Ankieta: Jak zakończy się pojedynek?
Diablo przez KO
Gevor na punkty
Diablo na punkty
Gevor przez KO
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Gevor
16-05-2017, 02:44 PM
Post: #21
RE: Włodarczyk vs Gevor
Szczerze mówiąc, ja to odniosłem wrażenie, że oni wykreowali tę walkę jako starcie o prawdziwe mistrzostwo świata. Podkreślanie, że chodzi o tymczasowy pas było tak rzadkie i dodawane wręcz półgłosem, że wyglądało to momentami komicznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2017, 03:20 PM
Post: #22
RE: Włodarczyk vs Gevor
Przeciwnikiem Pawła Wierzbickiego nie będzie zapowiadany uprzedni Pawluk, lecz jakiś zupełnie anonimowy Paweł Sowik z bilansem 0 -1(1).

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2017, 06:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2017 07:26 PM przez Wietnam.)
Post: #23
RE: Włodarczyk vs Gevor
Macie panowie jakieś linki do Diablo?

Bardziej będę śledził galę Davis vs Walsh, w Poznańiu interesuje mnie tylko Diablo.

Gala w poznaniu leci własnie na żywo w telewizji naziemnej dvb-t na kanale Super Polsat.

Sowik 0-1 vs Paweł Wierzbicki debiut. 4 rundy w ciężkiej, właśnie w się zaczyna w Poznaniu.

powinien skończyć przygodę z boksem już po drugiej zawodowej walce Sowik Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2017, 07:39 PM
Post: #24
RE: Włodarczyk vs Gevor
Hugo kojarzysz :coś ktoś" tego szwajcara co będzie walczył z Runowskim ? Bilans dobry, bez porażki, niezły % ko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2017, 08:01 PM
Post: #25
RE: Włodarczyk vs Gevor
Szwajcar okazał się b. przeciętnym bokserem. Plus dla Runowskiego za szybkie przeczytanie i wykończenie rywala.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2017, 08:05 PM
Post: #26
RE: Włodarczyk vs Gevor
Runowski wygrywający przed czasem to wydarzenie tak częste jak zaćmienie słońca Wink
Good for him
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2017, 08:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2017 08:58 PM przez Wietnam.)
Post: #27
RE: Włodarczyk vs Gevor
Szwajcar ostatni pojedynek stoczył za darmo, jego rywal dostał 7 tyś €. Słabo to wygląda, ale Chervet podobno pracuje
a boks to drugi etat Wink ale że za darmo krzywdę sobie zrobić ...

Ciasteczkowy potwór wychodzi do ringu Wink Szymański jeśli myśli o poważnych galach, to powinien tu się zabawić.

I Jacek już kd w 1 rundzie zaliczył.

Kurna wolny jak wòz z węglem Jackiewicz Daje lekcje Szymańskiemu

Fatalna 4 runda Szymańskiego ,trafił mocno Jackiewicz, Szymań na granicy kd był

Ja pierdole!!!! Jackiewicz rucha Pata Szym.

4:2 u mnie Szymański ale momentami dostaje mocne cepy od Jackiewicza, na skraju kd znowu w 7 rundzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2017, 09:22 PM
Post: #28
RE: Włodarczyk vs Gevor
95:94 dla Szymańskiego na mojej karcie. Sędziowie przedobrzyli z tym 98-91. Brawo dla Miszkina, który wprost powiedział, że się nie nadają.

Jackiewicz bdb jak na weterana - testera. Szkoda, że w kilku przypadkach mocniej nie przycisnął, ale nie można się go specjalnie czepiać. Szymański z kolei po raz kolejny pokazał, że jeszcze daleko mu do toczenia potyczek choćby z szeroką czołówką swojej kategorii wagowej. Jego defensywa to dramat i każdy naturalny 154 lbs, który potrafi uderzyć, po prostu znokautuje go. B. dużo pracy przed tym chłopakiem. Trzeba chyba trochę wyhamować z prowadzeniem jego kariery, bo jeszcze 3,4 takie wojny, jak ta z Jackiewiczem, czy Villalobosem i będzie już rozbity, mimo młodego wieku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2017, 09:37 PM
Post: #29
RE: Włodarczyk vs Gevor
Szymański kolejny raz nie zdał egzaminu. To obciach, żeby mieć problemy z takim weteranem, jak Jackiewicz. Na dziś dzień Szeremeta zrobiłby go do jednej bramki.
Runowski dobrze, ale rywal był słabiutki. Pozostali cienkie Bolki bez perspektyw.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2017, 10:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2017 10:54 PM przez saliman1.)
Post: #30
RE: Włodarczyk vs Gevor
Nikt nie oglądał? Wink Dla mnie 116-112 Gevor i żałosny występ Diablo.

Powtórka z Palaciosa. Diablo dostaje werdykt za parę lewych prostych. Brak słów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości