Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parker vs Takam. 21 maj
21-05-2016, 12:51 PM
Post: #41
RE: Parker vs Takam. 21 maj
No proszę. Nie oglądałem walki, ale myślałem, że Parker da radę przewrócić Takam'a. Teraz jednak widać, że nie taki diabeł straszny. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2016, 12:51 PM
Post: #42
RE: Parker vs Takam. 21 maj
Walka koło remisu, pewnie Parker dostanie decyzję, ale zdecydowanie nie jest jeszcze gotowy na Joshuę, czy Wildera.

Rewanż by się przydał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2016, 12:54 PM
Post: #43
RE: Parker vs Takam. 21 maj
1.Takam
2.Parker
3.Parker
4.Takam*
5.Takam
6.Parker
7.Parker
8.Parker*
9.Takam
10.Parker
11.Parker
12.Takam

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2016, 12:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2016 12:56 PM przez redd.)
Post: #44
RE: Parker vs Takam. 21 maj
Na walkę z Joshuą jest zdecydowanie za wcześnie. W tej chwili byłaby to łatwa robota dla AJ. Parker, jak dla mnie, nie należy do ścisłej czołówki ciężkiej (Fury, Wilder, Ortiz, Joshua, Kliczko, Powietkin). Jeszcze masa nauki przed nim. Nie wiem, czy dałby radę takiemu Jenningoswi, który w każdej rundzie wywierałby na nim pressing. Niemniej w walce z Takamem Parker nauczył się więcej, niż we wszystkich poprzednich pojedynkach razem wziętych. Takam rozczarował mnie - głupio oddawał rundy, jak np. 10. Mógł wygrać, ale zabrakło determinacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2016, 12:55 PM
Post: #45
RE: Parker vs Takam. 21 maj
Jaki Takam smutny aż mi go żal. Szkoda chłopa. Widać zabrakło mu jego własnego ringu i wsparcia kibiców. Może u siebie nie walczyłby tak statycznie, w tych momentach gdy trzeba było wrzucać dodatkowy bieg i lać podmęczonego Parkera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2016, 12:56 PM
Post: #46
RE: Parker vs Takam. 21 maj
Równa walka , nie oglądałem 1 i 2 rundy , więc nie będę dawał swojej punktacji. Parker minimalnie lepszy w tej walce, ale jeszcze dużo przed nim. Na pewno dobry test i spory przeskok w doborze rywali. Jest bardzo celny w atakach, ma dobrą szczekę , potrafi przyspieszać, ale szału nie ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2016, 01:03 PM
Post: #47
RE: Parker vs Takam. 21 maj
Pamiętam jak Szpilka stwierdził że Parker pokonałby Joshue, chyba powiedział tak tylko dlatego że kolega Izu był w studiu. Ciekawe czy po tej walce nadal podtrzymuje swoje zdanie?

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2016, 01:05 PM
Post: #48
RE: Parker vs Takam. 21 maj
Dobra walka, którą Parker wygrał dzięki większej inteligencji ringowej. Jego słabą strona okazała się kondycja, co nie dziwi u boksera, który dotąd raz w życiu przeboksował 10 rund i raz 8. Naciskany przez Takama miał duże problemy w końcówkach rund zwłaszcza w środkowej części pojedynku. Jednak Kameruńczyk chyba odebrał słabość Parkera jako niepewna szczękę i zaczął polować na kończący cios, zamiast spróbować zajechać rywala. W efekcie Nowozelandczyk wygrał ze 2 rundy toczone w wolnym tempie i dowiózł zwycięstwo do końca.

Parker nie powinien śpieszyć się z walkami o tytuły. Ma papiery na mistrza, ale potrzebne są mu jeszcze ze 2 lata. Musi na brać doświadczenia, poprawić technikę w obronie i wypracować kondycję. Takam potwierdził, że jest bokserem bardzo solidnym, ale jednak trochę ograniczonym. Ma pewne miejsce w okolicach dziesiątego, ale do pierwszej piątki HW chyba nigdy się nie przebije.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2016, 01:10 PM
Post: #49
RE: Parker vs Takam. 21 maj
(21-05-2016 01:03 PM)Terminator napisał(a):  Pamiętam jak Szpilka stwierdził że Parker pokonałby Joshue, chyba powiedział tak tylko dlatego że kolega Izu był w studiu. Ciekawe czy po tej walce nadal podtrzymuje swoje zdanie?
A argumenował to jakoś czy tylko tak stwierdził?

(21-05-2016 01:05 PM)Hugo napisał(a):  Parker nie powinien śpieszyć się z walkami o tytuły. Ma papiery na mistrza, ale potrzebne są mu jeszcze ze 2 lata. Musi na brać doświadczenia, poprawić technikę w obronie i wypracować kondycję. Takam potwierdził, że jest bokserem bardzo solidnym, ale jednak trochę ograniczonym. Ma pewne miejsce w okolicach dziesiątego, ale do pierwszej piątki HW chyba nigdy się nie przebije.
Jest za wcześnie na walkę mistrzowską ale w grze będzie tyle kasy, że z pewnością się pokusi. Zresztą i sam Joshua lubi przebijać zera w rekordach, więc pewnie będą na tę walkę naciskać. Wink

A na głównej jeden koleś wypunktował zwycięstwo Takama 117-109 - nie wiem, jakim cudem Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2016, 01:17 PM
Post: #50
RE: Parker vs Takam. 21 maj
Z tego co pamiętam to argumentacja Szpilki była bardzo powierzchowna, stwierdził że Parker jest młody, dynamiczny, bije seriami (czy jakoś tak) i dlatego pokonałby Joshuę. Artur nie pierwszy raz niefortunnie typuje walki, przecież wszyscy pamiętamy jak faworyzował Martina

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości