Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seth Mitchell
24-03-2014, 10:29 AM
Post: #41
RE: Seth Mitchell
Niezle ze ten temat dalej zyje. Mitchell jest skonczony, ciezko mi go nawet traktowac przez pryzmat "boksera" - dla mnie to czlowiek pokroju Najmana, a stawianie go do hipotetycznej walki to obraza dla drugiego boksera - nawet Solisa. Ile Mitchell jest wart to pokazal Arreola - nie ma sensu go kontraktowac z kimkolwiek, chyba ze ze Szpilka na przetarcie po porazce z Bryantem.

Mam nadzieje ze na ringu tej imitacji boksera nie zobacze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2014, 04:50 PM
Post: #42
RE: Seth Mitchell
Mitchell zrobił błąd, że zrezygnował z futbolu amerykańskiego na rzez boksu. W futbolu z pewnością zrobiłby lepszą karierę a i pieniądze by pewnie większe zarobił. Faktycznie to taki amerykański Najman Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2014, 04:55 PM
Post: #43
RE: Seth Mitchell
Mitchell przeszedł z futbolu podobno przez kontuzję kolana. Zawsze mnie to zastanawiało. To w boksie nie potrzeba kolan?Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2014, 05:32 PM
Post: #44
RE: Seth Mitchell
Mam nadzieję, że już nigdy nie ujrzę Mitchella w ringu. Dla dobra swojego i kibiców powinien skończyć swoją przygodę z boksem i wrócić do futbolu ( tam przynajmniej ma kask ) albo zacząć razem z Adamkiem i Rzygim moczyć kija w jeziorach stanu New Jersey Wink

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2014, 11:17 PM
Post: #45
RE: Seth Mitchell
Nie chciałbym walki Mitchella z Wilderem, bo rekord Włodzimierza Letra mógłby być poważnie zagrożony. Nie lubię Wildera, ale wypuszczenie takiego dzika z silnym uderzeniem na boksera o szczęce Setha, to byłaby masakra Smile

Ja bym jeszcze Setha zobaczył w ringu, ale wiadomo, że nie z jakimś gościem z czołówki. Nie uważam go za takie beztalencie jak wy, po prostu chłop ma szczenę z bardzo kruchego szkła i cała historia. Umiejętności jednak jakieś tam ma (nie mówię, że olbrzymie, ale porównywanie go do Marcina Najmana to mało śmieszny żart).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2014, 11:21 PM
Post: #46
RE: Seth Mitchell
Mi to imponowała jego siła na początku. Nie chciało mi się wierzyć, że ma tak szklaną szczękę jak wielu kibiców twierdziło - jednak mieli rację.

Ja bym Mitchella jeszcze pooglądał w ringu. To, aż niewiarygodne by takie chłopisko wpadało w kłopoty po każdym otrzymanym celnym ciosie...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2014, 11:27 PM
Post: #47
RE: Seth Mitchell
Troszkę przesadzacie z wrzucaniem Mitchella do jednego wora z Najmanem. Wiadomo Seth jest kruchy , ale takiego Najmana/Letra to by zatłukł w ringu . Jednak pobił trochę tych bumów i journeyman 'ów , taki Najman to nawet z takim zawodnikami przegrywa .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2014, 12:43 PM
Post: #48
RE: Seth Mitchell
Oczywiście, że Seth to nie jest żaden Najman. Ma szklankę i tyle. Jego umiejętności były mocno przereklamowane, to przeciętny ale jednak przyzwoity zawodnik, tym bardziej na dzisiejsze standardy w tej wadze. Gdyby nie ta szczęka to byłby niebezpieczny prawie dla każdego. Ale jak go taki Banks rani pierwszym lepszym ciosem no to o walkach na szczycie HW nie ma absolutnie mowy bo to się skończy jak z Arreolą albo i gorzej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2015, 01:38 PM
Post: #49
RE: Seth Mitchell
zapewne mu odradźili Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2015, 01:51 PM
Post: #50
Bug RE: Seth Mitchell
To jeszcze nie słyszeliście? Mitchell ma walczyć z Pricem w formule na gołe pięści.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości