Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ortiz vs Scott, Monaco
12-11-2016, 11:20 PM
Post: #51
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Ale zajebista konta na korpus, że Scott to wstał...

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 11:21 PM
Post: #52
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Malik dobrze chodzi na nogach, ale trzeba przyznać że pressing Ortiza też jest mało efektywny, z innymi, lepszymi, większymi ciężkimi mógłby mieć problemy

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 11:23 PM
Post: #53
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
A mnie walka coraz bardziej się podoba a taktyka Malika jest dla mnie, coraz bardziej zrozumiała. Sprytny gość a przy okazji dzięki temu dużo nam opowiada w tej chwili o Kubańczyku. Chyba zbyt wcześnie niektórzy okrzyknęli go dominatorem. Z walczącymi z kontry Kliczko czy z Furym Ortiz nie ma szans. Być może z ofensywnym Joshuą czy z Wilderem miałby większe ale pod warunkiem, że ci by popełnili jakieś proste błędy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 11:25 PM
Post: #54
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Boksowanie z kontry to nie spierdalanie po całym ringu.. Ortizowi faktycznie brak uppercutów, ale przynajmniej ma kondycje na 12 rund

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 11:28 PM
Post: #55
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
A mnie się walka dalej nie podoba. Chyba Wilczek przesiąknąłeś tą nudą i zapomniałeś o tym jaka ona jest naprawdę. Big Grin Baaardzo mało się dzieje w tej walce, a przecież to HW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 11:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2016 11:28 PM przez Krzych.)
Post: #56
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Brak taktyki. Z dobrym trenerem w narożniku Ortiza Scott już by dawno spał. Ale przynajmniej kondycja przetestowana.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 11:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2016 11:32 PM przez Terminator.)
Post: #57
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Jak Ortiz ma zadać podbródkowy skoro jego przeciwnik jest cały czas 2 metry od niego

meh 120-105

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 11:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2016 11:33 PM przez Wit.)
Post: #58
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Lekko się tu napaliłem na tę walkę czytając forum. Obecnie czuję się tak, jakby się w ogóle nie odbyła...

E: Ale to chyba typowe dla Malik'a. XD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 11:35 PM
Post: #59
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Żałosne. Scott nie podjął walki, wyszedł przetrwać i nie interesowało go nic innego. Ortiz wyglądał na zniechęconego i znudzonego, ton nie był to jego dobry występ. Zabrakło pomysłu na rozgryzienie obrony rywala.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2016, 11:37 PM
Post: #60
RE: Ortiz vs Scott, Monaco
Słaba walka, Ortiz ruszał się jak mucha w smole, a Scott to w ogóle nie wiem po co wszedł do ringu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: