Ankieta: Jakim wynikiem zakończy się walka wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Haye na pkt 0% 0 0%
Haye przed czasem 100.00% 11 100.00%
Bellew na pkt 0% 0 0%
Bellew przed czasem 0% 0 0%
Remis 0% 0 0%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haye vs Bellew (4.03.2017)
10-03-2017, 12:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2017 12:24 AM przez Jerome.)
Post: #131
RE: Haye vs Bellew (4.03.2017)
Kto nie widział a ma jakieś "ale" niech nadrabia:

https://www.youtube.com/watch?v=82aGLM_s3AE
zwróćcie uwagę jak prawa pięta opada przy lądowaniu po odskoku

bardzo dobrze widać to poniżej,
niestety film gdzie było to wielokrotnie pokazane i tak fajnie w zwolnionym tempie przepadł,
kadr się zachował dosłownie na wstępie tego:
https://www.youtube.com/watch?v=yM_0GJzbOmM

i: https://www.youtube.com/watch?v=fQOecUSaOZo

---
Nie można gdybać co by było gdyby. Gdyby nie kontuzja możliwe, że Haye wygrałby na punkty co robił do 6 rundy. Mógł również wreszcie ustrzelić Bellew. Bellew mógł ustrzelić Haye'a albo wypunktować. Mogło się zdarzyć wszystko. Ja wierzę, że kontuzja odmieniła obraz pojedynku, była w nim kluczowa ale jeśli narożnik Haya'a podjął decyzję, żeby kontynuować pojedynek to nie można używać kontuzji jako wymówki i tak też było za co bardzo jestem dumny.

Bardzo liczę na rewanż. Zarówno by David miał szanse spełnić moje oczekiwania jak i Bellew udowodnić, że z kontuzją czy bez, jest lepszy.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2017, 09:41 AM
Post: #132
RE: Haye vs Bellew (4.03.2017)
Nie wiem czy jest sens, skoro Haye przez ostatnie lata częściej się kontuzjuje niż walczy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2017, 08:27 PM
Post: #133
RE: Haye vs Bellew (4.03.2017)
Nie lubię gdybać ale przecież Bellew nie mógł zrobić krzywdy kulawemu Hayowi przez 5 rund i do tego przegrał z nich ze 2, nie wiem jakim cudem miałby ustrzelić albo wypunktować zdrowego Davida?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2017, 02:27 PM
Post: #134
RE: Haye vs Bellew (4.03.2017)
(10-03-2017 08:27 PM)TomaszX napisał(a):  Nie lubię gdybać ale przecież Bellew nie mógł zrobić krzywdy kulawemu Hayowi przez 5 rund i do tego przegrał z nich ze 2, nie wiem jakim cudem miałby ustrzelić albo wypunktować zdrowego Davida?
Żadnym cudem by nie ustrzelił i nigdy nie ustrzeli. Z tego mianowicie powodu, że zjawisko zdrowego Davida już się nigdy nie powtórzy. Haye już zawsze będzie niezdrowy, bo w głowie ma zakodowany bardzo kontuzyjny styl boksowania, który jest wspaniały i skuteczny w wykonaniu faceta przed trzydziestką. Kiedy jednak bić się w taki sposób próbuje pan trochę starszy, w dodatku po licznych, długoletnich przerwach i urazach, to nadwyręży się zawsze. Jeśli nie podczas treningów, to w trakcie samej walki.

Tego zwyczajnie nie da się oszukać ani ominąć. Jeżeli zacznie oszczędzać Achillesy, to siądą mu barki i rotatory, jeśli z nimi wszystko będzie ok, padną łokcie albo mięśnie pleców. A jeżeli wszystko będzie tip-top, bo David wypnie się na przygotowania, to z przeciwnikami, których nie przewróci w ciągu dwóch rund zacznie padać kondycyjnie. Po prostu w pewnym wieku i w wadze ciężkiej nie da się boksować, jakby było się Proksą, bo ciało odmówi posłuszeństwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości