Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tyson Fury vs Sefer Seferi▪9 czerwiec 2018/Manchester
09-06-2018, 11:01 PM
Post: #21
RE: Tyson Fury vs Sefer Seferi▪9 czerwiec 2018/Manchester
Tyson chyba nie do końca jest głową w ringu. Jedna z dziwniejszych walk, jakie widziałem w życiu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2018, 11:01 PM
Post: #22
RE: Tyson Fury vs Sefer Seferi▪9 czerwiec 2018/Manchester
Nawet niezła parodia walki bokserskiej. Brakuje tylko ugryzienia przeciwnika i faceta wbiegającego na ring z krzesłem, żeby rozbić je na głowie jednego z zawodników.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2018, 11:05 PM
Post: #23
RE: Tyson Fury vs Sefer Seferi▪9 czerwiec 2018/Manchester
Szopka. Tak jak przewidywałem, Fury w żałosnej formie. Gdyby wziął kogoś większego/lepszego, to już by leżał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2018, 11:05 PM
Post: #24
RE: Tyson Fury vs Sefer Seferi▪9 czerwiec 2018/Manchester
W trzeciej wreszcie zobaczyliśmy coś, co przypomina boks. Jak na razie bliżej temu pojedynkowi było do WWE.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2018, 11:09 PM
Post: #25
RE: Tyson Fury vs Sefer Seferi▪9 czerwiec 2018/Manchester
Nie chciałbym być na miejscu sędziów no bo jak to punktować? Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2018, 11:10 PM
Post: #26
RE: Tyson Fury vs Sefer Seferi▪9 czerwiec 2018/Manchester
Seferi chyba wymiękł, kiedy w końcu dostał celny cios. Precyzja Fury'ego woła o pomstę do nieba. W tej formie mógłby przegrać z Charrem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2018, 11:10 PM
Post: #27
RE: Tyson Fury vs Sefer Seferi▪9 czerwiec 2018/Manchester
O kurde, koniec przedstawienia...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2018, 11:13 PM
Post: #28
RE: Tyson Fury vs Sefer Seferi▪9 czerwiec 2018/Manchester
Ależ gówno. Fury w takiej formie nie nadaje się do niczego. Równie dobrze na miejscu tego Albańczyka mógłby znajdować się Najman, wynik byłby identyczny. Panowie by sobie popykali po czym Marcin by odklepał. Nie, nie mam pretensji do Seferiego, 30 kilo różnicy to jednak przepaść. Ale to, co odpiernicza Tyson, to jakiś dramat. Jaki Joshua, jaki Wilder? Myślę, że nawet Zimnoch narobiłby mu problemów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2018, 11:17 PM
Post: #29
RE: Tyson Fury vs Sefer Seferi▪9 czerwiec 2018/Manchester
Panowie, ale czego wy się spodziewaliście dzisiaj? Wybitnego Fury'ego? Przecież to było niemożliwe. Pokazał, że wciąż ma szybkie ręce, wciąż dobrze rusza się na nogach - ja tam spokojnie sobie czekam na jego kolejne pojedynki. Ten faktycznie był specyficzny, ale raczej nie mógł być inny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2018, 11:31 PM
Post: #30
RE: Tyson Fury vs Sefer Seferi▪9 czerwiec 2018/Manchester
@up
Oczekuję, że nie będzie się ze mnie robiło idioty. Po tych wszystkich szumnych zapowiedziach miałem prawo spodziewać się zawodnika trochę wolniejszego, z trochę gorszą kondycją, może nieco ociężałego, ale z nienaganną techniką i pracą nóg. Otrzymałem przerośniętego, nieskoordynowanego klocka, nie potrafiącego trafić podstarzałego i dosyć bezmyślnego cruisera, który zamiast bić na korpus usiłował trafiać w głowę wciąż świeżego przeciwnika, wyższego o kilkadziesiąt centymetrów. Ja oczywiście taką formę Fury'ego przewidziałem, ale mimo wszystko niesmak pozostał. Dobre w tym wszystkim jest tylko to, że zarówno Wilder jak i Joshua odprawiają go w pierwszej rundzie, definitywnie kończąc karierę mistrza jednej walki (jak się okazało).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości