Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W.Klitschko v T.Thompson
27-03-2012, 06:20 PM
Post: #1
W.Klitschko v T.Thompson
Wątek, w którym będziemy dyskutować na temat najbliższego pojedynku na szczycie wagi ciężkiej.

Moim zdaniem walka do jednej bramki. Po świeżym obejrzeniu pierwszej walki tych dwóch pięściarzy utwierdzam się w przekonaniu, że Tiger nie ma żadnych szans. To będzie bardzo nudny pojedynek. Prawdziwe "show" Władimira. Obstawiam zwycięstwo przez knockout w drugiej fazie pojedynku. Thompson szybko nie padnie ale z racji wieku paść musi (bez analogii do V.K.).

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-03-2012, 06:32 PM
Post: #2
RE: W.Klitschko v T.Thompson
Walka bardzo trudna dla Władimira. Thopson dorównuje mu zasięgiem ramion i wzrostem a do tego jest lewo ręczny. Bardzo ryzykowna walka, dziwi mnie to, że K2 dopuściło do tak trudnej walki dla Władimira. Mimo wieku Thompson to wciąż bardzo groźny zawodnik i niesamowity puncher. Wydaję mi się także, że jest ciut szybszy od Władimira. Co prawda nie posiada tak dobrego lewego prostego jak on, ale na pewno przewyższa go kunsztem bokserskim. No i do tego jego szczęka w porównaniu z Władimirem jest żelazna. Coś mi się wydaje, że do walki z Arreolą nie dojdzie. Thompson przygotuje się najlepiej w życiu do tej walki. Zna już słabe punkty Władimira. Tygrys pokaże pazur i znokautuje Władimira do 8 rundy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-03-2012, 06:55 PM
Post: #3
RE: W.Klitschko v T.Thompson
@AdamekFightPL
Nie oglądałeś ich pierwszej walki, przyznaj się ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-03-2012, 07:03 PM
Post: #4
RE: W.Klitschko v T.Thompson
@Jerome

Przyznaje się bez bicia Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-03-2012, 08:55 PM
Post: #5
RE: W.Klitschko v T.Thompson
@AdamekFightPL
Hehhee ;] Obejrzyj to zmienisz zdanie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-03-2012, 10:30 AM
Post: #6
RE: W.Klitschko v T.Thompson
Thompson będzie znacznie wolniejszy od Kliczki, Władimir jak go zacznie kłuć lewymi prostymi to prędzej czy później skończy się nokautem. Obawiam się, że Thompson potraktuje tę walkę podobnie jak Mormeck i będzie to jego być może ostatnia walka w karierze. On już najlepsze lata ma za sobą i nie uważam by był groźny.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-03-2012, 11:59 AM
Post: #7
RE: W.Klitschko v T.Thompson
Walka może być ciekawa, ale pod warunkiem jak Thompson się prawidłowo do tej walki przygotuje. Dobrą taktyką na mańkuta jest częste używanie prawej ręki, a jak wiemy to Władimir włącza ją dopiero w późniejszej części walki. Na młodszego z braci może podziałać to też, że nie bije lewego prostego z dołu jak to robi jego brat Witalij, przez co łatwiej zbić jego lewy prosty - mówię teraz o mańkutach. Zbicie lewego prostego i lewy prosty lub lewy bezpośredni - to może być dobra taktyka na Kliczkę. Prawdopodobnie wygra Władimir, ale będę kibicował Thompsonowi.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-03-2012, 01:37 PM
Post: #8
RE: W.Klitschko v T.Thompson
Poprzednia walka z Thompsonem była dla Władimira walką relatywnie trudną. Po udanym początku przeżywał kryzys w okolicach 8-9 rundy i wydawało się, że losy walki mogą się odwrócić. Potem jednak młodszy Kliczko pozbierał się i skończył pojedynek przed czasem. Właśnie w tej walce dokonał się u Władimira przełom psychiczny i nabrał on pewności siebie, dzięki czemu już więcej nigdy nie przegrał.

Jak może wyglądać rewanż? Nie oczekuję fajerwerków ani niespodzianki. Kliczko ma przewagę siły i szybkości, a Thompson jest już bokserem schyłkowym. Tym razem jego ambicje zapewne ograniczą się do wzięcia kasy za występ i próby przetrzymania 12 rund. Punktacja 120-108 dla Władimira to najlepsza możliwa opcja dla Thompsona.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-03-2012, 06:29 PM
Post: #9
RE: W.Klitschko v T.Thompson
Ja też kibicuje Thompsonowi ale wiem, że nie ma on żadnych szans. Po tym co zobaczyłem w walce Mormeck v Klitschko nie mam już w przypadku takich pojedynków żadnych wątpliwości. Zbyt duża różnica poziomów. Już w 1 walce była zbyt duża. Po 3 latach, progresie Władimira i regresie Thompsona obstawiam KO do 6 rundy. Chciałbym się mylić.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-03-2012, 06:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2012 06:42 PM przez willow(konserwatysta).)
Post: #10
RE: W.Klitschko v T.Thompson
Ja tez kibicuję Thompsonowi Wink Ale facet szans chyba nie ma, choć szklanka Wladka to jakiś tam promyk nadziei.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości