Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek
10-03-2013, 11:45 AM
Post: #421
RE: Tomasz Adamek
@Jerome
Ja nikogo nie segreguje. Po prostu to obnoszenie się wiarą dla normalnego katolika nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie. Natomiast wychodzi na to, że ateistom to strasznie przeszkadza. I odnoszę się tutaj tylko do tego wywiadu dla gazety Egzorcysta czy jakoś tak. W normalnych wywiadach dla portali bokserskich rzeczywiście zdarza się, że Adamek za bardzo obnosi się z wiarą. Normalne merytoryczne odpowiedzi zastępuje takimi zdaniami jak ''Jak Bóg da'' itd. I nie rozumiem po co mi wyjeżdżasz z jakimiś przekonaniami religijnymi i, że nie mogę zaakceptować ateistów czy coś w tym stylu. Mnie na prawdę nie interesuje czy wierzycie, czy jesteście ateistami czy coś w tym stylu. Rozmowa dotyczy tylko tego jednego wywiadu z Adamkiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 11:48 AM
Post: #422
Bug RE: Tomasz Adamek
(10-03-2013 11:45 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Natomiast wychodzi na to, że ateistom to strasznie przeszkadza.
Tak samo jak katolikom przeszkadza obnoszenie się ateizmem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 12:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2013 12:13 PM przez BMH.)
Post: #423
RE: Tomasz Adamek
Znam przyklady z zycia codziennego ludzi mocno wierzacych, ktorzy krytykuja Tomasza, i jego bardzo czeste powolywanie sie na Boga. Jak widac, nie tylko ateistow to smieszy, a niekiedy nawet irytuje, ale tez osoby wierzace. Ten wczorajszy cytat, o szatanie, to brzmi jak jakas gadka nawiedzonej babki co 24H slucha radia maryja.XD

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 12:11 PM
Post: #424
RE: Tomasz Adamek
Bo on jest nawiedzony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 12:17 PM
Post: #425
RE: Tomasz Adamek
Skoro rozmowa była o szatanie to i wspomniał o nim. Poza tym wszystko co powiedział w tym fragmencie wywiadu to prawda ( oczywiście z punktu widzenia katolika ) .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 12:38 PM
Post: #426
RE: Tomasz Adamek
To jest temat o Adamku a nie o religi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 01:03 PM
Post: #427
RE: Tomasz Adamek
Z tym Szatanem to pojechał na ostro,dawno tak się nie ubawiłem,może następnym razem Tomasz zapuka do naszych domów z pisemkiem "Strażnica".
Nie znam się na religiach czy wyznaniach,pewnie Adamek Jehowym nie jest,ale takie słowa kojarzą mnie się właśnie z tymi "przygłupami" chodzącymi po domach.Tak czy siak przyznaję mu tytuł mistrza świata i okolic.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 01:59 PM
Post: #428
RE: Tomasz Adamek
(10-03-2013 11:45 AM)AdamekFightPL napisał(a):  @Jerome
Ja nikogo nie segreguje.
[...]
I nie rozumiem po co mi wyjeżdżasz z jakimiś przekonaniami religijnymi i, że nie mogę zaakceptować ateistów czy coś w tym stylu. Mnie na prawdę nie interesuje czy wierzycie, czy jesteście ateistami czy coś w tym stylu. Rozmowa dotyczy tylko tego jednego wywiadu z Adamkiem.

I tu jest ta Twoja hipokryzja. Spytales BMH czy jest wierzacy. Pamietam ze kiedys stwierdziles, ze ateisci "was" nie rozumieja i do tego tez nawiazalem. Moim zdaniem to bzdura.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 02:12 PM
Post: #429
RE: Tomasz Adamek
@Jerome
Zapytałem czy jest wierzący bo to był wstęp do dalszej części mojego posta i ogólnie rozmowy. Ja jakoś szczególnie religijny nie jestem, ale uważam, że ateiści - z całym szacunkiem do nich, na pewne tematy wypowiadać się nie powinni. To czy się obnosi ze swoją wiarą czy nie nie jest naszą sprawą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 02:14 PM
Post: #430
RE: Tomasz Adamek
Nie powinienem dawać tamtego linka, mogłem przewidzieć, że zacznie krwawa jatka w temacie...

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości