albo nawet premierzycy Szydlo. W niczym to nie koliduje z tym co napisalem.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 06:46 PM
Post: #1204
RE: Polityka ogólnie.
(20-12-2015 06:38 PM)BMH napisał(a):  Dla mnie Duda moze byc marionetka swojej zony, sasiadki z klatki obok, albo nawet premierzycy Szydlo. W niczym to nie koliduje z tym co napisalem.

Jakby był marionetką żony czy sąsiadki to byłoby ok. Gorzej, że jest marionetką prezesa. A to już wyklucza sformułowanie "nasz prezydent". To na pewno nie mój prezydent i wielu wielu naszych rodaków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 07:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2015 07:41 PM przez BMH.)
Post: #1205
RE: Polityka ogólnie.
(20-12-2015 06:46 PM)Martin napisał(a):  Jakby był marionetką żony czy sąsiadki to byłoby ok. Gorzej, że jest marionetką prezesa.
Jak na moje, to chociaz czesc spraw zostanie w Polsce i na 100% nie bedzie takiego jawnego kpienia z obywateli jak za poprzednich rzadow. Zreszta POlitycy wszyscy wysoko postawieni tez byli marionetkami, ale Niemcow, czy Ruskich, a do tego sami zrobili przeciez zgrabna mafie.
Nie wiem Martin, moze jestem szalony, ale obecny uklad zdecydowanie lepiej mi odpowiada niz robienie za "wycieraczki" np. szwabow, a obywateli sie okrada w bialy dzien na oczach milionow widzow. Tak w ogole, to przeciez Kaczynki tez bedzie marionetka w wiekszej grze, wiec ocb? Co za roznica Martin dla Ciebie czy marionta jest Tusk, Kopacz czy Kaczka?

Dla mnie, wazniejsze od tego co kto ma w dowodzie jest, ze obecny rzad pracuje nad ustawami ktore daja nadzieje na jakas normalnosc. Za rzadow PO bylo to niemozliwe, co dobrze prezentuje teraz KOD samozwanczy ludzie "gorszego sortu".
Mi pozostaje zyczyc tylko polamnia nog i szczek temu calemu KODowi, co broni ludzi ktorzy przeciez z pieniedzy podatnikow latami utrzymywali(utrzymuja do dzis wielu zyjacych) takie scierwa jak Kiszczaki czy inne TW generaly.
Jak Duda glosno powiedzial, ze to cos nie halo by zbrodniarze komunistyczni byli chowani z honorami, to tak kolego Martin... urosl w moich oczach.

(20-12-2015 06:46 PM)Martin napisał(a):  A to już wyklucza sformułowanie "nasz prezydent". To na pewno nie mój prezydent i wielu wielu naszych rodaków.

Napisalem Nasz, majac na mysli caly narod i jako prezydenta gosca, ktory nie wstydzi sie kim jest, a jednoczesnie potepia tych ktorych sie tytulowalo bohaterami, albo ludzmi honoru. Stac bylo kogos przed Nim na to?
Oczywiscie Ty kolego Martin i reszta Tobie podobnych, mozecie go nie uwazac za prezydenta "Waszego". Nie mam z tym problemu.

Zapytam wiec. Miales za swojego zycia jakiegos prezydenta o ktorym powiedziales "Moj/Nasz"? Jaruzelski? Bolek? Kwasniewski? Kaczor? KomoroWSkI? Ktory, nie trzymaj w niepewnosci, ktory...?Wink




Bardzo trafnie ktos to podsumowal i co by nie gadac, to widze to dokladnie tak samo.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hph...e=571C8AC6

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 08:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2015 08:50 PM przez BESTIA.)
Post: #1206
RE: Polityka ogólnie.
Wiecie, że KOD to finansowany przez pewne grupy? To zbiór idiotów i sprzedawczyków. Wszytko jest przygotowanie nagłośnienie, tablice z logiem Kod.

Takiego głupiego i podstawionego prezydenta jak Komor nie było i mam nadzieje ze nie będzie.Podpisal wszytko co mógł, również wydał wszytko co mógł, a nawet pozwolił sobie na pożyczyć co nieco.

Że Duda jest pod butem Kaczyńskiego to byli wiadome, dla mnie lepiej niż to w jakim kierunku kieruje się prezydent (Żydzi.)

Może nie będzie dobrze, ale będzie lepiej.

Odebrać prawo emisji pieniądza bankom, obciążyć ich opłatami za pomoc frankowiczom. Mamy dobry kierunek Orban...

I któż stanął w obronie uciśnionych?
Komunistyczny profesor Modzelewski, którego
lewackie pomysły przeraziły nawet Gomułkę,
aktorka Maja Komorowska i reżyserka Holland.
Gwiazdy PRL-owskiej kinematografii. Kabareciarz o
najsmutniejszej twarzy na świecie Materna. I
minister byłego prezydenta – Wujec. Słuchałem
tego co mówili ci ludzie uznani przez swoich
wielbicieli za wybitnych intelektualistów i wcale nie
dziwię się, że kilka dni temu w ich zgodnym chórze
zabierał głos Lech Wałęsa. Dlaczego się nie dziwię?
Bo wprawdzie ci wszyscy samozwańczy
pseudointelektualiści mówili dużo, ale dopiero LW
wniósł pierwiastek autentyczności. On po prostu
naprawdę jest idiotą! – zakończył polityk.

Marian Kowalski nic dodać nic ująć.

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informa...iej-realny

Tych co walczą o koryto dla ludzi pokroju Petro
należy skutecznie pacyfikowac dla ogólnego dobra.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 09:09 PM
Post: #1207
RE: Polityka ogólnie.
(20-12-2015 07:39 PM)BMH napisał(a):  Jak na moje, to chociaz czesc spraw zostanie w Polsce i na 100% nie bedzie takiego jawnego kpienia z obywateli jak za poprzednich rzadow.

Kpienie z Polaków trwa w najlepsze. Patrz TK. Jawne łamanie prawa przez władzę to nie jest kpienie z obywatela i państwa?

(20-12-2015 07:39 PM)BMH napisał(a):  Nie wiem Martin, moze jestem szalony, ale obecny uklad zdecydowanie lepiej mi odpowiada niz robienie za "wycieraczki" np. szwabow

Żeby była jasność. Poprzedni układ mi również nie odpowiadał.

(20-12-2015 07:39 PM)BMH napisał(a):  Jak Duda glosno powiedzial, ze to cos nie halo by zbrodniarze komunistyczni byli chowani z honorami, to tak kolego Martin... urosl w moich oczach.

A Piotrowicz w TK Ci pasuje? A Jasiński jako szef Orlenu? Komuchy pełną gębą. Jak to się ma do tych słów, co?

(20-12-2015 07:39 PM)BMH napisał(a):  Zapytam wiec. Miales za swojego zycia jakiegos prezydenta o ktorym powiedziales "Moj/Nasz"? Jaruzelski? Bolek? Kwasniewski? Kaczor? KomoroWSkI? Ktory, nie trzymaj w niepewnosci, ktory...?Wink

Na pewno nie Jaruzelski, Wałęsa i Kaczyński. Komorowski był bardzo przeciętnym prezydentem. Najlepszym prezydentem po 1989 roku w mojej opinii był Kwaśniewski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 09:14 PM
Post: #1208
RE: Polityka ogólnie.
Martin proszę Cię Kwaśniewski?

Chłop powinien siedzieć juz dawno, co Afera to kwachu.Proponuje poczytać co zgotował nam Kwachu podpisując ustawę o niefinansowaniu dziury budżetowej przez pieniądze z NBP, mld zł rocznie przez sprzedawczyka tracimy.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 09:21 PM
Post: #1209
RE: Polityka ogólnie.
(20-12-2015 09:14 PM)BESTIA napisał(a):  Martin proszę Cię Kwaśniewski?

Bestia masz Wałęsę, Kwaśniewskiego, Kaczyńskiego, Komorowskiego. Dude nie liczę bo dopiero zaczyna. Zrób ranking, zobaczymy kogo Ty masz na pierwszym miejscu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2015, 09:24 PM
Post: #1210
RE: Polityka ogólnie.
Jaka Polska byłaby piękna bez KODwców i katotalibów z pisu Smile Smile Smile

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości