Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ortiz vs Scott, Monaco
12-11-2016, 11:37 PM
Post: #61
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Ogólnie to jestem walką mega zawiedziony. Nie wzbudziła niestety takich emocji, jakich się spodziewałem. Choć później zrobiła się nieco ciekawsza.

Co do Ortiza to widać, że będzie miał problemy z wyższymi. Ciekawe, jak by wypadł z kimś takim jak Breazeale czy Washington?

No i czy teraz po takiej dłuższej walce wystąpi na gali w Manchesterze 10 grudnia, jak to było zakładane? Chyba nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 11:38 PM
Post: #62
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Rany, jak dobrze że odpuściłem będąc pewnym Ortiza. Szkoda gadać z tego co piszecie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 11:41 PM
Post: #63
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
(12-11-2016 11:28 PM)Terminator napisał(a):  Jak Ortiz ma zadać podbródkowy skoro jego przeciwnik jest cały czas 2 metry od niego

Przy linach, gdy Malik stawał i często pochylał głowę unikając ciosów. Ortiz ma wysokie umiejętności i wszystko widzi w czasie rzeczywistym, dobrze kontruje i tak dalej, ale brak mu chyba kreatywności i analizy przeciwnika, nic nie zmienił w swoim boksie przez 12 rund widząc przecież że to nie działa.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 11:43 PM
Post: #64
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
No Ortiz chyba będzie musiał sobie jeszcze ponaparzać trochę w worek w szatni, bo walką na pewno się nie zmęczył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 11:47 PM
Post: #65
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Nie winiłbym Ortiza. To Scott jest odpowiedzialny za tę gównianą "walkę". Mam nadzieję, że nigdy więcej nie powalczy na dużej gali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 11:54 PM
Post: #66
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Zgadzam się z @Maynarderm, kto był odpowiedzialny za to że walka stulecia May -Pac była też nudna?

Nie można po jednej walce którą King Kong nie wygrał przez ko dochodzić do twierdzenia że nie jest taki silny.,
i że Joshua czy Wilder łatwo by go pokonali, już nawet widziałem na jednej stronie stwierdzenie że kurwasz Szpilka
ma duże szanse z Ortizem !! Smile ; (

To Scott spierdylał całe 12 rund, bał sie zadawać ciosy, i unikał w ogóle Wszystkiego,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2016, 12:02 AM
Post: #67
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Na razie Sosa skutecznie rozbija Smitha. Pachnie czasówką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2016, 12:02 AM
Post: #68
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Świetnie walczy Sosa, szybki, skuteczny z pomysłem, jak przebić się przez jab i obronę wyższego rywala. Niższe kategorie znowu górą Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2016, 12:06 AM
Post: #69
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Sosa ładnie żądli
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2016, 12:06 AM
Post: #70
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Te 12 rund to największy sukces w karierze Scotta XD.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości