Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W.Klitschko v T.Thompson
08-07-2012, 04:50 PM
Post: #31
RE: W.Klitschko v T.Thompson
@Kikas
I Haye'a a nie Heya Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-07-2012, 05:50 PM
Post: #32
RE: W.Klitschko v T.Thompson
WAŻNA SPRAWA! Z góry wielkie sorki, że nie na temat, ale zaglądnijcie tu! http://forum.bokser.org/thread-492.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 08:15 AM
Post: #33
RE: W.Klitschko v T.Thompson
Nie wiem skąd i dlaczego ale Thompson awansował na nr9 r rankingu HW Boxrec :///

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 12:53 PM
Post: #34
RE: W.Klitschko v T.Thompson
Ciekawe co teraz pocznie Thompson. Zarobił trochę kaski na tej walce, w tym roku stuknie mu już 41 lat. Chyba pora kończyć, aczkolwiek wyboksowany to on nie jest i jeszcze mógłby dać dobre walki z młodymi mniej doświadczonymi wilczkami wagi ciężkiej.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 01:16 PM
Post: #35
RE: W.Klitschko v T.Thompson
Thompson dla Szpili. Kolejny wielki test. Bardzo ciężka walka. Zwycięstwo nie byłoby takie pewne. Jestem za Tongue Z tym, że Tony po walce o tytuł mimo wszystko nie będzie chciał popaść w taki regres "społeczny". A szkoda...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 01:47 PM
Post: #36
RE: W.Klitschko v T.Thompson
(09-07-2012 01:16 PM)Jerome napisał(a):  Thompson dla Szpili. Kolejny wielki test. Bardzo ciężka walka. Zwycięstwo nie byłoby takie pewne.
@Jerome
Szczerze Ci powiem, że nieźle się uśmiałem... KOLEJNY WIELKI test? A kto był tym pierwszym wielkim testem? Wrak Owena Becka, który przegrywa wszystko jak leci nawet z debiutantem? "Bestia z Argentyny" czyli "wielki i groźny" Basile? Czy może dziadek McCline? Ja rozumiem, że Ty lubisz Szpilkę i widzisz w nim przyszłego mistrza, ale bez przesady. "Przyszły pierwszy polski mistrz HW" (nie mogę sobie darować, aby nie tytułować w ten sposób Szpilki...) jest kompletnie niesprawdzony. Kompletnie. A Thompson na dzień dzisiejszy nokautuje Szpilkę bez większego problemu. Czemu tak sądzę? Ano dlatego, że kogoś tak dziurawego jak Szpilka można ustrzelić i usadzić bez większych problemów. Tylko trzeba wyjść do ringu po zwycięstwo, a nie po wypłatę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 02:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2012 02:50 PM przez Jerome.)
Post: #37
RE: W.Klitschko v T.Thompson
@Szakal
Gdybym napisał "Kolejny, wielki test" to mógłbyś się przyczepić ale napisałem "Kolejny wielki test". Wiem, że brzmi to jak głupota ale bardzo dużo zmienia. "Kolejny, wielki" to dwa oddzielone przymiotniki. Na pierwszy i drugi mamy pytanie "jaki?". "Kolejny wielki" to też dwa przymiotniki ale pytania już są inne bo "który?" i "jaki?". Dlatego nie ma przecinka. W rozwinięciu napisałbym "Kolejny test. Wielki test" czyli kolejny i wielki nie jest ze sobą połączone. Rozumiesz?

Pomyśleć, że Ty mnie poprawiałeś z pisownią..

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 03:01 PM
Post: #38
RE: W.Klitschko v T.Thompson
@Jerome
Doskonale wiem o co Ci chodzi i wcale to głupio nie brzmi. Poza tym wszystko fajnie, przy czym zdaniem "Kolejny wielki test" nawet pisane bez przecinka w zestawieniu z resztą Twojej wypowiedzi ma jeden wydźwięk: "Szpilka walczył z już z dobrymi zawodnikami, teraz pora na kolejnego". Ale dobra, niech będzie. Rozumiem już o co chodzi i przyznaję się do błędu.

PS. I ja Cię wcale nie poprawiałem ;] Nie jestem profesorem czy znawcą języka. Po prostu zasugerowałem Ci pisanie "spolszczonych" wyrazów i zrezygnowanie z terminologii angielskiej. Oczywiście pisz jak chcesz, ja Ci nie kazałem pisać tak czy inaczej, tylko jak już mówiłem sugerowałem to i owo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2012, 03:05 PM
Post: #39
RE: W.Klitschko v T.Thompson
@Szakal
Spoko.
Moim zdaniem Artur Szpilka miał już test na zawodowym ringu. Było to starcie z McClinem. Nie było to trudne starcie dla Polaka ale z pewnością można powiedzieć, że było to śmiałe posunięcie Pana Wasilewskiego, w porównaniu do.. reszty świata. Nie wynoszę na wyżyny Szpili za tę walkę ale był to jako taki test i Szpilka go zdał. Takie jest moje zdanie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-07-2012, 07:19 PM
Post: #40
RE: W.Klitschko v T.Thompson
Thompson by zabił Szpilkę. Dosłownie by go zmiażdżył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości