Ankieta: Kto wygra Bellew czy Makabu?
Ankieta jest zamknięta.
Bellew PTS 6.25% 1 6.25%
Makabu PTS 18.75% 3 18.75%
Bellew KO 6.25% 1 6.25%
Makabu KO 68.75% 11 68.75%
Remis 0% 0 0%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bellew vs Makabu
26-05-2016, 12:02 AM
Post: #11
RE: Bellew vs Makabu
Mam problem z tą walką. Nie potrafię wskazać faworyta tego pojedynku. Niby większość argumentów ma Makabu, jednakże... Bellew przed własną publicznością i to dosłownie przed własną, na stadionie ukochanego klubu Evertonu da z siebie dosłownie wszystko. Wydaje mi się, że ten zadziora nawet jak padnie niczym trup to i tak zmartwychwstanie i będzie się bił dalej... Muszę jeszcze trochę pomyśleć... Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-05-2016, 12:55 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2016 12:56 AM przez Terminator.)
Post: #12
RE: Bellew vs Makabu
Dla mnie faworytem dość wyraźnym Makabu gdzieś w stosunku 80/20. Przede wszystkim układ stylów będzie promował boksera z Konga, który jako swarmer ze świetną szybkością, mocnym ciosem i dużą ruchliwością popartą świetną kondycją (to nie Kalenga który się wystrzeliwuje obszernymi cepami) będzie koszmarem dla Bellowa. Anglik nie jest żadnym puncherem (pompowany półciężki) i nie będzie wstanie stopować ataków Makabu, nie jest też na tyle lotny na nogach i zwinny aby go obskakiwać. Przewiduje, że nie przetrwa kulminacji ciosów i przegra przed czasem w drugiej fazie pojedynku. Zmartwychpowstania żadnego nie będzie ani sędziowie nie będą mogli mu pomóc.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-05-2016, 09:30 AM
Post: #13
RE: Bellew vs Makabu
W sumie racja. Poległ przecież w pierwszej walce z Nathanem Cleverly - rewanż również był dosyć wyrównany. W 6 rundzie przegrał z Adonisem Stevensonem a przecież to wszystko kategoria niżej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-05-2016, 06:29 PM
Post: #14
RE: Bellew vs Makabu
Ja bym stawiał zdecydowanie na Makabu, gdyby nie jego słabiutka postawa z Johnsonem. Glen coś potrafił i Ilunga już nadzwyczajnie nie wyglądał. Nie wiem, wciąż faworytem oczywiście Afrykanin, ale Tony w sumie może się postawić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-05-2016, 06:44 PM
Post: #15
RE: Bellew vs Makabu
Ktoś kto pokonał w ostatniej walce Mchunu, najlepszego technika w CW, który był wtedy w gazie, tym bardziej nie powinien mieć problemów z Bellow. Swoją drogą szkoda, że nagranie z tej walki wciąż pozostaje białym krukiem.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-05-2016, 08:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2016 08:49 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #16
RE: Bellew vs Makabu
Właśnie. To jest dziwne. Nie było transmisji? Przecież to była walka na szczycie Republiki Południowej Afryki i nikt nie transmitował? Musiało coś być.

Jest 11 runda to i powinna być i cała walka. Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-05-2016, 10:03 PM
Post: #17
RE: Bellew vs Makabu
Wow. Cała 11 runda od początku do zakończenia, dotychczas z tej walki widziałem tylko sam KO. Widać, że to niezła wojna musiała być obaj bokserzy mocno zmęczeni w dodatku Makabu zapuchnięty i zakrwawiony pod prawym okiem.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-05-2016, 10:05 PM
Post: #18
RE: Bellew vs Makabu
Też uważam, że nie ma co jechać po Makabu za jakiegoś tam Glena skoro na świeżo jesteśmy po walce z Mchunu, który nie ukrywam był dla mnie faworytem tego pojedynku i uważałem że da radę obskoczyć Makabu. Ilunga jednak zajechał rywala i koniec końców z nim skończył - Bellew nawet tyle nie wytrzyma.

Typ: Makabu przed czasem w rundach 8-10.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-05-2016, 12:14 AM
Post: #19
RE: Bellew vs Makabu
Wkurzają mnie takie zachowania, jak nie podawanie ręki przeciwnikowi. Takie zgrywanie twardziela na siłę.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-05-2016, 07:10 AM
Post: #20
RE: Bellew vs Makabu
Na YT pojawiła się walka Makabu z Mchunu:



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości