Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Mayweather na punkty 26.67% 4 26.67%
Mayweather przed czasem 53.33% 8 53.33%
Conor na punkty 0% 0 0%
Conor przed czasem 6.67% 1 6.67%
Będzie remis 13.33% 2 13.33%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayweather vs McGregor
15-02-2017, 12:13 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2017 05:39 PM przez Gogolius.)
Post: #1
Mayweather vs McGregor
Mayweather vs McGregor
Las Vegas, MGM Grand


Według informacji brytyjskiego tabloidu "The sun" wielki pojedynek pięściarski, który może wygenerować
ogromne pieniądze, zostanie oficjalnie potwierdzony w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

W ostatnich dniach temat walki bokserskiej pomiędzy Floydem Mayweatherem Juniorem i
Conorem McGregorem zniknął z pierwszych stron gazet. Wszystko wskazuje jednak na to, że była
to tylko cisza przed burzą.

Jak donosi bowiem we wtorek "The Sun", Amerykanin i Irlandczyk osiągnęli wstępne
porozumienie w kwestii gaży. Ich wielkie starcie ma zostać oficjalnie ogłoszone w ciągu
najbliższych dwóch tygodni. - Supergwiazda UFC poleciała wczoraj (w poniedziałek, 13 grudnia -
przyp. red.) do Las Vegas, żeby zawrzeć porozumienie po kilku miesiącach intensywnych
negocjacji. Kontrakt nie został jeszcze podpisany, ale wszystkie szczegóły zostały uzgodnione -
czytamy w brytyjskim tabloidzie.
Z powodu nagłego wyjazdu do USA obóz McGregora odwołał spotkanie mistrza UFC z fanami,
które miało odbyć się w najbliższy piątek w hotelu "The Red Cow Moran" w Dublinie.



Z konkurencji :

Znany dziennikarz sportowy Stephen A. Smith zdradził, że w jego opinii koncepcja bokserskiej walki
Floyda Mayweathera Jr z gwiazdą MMA Conorem McGregorem nabiera coraz bardziej realnych
kształtów.

- Nic nie jest jeszcze sfinalizowane, pozostają jeszcze do omówienia pewne szczegóły - cytuje
worldboxingnews.net Smitha, który we wtorek rozmawiał z "Money" Floydem.

- Mayweather nie potwierdził mi, że kontrakt jest już dogadany, ale powiedział mi z uśmiechem na
twarzy: "Już prawie, jesteśmy bardzo, bardzo blisko" - relacjonuje amerykański korespondent.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2017, 12:58 AM
Post: #2
RE: Mayweather vs McGregor
Bzdura, bzdura, bzdura. I jeszcze raz bzdura. Boksersko McGregor jest beznadziejny, stłukłby go nawet nie Mayweather, ale Syrowatka albo jakiś trochę ogarnięty amator. Ta walka to czysty cyrk i powinna być traktowana jak typowy freakshow, w stylu starcia Najmana z automatem do coca-coli albo Srula Alvareza z Dilianem Whyte, w umownym limicie 175 funtów. Jeszcze gdyby starcie odbywało się w strojach baletnic z "Jeziora łabędziego", to można by popatrzeć, bo w sumie pocieszny byłby widok brodatego McGregora kicającego w czymś takim. Floydowi też byłoby do twarzy.

Organizowanie tego czegoś jako pełnoprawnej walki bokserskiej toczonej na ringu jest kpiną z inteligencji kibiców. Chyba że obie strony doskonale zdają sobie sprawę, jak pokraczna jest to szopka i wynegocjowanej umowie będzie czarno na białym zapisane, że Floyd ma udawać, że się boi i nie zrobić Irlandczykowi krzywdy ani go, ze szkodą dla jego kariery i ego, za bardzo nie ośmieszyć, natomiast dzielny Conor będzie miał za zadanie bohatersko atakować i sprawiać wrażenie nieustraszonego. Innymi słowy będzie to rodzaj wrestlingu, tylko za znacznie większe pieniądze, ponadto wszyscy Janusze tego świata mają być przekonani, że to na serio a nie dla picu. Tyle w temacie. Jeśli już ma się to odbyć, to jak najszybciej, żeby nie trzeba było ciągle o tym wysłuchiwać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2017, 01:30 AM
Post: #3
RE: Mayweather vs McGregor
Myślałem, że nic bardziej absurdalnego niż pokolenie wytnij wklej mnie dzisiaj nie spotka, a tutaj proszę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2017, 01:49 AM
Post: #4
RE: Mayweather vs McGregor
Nikt nie każe czytać Kubala, walka będzie i to na zasadach bokserskich a więc wątek prawidłowy
nikt nie każe ci się interesować, .........

Sam zresztą tą walkę będziesz oglądal Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2017, 02:06 AM
Post: #5
RE: Mayweather vs McGregor
Chyba źle mnie zrozumiałeś, bo ja nic nie piszę na temat tematu i założenia go przez Ciebie Big Grin Po prostu dzisiaj ogarniając gównowykład dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak pokolenie wytnij wklej. Naprawdę. Serio serio. To była tak absurdalna wiedza, że jednocześnie oplułem telefon, zalałem się kawą, rozlałem piwo i nie mogłem się opanować przez jakieś dziesięć minut. No i myślałem, że nic bardziej absurdalnego już dzisiaj nie przeczytam, a tutaj proszę; Mayweather Jr - McGregor już praktycznie oficjalne. No przebiło to moje ukochane pokolenie wytnij wklej.

O to mi chodziło Smile Nic osobistego Smile

A czy obejrzę samą walkę? Jak będzie ciekawy undercard to pewnie wstanę i może nawet z rozpędu ogarnę. Zarywanie nocki na sam main event? No szanuj mnie trochę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2017, 03:46 AM
Post: #6
RE: Mayweather vs McGregor
Spoko trochę inaczej to odebralem, ta walka jest blisko porozumienia można poczytać na twiterach
różnych portali, trening bokserki McGregora z niczego się nie wziął, Showtime jest chętne na tą
walkę i nic nie poradzimy, tylko za taki pojedynek/freak Floyd może dostać wielką kasę
jeszcze tylko Pacquiao mógłby mu to zagwarantować, ten freak się sprzeda z racji
tego że ppv od dawna upodobali sobie Janusze, a jak wiadomo każdy chce
zarobić na tej transmisji Dana dostanie swoją gaże, Floyd/Conor miliony i stacja
Showtime kolejny rekord, a przecież o to teraz chodzi w większości.

Jak nie dojdzie jakimś cudem do tej walki Mayweathera z debiutantem to najwyżej
Gogolius usunie temat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2017, 04:02 AM
Post: #7
RE: Mayweather vs McGregor
Ale ja naprawdę nie mam z tym problemu. To jest przecież forum o boksie, walczy jeden z najwybitniejszych pięściarzy w historii, więc temat jak najbardziej na miejscu.

Ja od początku spekulacji podkreślam, że to zestawienie to dla mnie absurd w najwyższej postaci i tylko to chciałem podkreślić Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2017, 09:03 AM
Post: #8
RE: Mayweather vs McGregor
Mayweather najwyraźniej chce rozkręcić jakiś bokserski odpowiednik koszykarskiego Harlem Globetrotters i chyba tak właśnie należy traktować ten pojedynek.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2017, 09:32 AM
Post: #9
RE: Mayweather vs McGregor
Jak do końca lutego nie będzie oficjalnego potwierdzenia to kasujemy wątek i założymy go jak będziemy wiedzieć coś więcej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2017, 02:21 PM
Post: #10
RE: Mayweather vs McGregor
"The Sun" to źródło z rodzaju 3/10, więc niewiele wnosi do tematu walki Floyd vs McG. Choć zobaczymy, może faktycznie coś jest na rzeczy.

Moim zdaniem Floyd i McGregor potrzebują siebie tylko i wyłącznie do nakręcania marketingu wokół swoich osób.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości