Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seth Mitchell
01-04-2012, 02:10 PM
Post: #11
RE: Seth Mitchell
Seth nieźle sobie poradził z Ibragimovem w 2 rundzie. Natomiast ostatni przeciwnik Władimira Mormeck po kontrowersyjnym werdykcie pokonał Timura na punkty. Sądze że Mitchell stanowiłby większe zagrożenie dla Władimira niż Francuz. Jeśli można go nazwać w ogóle zagrożeniem, ale nie miałby teraz szans z braćmi choć wciąż jest młody, chętnie bym go zobaczył z Perezem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2012, 02:23 PM
Post: #12
RE: Seth Mitchell
a ja z Holyfieldem ;] Czemu nie?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2012, 04:24 PM
Post: #13
RE: Seth Mitchell
Holy by go zabił jakby był 15lat młodszy Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2012, 08:19 PM
Post: #14
RE: Seth Mitchell
Jakby Holy był młodszy o 15 lat a Mitchell nieusraszony i nieokrzesany jak dziś byłby super pojedynek.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 07:10 PM
Post: #15
RE: Seth Mitchell
Już 17.11 amerykańska nadzieja wagi ciężkiej znów pojawi się w ringu krzyżując rękawice z twardym Jonathonem Banksem.
Kolejny nokaut czy ciężka przeprawa przed Mayhem'em?

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 07:36 PM
Post: #16
RE: Seth Mitchell
To zależy od Banksa. Jak się obsra to będzie jak z Mormeckiem i Władem. Jak odważnie będzie boksował to może ewentualnie powtórka z Chazz v Seth ale najbardziej prawdopodobne uważam to powtórka z Seth v Timur i tego też się spodziewam. 3/4 rundy maks. Dobra walka. Takich nam trzeba w HW.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2012, 11:24 PM
Post: #17
RE: Seth Mitchell
- Zwycięstwo w tym pojedynku sprawi, że będę jeszcze bliżej walki o mistrzostwo świata, bez względu na to, czy będzie to jeden z braci Kliczko, czy ktokolwiek inny. Od początku założenia były takie, by w drugiej połowie 2013 roku przystąpić do takiej potyczki. Nie jestem kolejną nadzieją amerykańskiego boksu, lecz wierzę w swoje umiejętności oraz zdolność sięgnięcia po pas mistrza. Banks natomiast stoi mi na drodze do osiągnięcia tego celu. Przyszłość jawi się dla mnie w jasnych kolorach, a ja jestem tym wszystkim podekscytowany - przyznał wciąż uczący się boksu były futbolista. Seth ma wiele szacunku do braci Kliczko, jednak nie boi się wyzwań w postaci utarczki z nimi.

- Kliczkowie są mistrzami od lat i zasłużyli sobie na to. Są doskonałymi ambasadorami naszej dyscypliny, ale waga ciężka potrzebuje teraz większych emocji. A ja wierzę, że jestem tym człowiekiem, który potrafi je znów przywrócić - dodał Mitchell.

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2012, 11:01 PM
Post: #18
RE: Seth Mitchell
Nikt nie rozumie, że Banks "walczy" z Sethem tylko dlatego, żeby powiedzieć później coś Władimirowi na obozie przygotowawczym?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2012, 02:20 PM
Post: #19
RE: Seth Mitchell
@Jerome
Na pewno nie jest to główny powód, ale jeżeli Mitchell wygra co nie jest wcale takie pewne i ew. zgodzi się na walkę z Władimirem ( ale te czasy są dziwne, mistrz musi się prosić o walkę, nie pretendent ) to na pewno Banks co nie co podpowie Władimirowi na obozie przygotowawczym.

Jeżeli chodzi o walkę Władimir vs Mitchell to ma ona taki sam sens jak Adamek-Kliczko... Seth nie posiada tak dobrej obrony żeby wytrwać z Władimirem pełen dystans a co dopiero pokusić się o zwycięstwo. 3 rundy i Mitchell jest pozamiatany. Banks jak trafi Mitchella to też może być ciekawie jednak przewiduje, że to jednak Mitchell trafi Banksa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2012, 02:31 PM
Post: #20
RE: Seth Mitchell
Mitchell ma dużą siłę,większą niż Adamek zdecydowanie,świetną sylwetkę,jak idzie do przodu to jak lokomotywa-jednak obrona do poprawy zdecydowanie

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości