Ankieta: Jak zakończy się pojedynek?
Diablo przez KO
Gevor na punkty
Diablo na punkty
Gevor przez KO
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Gevor
17-04-2017, 11:33 AM
Post: #1
Włodarczyk vs Gevor
Krzysztof Włodarczyk vs Noel Gevor

20 maj 2017.Poznań


[Obrazek: Krzysztof_Wlodarczyk1.jpg]
VS

[Obrazek: Noel.jpg]


Eliminator do tytułu IBF w kategorii junior ciężkiej.

20 maja na gali w Poznaniu Krzysztof Włodarczyk (52-3-1, 37 KO) stanie przed szansą wywalczenia
pozycji obowiązkowego pretendenta do tytułu mistrza świata IBF wagi junior ciężkiej. Rywalem
"Diablo" w finałowym eliminatorze będzie Noel Gevor (22-0, 10 KO) - zawodnik, z którym Polak miał
okazję sparować kilka lat temu.

- Nie mogę go zlekceważyć, bo pamiętam, że na sparingu ze mną dobrze sobie radził - wspomina
Włodarczyk. - Gevor to wymagający zawodnik, nie mogę z nim sobie pozwolić na taką walkę jak z
Leonem Harthem we Wrocławiu.

- Muszę trzymać wysoko ręce, boksować dobrze lewym prostym i bić prawym - nieważne czy na
głowę czy na gardę, Gevor na pewno będzie czuł moje ciosy! - przekonuje dwukrotny mistrz świata.


oficjalnie SZYMAŃSKI - JACKIEWICZ 20 MAJA NA GALI DIABLO - GEVOR.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 12:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2017 12:22 AM przez Wilczekstepowy.)
Post: #2
RE: Włodarczyk vs Gevor
Ciekawe, że na karcie gali pojawiła się walka, która mnie bardziej zainteresowała niż danie główne i to mimo tego, że będzie walczył debiutant z innym niedoświadczonym zawodnikiem. Mianowice pięściarz dywizji super ciężkiej Paweł Wierzbicki zadebiutuje z Ukraińcem Oleksandrem Pawliukem. Dla mnie zupełnie nieznany ten Aleksander ale ciekawi mnie, jak się zaprezentuje na jego tle Polak.

Będzie to nowa nadzieja Polaków czy nie?

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 09:16 AM
Post: #3
RE: Włodarczyk vs Gevor
Pawluk to 22-latek, obecnie zamieszkały w Katowicach i chyba dlatego Boxingscene pisało o nim jako o Polaku.
Tu jest jego ostatnia walka: https://ok.ru/video/255281662632
Widać, że ma dobre warunki fizyczne i motorykę, z techniką gorzej, a siły fizycznej w ogóle brak. Inna sprawa, że jego zwycięski rywal Demirezen wypadł na jego tle bardzo dobrze. Ten Turek z bilansem 4(4) - 0 wygląda, jak mocniejsza wersja Kabayela, ale to może być złudne.

Co do perspektyw Wierzbickiego to ja za bardzo ich nie widzę. Mogę się jednak mylić, bo zbyt mało jego walk oglądałem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 09:53 AM
Post: #4
RE: Włodarczyk vs Gevor
Faktycznie nie jest to bum ale w tej walce trafił na silnego, jak tur rywala.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2017, 08:20 AM
Post: #5
RE: Włodarczyk vs Gevor
Paweł zawodnikiem jest dla mnie bardzo ciekawym. Bardzo podoba mi się jego styl boksowania, jest miły dla oka. Niestety waga ciężka to teraz era wielkich chłopów i zawodnikowi 194 cm będzie zawsze pod górkę. Może trafi mu się fart jak Parkerowi i ugra coś na skróty, ale żeby pokonać Wildera, Joshue czy innego wielkoluda musiałby wykazać się niebywałymi umiejętnościami bokserskimi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2017, 03:01 PM
Post: #6
RE: Włodarczyk vs Gevor
Do rozpiski doszła kolejna walka. Przemysław Runowski ma się zmierzyć ze Szwajcarem Alainem Chervetem:
http://boxrec.com/boxer/632395
Kojarzy go ktoś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2017, 04:25 PM
Post: #7
RE: Włodarczyk vs Gevor
@Redd
Jeśli Ty go nie kojarzysz to nadzieja tylko ze może @Hugo cokolwiek o nim wie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2017, 05:39 PM
Post: #8
RE: Włodarczyk vs Gevor
Wyczuwam drugiego Giergaja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2017, 05:56 PM
Post: #9
RE: Włodarczyk vs Gevor
Mamy tutaj typową sytuację : Nieważne że nie znany, ważne
że niepokony, 0 w rekordzie działa na Januszy jak na mysz ser w pułapce .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2017, 08:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2017 08:07 PM przez redd.)
Post: #10
RE: Włodarczyk vs Gevor
Też liczę, że @Hugo nas oświeci, co do tego, czy Chervet to szwajcarski Feigenbutz, czy może jednak mniejsza kopia Bezjaja.

Co do królów nokautu ściąganych na polskie ziemie, tak humorystycznie, przypomnę słynną swego czasu "walkę" między Kostecki, a groźnym Brazylijczykiem da Silvą Smile Pojedynek zaczyna się od 4:17:



A tu, dla uzupełnienia, trwajacy 3 sekundy, popis da Silvy z Garayem Big Grin (od 6:50)
https://www.youtube.com/watch?v=Psr-2WZnIsk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości