| 
				
				 
					Marsylia 24.03.2018
				 
			 | 
		
| 
				 
					26-03-2018, 02:03 PM 
				 
				
Post: #11 
			 | 
		|||
				
  | 
		|||
| 
				RE: Marsylia 24.03.2018 
				 
					Spodobał mi się Goulamirian, o wiele bardziej niż w pojedynku z Kniazajewem. Ormianin jest bardzo silnym fizycznie przeciwnikiem, na pewno jednym z najsilniejszych w Cruiser (moim zdaniem poziom Gasijewa), a do tego ma bardzo dobrą kondycję i potrafi walczyć na dużej częstotliwości. Wprawdzie pojedynczy cios ma średni, ale potrafi kumulować, a gdy rywal ma dosyć, ta jeszcze dokręca śrubę. Mehry nie jest złym bokserem, raczej kimś w rodzaju solidnego średniaka, a w starciu z Arsenem wszystkiego było dla niego za dużo, za szybko, przez co został rozbity.  
				
				
				
			Ormianin nie jest idealny, ale na pewien typ bokserów może być konkretnym młotem. Nie wiem, czy jakikolwiek z polskich cruiserów by z nim wygrał. Poproszę Dorticos vs Goulamirian.  | 
		|||
| 
				 
					26-03-2018, 02:08 PM 
				 
				
Post: #12 
			 | 
		|||
				
  | 
		|||
| 
				RE: Marsylia 24.03.2018 
				 
					Z Głowackim byłoby chyba super widowisko, chętnie bym zobaczył taki pojedynek, gdyby Polak był w formie. Dla mnie walka 50/50. Reszta polskich cruiserów nie byłaby dla mnie faworytem.
				 
				
				
				
			 | 
		|||
| 
				
	 
					« Starszy wątek | Nowszy wątek »
				 
			 | 
		
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości




