Ankieta: Kto wygra Bellew czy Makabu?
Ankieta jest zamknięta.
Bellew PTS 6.25% 1 6.25%
Makabu PTS 18.75% 3 18.75%
Bellew KO 6.25% 1 6.25%
Makabu KO 68.75% 11 68.75%
Remis 0% 0 0%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bellew vs Makabu
29-05-2016, 06:20 PM
Post: #41
RE: Bellew vs Makabu
no i nic z tego

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 06:22 PM
Post: #42
RE: Bellew vs Makabu
Price widać, że ma dość spore umiejętności bokserskie, no ale co z tego, jak pada po pierwszym średnio-mocnym ciosie. Starał się zaatakować ten Pejsar na początku drugiej rundy, no ale te ciosy były tak obszerne, że chyba mogłyby znokautować tylko największego buma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 06:23 PM
Post: #43
RE: Bellew vs Makabu
Spóźniłem się na Price'a. Jak wyglądała sama (chyba krótka) walka?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 06:25 PM
Post: #44
RE: Bellew vs Makabu
Jestem zły bo spóźniłem się na Price... Hrr... bardzo chciałem tą walkę zobaczyć...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 06:27 PM
Post: #45
RE: Bellew vs Makabu
(29-05-2016 06:23 PM)redd napisał(a):  Spóźniłem się na Price'a. Jak wyglądała sama (chyba krótka) walka?

Ściągnij sobie Ace Steam i weź link stąd: http://livetv.sx/pl/eventinfo/418001_sky...ght_night/

Można cofać do początku transmisji i nie trzeba oglądać na żywo, wtedy nie tnie, a jakość jest kosmiczna w porównaniu do streamów.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 06:28 PM
Post: #46
RE: Bellew vs Makabu
Price sztywnym dyszlem opędzał się od dużo mniejszego rywala, w pierwszej rundzie zasadził mu w końcu podbródkowy (chyba piąty cios w walce) i posadził na dechy. Rywal wstał, Price kilka razy obił go po gardzie, ale niewiele zdziałał.
Druga runda podobnie, Price nie chciał otwarcie atakować, Pejsar miał może półminutowy zryw gdzie wsadził chyba z sześć czy osiem takich mocarnych cepów, ale Price przyjął wszystko na szczelny blok, no i w jednym z nielicznych przejść do półdystansu znów ustrzelił rywala, który nie zdążył się podnieść (słusznie sędzia nawet nie kończył liczenia).

Widać że Price bardzo ostrożny, w wymianach to my go widzieć nie będziemy. Będzie korzystał z warunków, trzymał sztywno lewą łapę i szukał prawej ręki w pojedynczych ciosach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 06:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2016 06:44 PM przez Terminator.)
Post: #47
RE: Bellew vs Makabu
chyba nic ciekawego nie będzie, można spokojnie powrócić na samą walkę wieczoru

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 06:32 PM
Post: #48
RE: Bellew vs Makabu
Właśnie też tak patrzę, że bez szału. Smithów bym zobaczył, ale rywale tacy se słabi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 06:36 PM
Post: #49
RE: Bellew vs Makabu
A ja sobie posłucham Pindery, uspokaja mnie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 07:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2016 07:03 PM przez Krzych.)
Post: #50
RE: Bellew vs Makabu
Szkoda że jest tak słaba gala. Zdarza się że brytyjskie gale są wypełnione ciekawymi walkami albo co najmniej ciekawymi zawodnikami którzy toczą jakieś mniej wymagające walki, ale tutaj niestety jest typowo słabo, czyli jedna ciekawa walka, walka wieczoru, a reszta to smęcenie do północy 10-rundowymi walkami zawodników, którzy nie mają ani umiejętności ani siły ciosu i tworzy to pełno masakrycznie nudnych walk które w dodatku zawsze idą na dystans, nawet przy brytyjskim przerywaniu po obcierce w ramię. Choć dzisiaj to i tak nie jest źle, były takie gale gdzie było z 6 takich 12-rundowych walk.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości