Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek
14-02-2012, 12:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2012 12:50 PM przez Kikas.)
Post: #51
RE: Tomasz Adamek
Dokładnie o ten cytat mi chodzi, LL dokładnie powiedział "you know...I dont think hes hurt, hes more suprised that he get hit by a shoot (?), but like I said, look at his footwork, hes footwork is terrible" w sensie że Arreola nie może mu nic zrobić, przynajmniej ja tak to wynoszę z kontekstu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2012, 05:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2012 05:29 PM przez Jerome.)
Post: #52
RE: Tomasz Adamek
Aha.. No dokladnie jest jak piszesz ale ja myslalem, ze to ocena pracy Tomka bo troche uciekal chwiejnie przed Buritosem. Fakt, ze Arreola sie za nim czlapal, jak to on, wiec moze masz racje, ze chodzi o Crisa.
no w sumie, skoro mowi "he's hurt" (czyli Tomek) a zaraz "look at his footwork" i mowi ze jest "terrible" to to chyba wciaz dotyczy jednak Tomka...
ja sie nie znam na pracy nog wiec samo ogladanie tego fragmentu nic mi nie da

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2012, 06:11 PM
Post: #53
RE: Tomasz Adamek
Ja również po głębszej analiziel nie jestem pewny co właściwie LL miał na myśli Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2012, 04:01 PM
Post: #54
RE: Tomasz Adamek
Hehehehehe Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2012, 06:14 PM
Post: #55
RE: Tomasz Adamek
A jednak, Tomasz Adamek zostaje w Main Events. Przynajmniej już się rozstrzygnęło z kontraktem, teraz mogą się skupić na walkach.

24 marca - kolejna walka. Niedługo, można się poważnie obawiać o poziom przeciwnika...

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2012, 11:02 PM
Post: #56
RE: Tomasz Adamek
TO BĘDZIE BUM!!! Przecież nawet Tomek by chciał to powiedzieć ale nie chce sobie umniejszać. Nie ma wątpliwości. Brak nokautu (McBride!!) nawet z jego watą to będzie lipa. Niech już będzie po wszystkim to może się chociaż Buritosa doczekam.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2012, 03:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2012 03:40 PM przez Metzger.)
Post: #57
Bug RE: Tomasz Adamek
Nagy Aguilera. Cóż, mogło być gorzej. Myślałem, że będzie to jakiś anonim, a tu nawet słyszane nazwisko, ale co z tego skoro nie będzie tu żadnego zagrożenia ze strony rywala. Na 23 zawodowe walki ma aż 6 porażek. Arreola go skończył w 3 rundzie, Peter w 2, ale np taki Tarver w ogóle go nie znokautował. Ogólnie rywal na poziomie Vinny'ego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2012, 05:27 PM
Post: #58
RE: Tomasz Adamek
Jeśli dobrze pamiętam to ten, który znokautował Maskayeva.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2012, 06:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2012 06:09 PM przez Metzger.)
Post: #59
Bug RE: Tomasz Adamek
Faktycznie. Znokautowanie Maskajewa to nie byle co, z tym że miał on wtedy 40 lat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2012, 06:38 PM
Post: #60
RE: Tomasz Adamek
Nie twierdze, że to coś wielkiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości