Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwie ciekawe walki w super średniej
03-05-2017, 08:42 AM
Post: #11
RE: Dwie ciekawe walki w super średniej
@Wietnam.

Nie napisałem niczego złego na Twój temat.

Chciałbym spędzać więcej czasu na internecie wśród tak zacnych userów jak Ty.

Śledzenie internetu i forum bokser.org nie jest niczym złym ,a pisanie o tym fakcie nie jest czymś pejoratywnym.

[Co Ty taki nerwowy i wrażliwy jesteś na swoim punkcie? A trollowanie to także wpisy "ad personam. Jeżeli ktoś o Tobie pisze to znaczy ,że na tym forum jesteś ważny, rozpoznawalny, itp.]

A tak poza tematem.
To z kim gra Legia w najbliższej kolejce?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2017, 12:26 PM
Post: #12
RE: Dwie ciekawe walki w super średniej
Avni Yildirim vs Marco Antonio Periban UD 12/12

Walka była bardziej zacięta, niż przypuszczałem i całkiem sporo powiedziała nam na temat potencjału Turka. Do połowy dystansu przewagę miał Periban, który wykorzystywał przewagę techniki i zasięgu ramion. Meksykanin wyboksowywał Turka, choć ten ostatni cały czas wywierał presję i nie robił kroku w tył. Dopóki Periban miał siły na prowadzenie taktycznej walki, tak Yildirim wyglądał na boksera bardzo ograniczonego, aczkolwiek silnego. Jego praca nóg była bardzo przeciętna, tak samo, jak szybkość, technika i precyzja. Jednak, co by nie pisać, Turek jest bardzo konsekwentny w swoim boksie, co też przynosi wymierne efekty. Tak też zmusił rywala do dość intensywnego boksu, w skutek czego ten zaczął od połowy walki solidnie zwalniać, aż pod koniec był zupełnie wystrzelany. Gdy Periban zwolnił i przestał chodzić na boki, tak Yildirim łatwo zaczął przedzierać się do półdystansu, a jego ciosu robiły wrażenie. Nokdaun z 11 rundy przesądził sprawę i Yilidrim wygrał, na mojej karcie nieznacznie (114-113), ale zasłużenie na punkty. Tym bardziej, że miał trochę pecha, bo po jego ciosie w 5 r. (którą przegrał 10-9) Periban dotknął rękawicą maty i powinien być liczony.
Turek jest jeszcze młody i ma czas na poprawę mankamentów, choć na obecną chwilę nie wygląda na kogoś, kto byłby w stanie zdobyć jakiś znaczący pas. Fajny z niego bijok, ale jak na razie, tylko tyle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 01:23 AM
Post: #13
RE: Dwie ciekawe walki w super średniej
W sumie mogę podpisać się pod opisem @redda. Na mojej karcie Yildrim wygrał 115:112.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 07:29 AM
Post: #14
RE: Dwie ciekawe walki w super średniej
Ale takiego Zeuge to on dla mnie bije spokojnie. W sumie występ dla mnie na plus. Były problemy dla 8 rundy, ale Yildirim był przygotowany kondycyjnie i w końcowych rundach była już dominacja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2017, 09:54 AM
Post: #15
RE: Dwie ciekawe walki w super średniej
Mam nadal wielki problem z wytypowaniem wyniku walki Benavidez - Medina. Chyba jednak Benavidez za szybko rzucony został na głęboką wodę i Wieprzowy go zleje. Medina przed czasem w drugiej połowie walki.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2017, 04:39 AM
Post: #16
RE: Dwie ciekawe walki w super średniej
Benavidez rozbił Medinę po wspaniałym slugfeście.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości