Whyte vs Browne
24-03-2018, 09:24 PM
Post: #11
RE: Whyte vs Browne
Jak dla mnie jego najgorszy występ na zawodowych ringach, jaki widziałem. Wszystko niby poprawne, ale proste, schematycznie, z dużymi lukami w obronie. Przerwanie żenujące.

Ależ początek Ritsona z Cardlem!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2018, 09:30 PM
Post: #12
Ritson zaczął nieporadnie, ale w 2 rundzie zmasakrował Cardle'a. Ciekawy bokser.

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-03-2018, 09:34 PM
Post: #13
Bardzo mi się ten występ Ritsona podobał. Chłopak ma w sobie taki power, taką energię, super. Nikt nigdy tak nie zmasakrował Cardle'a! Chętnie zobaczyłbym go z kimś z czołówki, może z Crollą?
24-03-2018, 10:04 PM
Post: #14
Szybka robota Johnsona z Buglionim. Miałem nosa do tej walki.

24-03-2018, 10:08 PM
Post: #15
Ja też chyba w końcu typowałem zwycięstwo Johnsona u nas w typerze, ale na pewno nie spodziewałem się takiej kanonady w pierwszej rundzie ze strony Calluma. Przecież Frank to mega twardziel! Przerwanie trochę problematyczne, ale moim zdaniem słuszne, już i tak zaraz ręcznik leciał.

Teraz już tylko walka wieczoru.
24-03-2018, 11:07 PM
Post: #16
Ciężka przeprawa Chrisa Kongo. Kurdupel z Kamerunu obnażył jego braki.

24-03-2018, 11:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2018 11:08 PM przez kubala1122331.)
Post: #17
Jeszcze pokazali pojedynek Chrisa Kongo z Sergem Ambomo. Kongo mnie osobiście nie zachwycił, nie potrafił lewym prostym stopować zapędów atakującego, krępego przeciwnika i przyjął kilka mocnych ciosów. Jak na moje oko Ambomo ugrał nawet te 1-2 rundy, dobry sprawdzian dla Kongo.
24-03-2018, 11:37 PM
Post: #18
Nie sądziłem, że kiedykolwiek zobaczę takiego bijoka jak Whyte robiącego kogokolwiek na kontrach, szybkości i walce na dystans Big Grin Brown jest b. wolny, 2:0 dla Brytyjczyka.
24-03-2018, 11:39 PM
Post: #19
Browne nic nowego, Kloc jak ich mało, narazie Łajdak spokojnie.
24-03-2018, 11:40 PM
Post: #20
Browne musi zaryzykować i zaatakować. Na dystans przegrywa, bo Whyte jest szybszy.