Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Mayweather na punkty 26.67% 4 26.67%
Mayweather przed czasem 53.33% 8 53.33%
Conor na punkty 0% 0 0%
Conor przed czasem 6.67% 1 6.67%
Będzie remis 13.33% 2 13.33%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayweather vs McGregor
12-07-2017, 07:34 PM
Post: #311
RE: Mayweather vs McGregor
(12-07-2017 07:26 PM)RSC-2 napisał(a):  I co będzie jak nie wytrzyma?

Wtedy będzie "no más" XXI wieku. Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2017, 07:34 PM
Post: #312
RE: Mayweather vs McGregor
(12-07-2017 07:26 PM)RSC-2 napisał(a):  I co będzie jak nie wytrzyma?

Jak to co??
[Obrazek: QuerulousZigzagHarpyeagle.gif]
Tak skończył jeden z tych, których Kryul przed walką zniszczył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2017, 07:52 PM
Post: #313
RE: Mayweather vs McGregor
No na pewno, Mayweather ruszy na Krula tak jak Aldo

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2017, 08:16 PM
Post: #314
RE: Mayweather vs McGregor
(12-07-2017 07:52 PM)Terminator napisał(a):  No na pewno, Mayweather ruszy na Krula tak jak Aldo

Człowiek w stresie robi różne głupie rzeczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2017, 12:39 AM
Post: #315
RE: Mayweather vs McGregor
Hahaha jak Floyd go prowokuje, ten śmieć nawet rzucił swoją flagą jak szmatą do podłogi XD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2017, 12:40 AM
Post: #316
RE: Mayweather vs McGregor
Conor może robić stand up po zakończeniu kariery.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2017, 01:35 AM
Post: #317
RE: Mayweather vs McGregor
Conor ponownie zrobił z Floyda swoją dziwkę! Ja nie wiem co to się będzie działo na Wembley?? CONOR KRUL BITCH!!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2017, 08:36 AM
Post: #318
RE: Mayweather vs McGregor
Wirtutti, mam osobiste pytanie Smile Walczyłeś kiedyś w ringu? Nie musiało być nawet na zawodach albo w ramach jakiegoś turnieju, tylko taki turniejowy sparing. Ty, przeciwnik, ring albo oktagon, liny, ktoś pełniący rolę sędziego, wyznaczona liczba rund i określony czas odpoczynku? Bo ja walczyłem. I powiem tak, kiedy wejdziesz już pomiędzy te liny, to nie ma tam żadnego stresu, strachu i tym podobnych uczuć. Jesteś ty, jest przeciwnik, on próbuje trafić ciebie, ty jego i na tym się skupiacie. Strach czy stres mógłby się pojawić, jakby naprzeciwko stał facet gabarytów Antka Joshuy i z jego umiejętnościami.

Tutaj jednak walczą zawodowcy i mistrzowie w swoich dziedzinach. Taki Mayweather wychodził do ringu z Manym Paquiao, jednym z bardziej skutecznych i agresywnych mańkutów w jego kategorii. Wychodził z mocno bijącym Klaunelo Alvarezem. I żadnego stresu nie odczuwał. Dlaczego miałby więc obawiać się takiego McGregora i "w stresie robić różne rzeczy"? Skąd w ogóle ten stres. Przecież boksował przez całe życie, ma oczy, widzi jak Conor boksuje i ma świadomość, że Irlandczyk boksować nie umie. Że większy? I co z tego. Jakiś czas temu miałem sparing z gościem cięższym o 15 kilo i młodszym o dwadzieścia lat, który na moje szczęście też nie umiał boksować. Zero stresu, który pojawił się dopiero w chwili, kiedy odskoczyła mu głowa i facet cofnął się ze cztery metry na miękkich nogach a trener wyzwał mnie od debilów i zabronił kolejnych takich sztuczek. A ja myślałem, że tylko "pyknąłem".

Podsumowując - fajnie trollujesz i dzielnie bronisz Conora, ale jakieś wzmianki o "stresie" Floyda to już gruba przesada Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2017, 08:52 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2017 09:13 AM przez Wietnam.)
Post: #319
RE: Mayweather vs McGregor
Mam wrażenie iż każda konferencja ma swój założony scenariusz. Zalatuje to trochę WWE, te stand up'y, plecak
z forsą który od tak położył Floyd koło ambony. Ta Flaga.

Sztucznie wygląda ta nienawiść. Nie wiem co dziś zrobią
Floyd wjedzie na koniu, a Conor niczym Pawlak przepłoszy
Ogiera na którym przyjechał Witia. ?

Floyd bankrut ratuje się jak może.

Conor jednak czysty autentyk
kapitalnie manipuluje Floydem.

Pojechał po Espinozie, i Mayweatherach. Wczorajszy Stand-up Conora.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2017, 10:24 AM
Post: #320
RE: Mayweather vs McGregor
@Wietnam
Jasne, że konferencje mają założony scenariusz. Za duża kasa w grze, żeby aktorom pozwolono pójść na żywioł. Przecież tylko po to, żeby się ta cała szopka zwróciła, nie mówiąc już o jakimś godziwym zarobku, będzie trzeba sprzedać ok. 2 milionów subskrypcji PPV po 99,95$, czy ile to tam kosztuje. Stąd ten objazdowy cyrk, codzienne konferencje i ich odpustowa oprawa, połączona z mniej lub bardziej przekonująco zagraną wzajemną wrogością głównych adwersarzy. Przy takim układzie absolutnie wszystko musi być z góry wyreżyserowane, włącznie z brakiem jednoznacznego "zwycięzcy" każdego z zainscenizowanych spotkań.

Należy jednocześnie dodać, że organizatorzy mają nieco ułatwione zadanie ze względu na talenty aktorsko-komediowe Conora i Floyda oraz ich spore doświadczenie w tej materii. Mimo to jeśli ktoś liczy na jakiś spontan, to się srogo zawiedzie. Chyba że sobie wmówi, że wszystko jest naturalne i wynika z temperamentu zawodników. Osobnicy ceniący autentyzm i spontaniczność powinni raczej skupić się na kibolskich ustawkach albo bojach meneli pod budką z piwem, gdzie wszystko idzie na żywioł, aż do przyjazdu policji lub opadnięcia z sił zwaśnionych stron Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości