Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
18-04-2018, 03:44 PM
Post: #81
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
No zmiana ostra. Z rywala na powrót za trudnego wpadliśmy na rywala do dupy. Lepiej już było dać jakiegoś jourmanem który da przeboksowac jonakowo cały dystans. Tutaj mamy mocnobijacego buma, który nie walczył dłużej niż 4 rundy. Jaja będą jak on znokautuje jonakowo haja
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2018, 04:40 PM
Post: #82
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
(18-04-2018 03:44 PM)szalonyAli napisał(a):  Jaja będą jak on znokautuje jonakowo haja

Piłeś coś, Ali? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2018, 04:51 PM
Post: #83
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Haha, nie dzisiaj siłka :-). Na telefonie pisze, slownik trochę miesza:-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2018, 05:18 PM
Post: #84
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Ja też często pisze w telefonie i wychodzi z tego wypowiedz w słupku, bo się wiersze pieprzą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2018, 11:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2018 11:38 PM przez Wietnam.)
Post: #85
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Abell traktuje poważnie tą walkę, chyba stwierdził że 41 letni Adamek to nadal klasa
wyżej niż Zimnoch (Tak oczywiście jest) i trzeba być troszkę bardziej lotnym
na nogach niż w strarciu z Krzychem, tam wystarczył ćios Wink tu Adamek może
być szybszy i trudniejszy do trafienia, a jak Adamek jest szybki to tak będzie Wink
to i Abell musi być lżejszy aby go dogonić.

114 kilogramów waży Joey Abell (34-9, 32 KO) na trzy dni przed walką z Tomaszem Adamkiem
(52-5, 30 KO) - poinformował na Twiterze Przemek Garczaczyk.

To aż o 6 kilo mniej niż mierzący 193 cm Amerykanin wniósł na wagę przed swoim ostatnim występem,
przeciw Krzysztofowi Zimnochowi.

Starcie Adamka z Abellem będzie główną atrakcją sobotniej gali Polsat Boxing Night w
Częstochowie.

Podczas tej samej imprezy dojdzie także do rewanżowej potyczki Mateusza
Masternaka (40-4, 27 KO) z Youri Kalengą (23-4, 16 KO).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2018, 01:34 PM
Post: #86
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Żadnych przecieków, rokowań odnośnie dzisiejszej gali boksu? Wink

Ja życzę Abellowi wygranej. Gość wydaję się naprawdę spoko i ogarnięty życiowo. Jak bym nie był Polakiem, to pewnie bym go mocno wspierał, a tak to po prostu będę się cieszył po jego wygranej; ale też i będę się cieszył jak Adamek wygra (pod warunkiem, że w dobrym/sprawiedliwym stylu). Joey wydaje się jeszcze przyjemniejszym kolesiem niż Mollo, który czasem bywał trochę pyszałkowaty. Jeśli ten "cichy" Abell wejdzie do ringu i rozp... Adamka podobnie jak Zimnocha, to zaskarbi sobie u mnie mega szacunek. Big Grin

Co do walki Masternaka, to jakoś nie widzę opcji, że Mateusz sobie ustawi Kalengę i będzie kontrolował jego poczynania. Tak jak lubię Mateusza jako człowieka (z wywiadów), tak w ringu wydaję mi się, że agresja El Toro znów wprowadzi chaos na ringu, w którym Mateusz nie do końca będzie się odnajdywał. Przewiduję dość podobny przebieg jak w I walce, ew. jakąś dramaturgię w stylu Master - Sillakh. Na korzyść Youri'ego fakt, że Mateusz będzie bez Gmitruka w narożniku.

Jak oglądam materiały od Przemka Garczarczyka, to widzę, że dwaj rywale Polaków nie próżnowali i naprawdę mają solidne sylwetki. Obawiam się, że Adamek troszkę za bardzo był rozluźniony - chyba nie tędy droga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2018, 01:49 PM
Post: #87
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Nie rokuje bo standardowo nie wykupuje ppv, do baru też nie idę, oglądam bitwę Szwecką Wallin- Granat
oraz Nowy Jork, tą gale pośledze z waszych relacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2018, 06:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2018 06:54 PM przez kubala1122331.)
Post: #88
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Fajna walka Chudeckiego z Wrzesińskim. Obaj mieli swoje momenty i chociaż Wrzesiński jest chyba lepszym pięściarzem, to jednak przespał dwie pierwsze rundy i nie zdołał tego nadrobić. Punktowałem, jak sędziowie, remis.

Wierzbicki łatwiutko ograł tym razem Żeromińskiego, chociaż od drugiej rundy miał kompletnie rozwalone oko. Dziwię się, że sędzia Małek nie przerwał tego w tamtym momencie. Ale dzięki temu Łukasz wygrał i rozwiał wątpliwości. Sama walka niezła, Żeroma pokazał kawał serducha, ale nie te umiejętności.

Werdykt 98-92, 96-94 x2 - dla mnie zbyt bliski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2018, 06:56 PM
Post: #89
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Bardzo dobrze się gala zaczyna. Nie ma się czego wstydzić, oby tak dalej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2018, 07:01 PM
Post: #90
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Jest okej, ale też bez szału. Wiadomo było, że w pierwszych dwóch walkach będzie więcej serca niż umiejętności, ale zabrakło mi trochę takich emocji, szczególnie w rewanżu Łukasza z Michałem. Teraz Parzęczewski, Brodnicka i Jonak - najbardziej zagadkowa część gali Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości