Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej żenująca walka roku - Marco Barrios vs Devis Boschiero
11-07-2016, 09:09 AM
Post: #1
Najbardziej żenująca walka roku - Marco Barrios vs Devis Boschiero
W sobotę podczas gali PBC on ESPN mieliśmy okazję obejrzeć najbardziej żenujący pojedynek tego roku, a chyba kandydujący i do miana jednej z najgorszych walk w historii boksu.

Niegdyś niezły Devis Boschiero już nie powinien dostać żadnej poważnej walki. Taki występ to wielki wstyd. Włoch w ogóle nie wyszedł boksować i ograniczył się do łażenia za podwójną gardą. Nie znalazłem statystyk ciosów z całej walki, ale po 11 rundach wyglądało to tak:
-Boschiero trafił przez 11 rund...15 ciosów!!!

Mario Barrios też nie zachwycił i ograniczył się do wygrywania rund, dzięki aktywności polegającej na biciu prostych w gardę. Barrios po 11 rundach miał skuteczność ciosów na poziomie...8%!!! Gdzieś w połowie walki była też statystyka jabów i tam Barrios miał skuteczność na poziomie 2%!!!

Walka ożywiła się w ostatniej rundzie w której Boschiero był liczony, ale i tak mogę zapewnić, że Włodarczyk-Palacios I przy tej walce to klasyka boksu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2016, 10:58 AM
Post: #2
RE: Najbardziej żenująca walka roku - Marco Barrios vs Devis Boschiero
Ciekawe info ale chyba jednak nie chciałbym tej walki zobaczyć aby się przekonać na własne oczy. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2016, 01:39 PM
Post: #3
RE: Najbardziej żenująca walka roku - Marco Barrios vs Devis Boschiero
Do 7. rundy nie było to porywające widowisko, potwierdzam. Potem zasnąłem... Boschiero mnie totalnie negatywnie zaskoczył, w sumie nie wiem po co on do tego ringu wychodził. Lepsze wrażenie zrobiłby kładąc się na macie w 1. rundzie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2016, 07:57 PM
Post: #4
RE: Najbardziej żenująca walka roku - Marco Barrios vs Devis Boschiero
Oglądałem parę rund tego dziadostwa, ale potem przełączyłem na galę w San Mateo, gdzie było dużo ciekawiej.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości