Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W.Klitschko v T.Thompson
28-03-2012, 09:36 PM
Post: #11
RE: W.Klitschko v T.Thompson
0 szans. Kliczko go zdominuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-04-2012, 01:42 PM
Post: #12
RE: W.Klitschko v T.Thompson
Cykl z serii szperania na bokser.org:

" - Thompson jest silnym i niewygodnym przeciwnikiem, walczy z odwrotnej pozycji. Jego technika jest zaawansowana. Pierwszy pojedynek z Tonym zapamiętam jako jedno z największych wyzwań w karierze. Cieszę się na samą myśl pokazania się w Bernie. W 2009 roku walczył tutaj mój brat – powiedział młodszy Kliczko."

To był tak jednostronny pojedynek, że dziwię się, że Wład nie zasnął w narożniku między którąś rundą. Cutman już się zbierał ale Thompson dał mu zarobić waląc Wołodię z bani. Kolejny "WYMAGAJĄCY" rywal i arcytrudny pojedynek. Nie róbmy jaj. Niech Wład powie, że jest najlepszy a przeciwnik jest taki a nie inny bo federacja mu kazała i gdyby mógł wybrać to w 5 minut znalazłby kogoś o 300% lepszego niż Tony. Po co ta wazelina?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-04-2012, 02:10 PM
Post: #13
RE: W.Klitschko v T.Thompson
Co ciekawe, wyszperałem ranking Dana Rafaela (podobny do mojego, ale jednak gorszy). Lubię gościa, ale kieruje sie on głównie swoimi osobistymi sympatiami przy ocenie bokserów. W kategorii ciężkiej, Tony Thompson zajmuje miejsce... 4, jedynie za braćmi K. i Powietkinem. Także dla dziennikarza ESPN ten pojedynek jest ok pod względem sportowym. Cóż, pozazdrościć wiary w umiejętności rodaka...

http://sports.espn.go.com/sports/boxing/...id=6402207

W rankingu The Ring nie ma go w pierwszej dziesiątce, ale za to 4 jest... Dimitrenko, a 5 Helenius.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-04-2012, 05:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2012 05:50 PM przez Adammobp.)
Post: #14
RE: W.Klitschko v T.Thompson
Ciężko znaleźć ranking ciężkich, co do którego nie można by mieć zastrzeżeń. Winą tego jest przede wszystkim mała ilość walk między czołówką wagi ciężkiej (mało walk czołowych z czołowymi). Pojedynki typu Adamek vs Arreola, Adamek vs Chambers czy nadchodzące starcie Pulew vs Dimitrenko należą do rzadkości.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-07-2012, 07:53 PM
Post: #15
RE: W.Klitschko v T.Thompson
No to może jakieś typy?
Jeśli Tony ma zszokować świat to do 5 rundy.
Jeśli Wołodia będzie robił swoje to od 5 rundy nawet do werdyktu punktowego.

Oczywiście nie mam wątpliwości, że Klitschko jest faworytem, ale to przecież boks.. i waga ciężka.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-07-2012, 08:27 PM
Post: #16
RE: W.Klitschko v T.Thompson
Moim zdaniem to będzie powtórka z rozrywki: Thompson będzie pewnie sprawiał Władimirowi drobne problemy, ale ostatecznie przegra przed czasem. Innej opcji nie widzę, bo obecnie Władimir jest zdecydowanym numerem jeden kategorii ciężkiej.
Z drugiej strony cieszy mnie to, że Thompson jest w formie. Na wagę wniósł najmniej od paru lat, co może znaczyć (bo oczywiście nie musi), że jest dobrze przygotowany do tego pojedynku. Na niespodziankę i szok raczej nie liczę, bo pomimo tej niby "szklanej" szczęki młodszego Kliczki, to Tony raczej nie ma szans nawet na lucky puncha. No, ale kto wie... W końcu to boks.

Krótko mówiąc: mój typ to Władimir Kliczko przed czasem w okolicach 10, 11 rundy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-07-2012, 08:34 PM
Post: #17
RE: W.Klitschko v T.Thompson
Ta walka potrwa krócej niż wszystkim się wydaje Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-07-2012, 08:36 PM
Post: #18
RE: W.Klitschko v T.Thompson
TKO w 6 rundzie dla Władysława

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-07-2012, 08:46 PM
Post: #19
RE: W.Klitschko v T.Thompson
@AdamekFightPL
Twój typ? Konkretnie

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-07-2012, 09:33 PM
Post: #20
RE: W.Klitschko v T.Thompson
O której walka?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości