Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luis Ortiz
10-03-2016, 12:14 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2016 12:15 AM przez Wilczekstepowy.)
Post: #31
RE: Luis Ortiz
(08-03-2016 09:42 PM)saliman1 napisał(a):  Jeden z sędziów walki, Lloyd Scaife, nie dość, że dał dwie rundy Thompsonowi to jeszcze punktował rundy z nokdaunami 10-9 Huh Jak można tak bezczelnie drukować ?
Komisja bokserska z Waszyngtonu przyjrzy się temu sędziowaniu. To jest naprawdę szokujące, co odpierdzielił ten sędzia. Jak można dać komuś zwycięstwo 10-9 przy przegranej 8-10? Choć to chyba nie był "druk"tylko" coś z głową nie tak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2016, 01:35 AM
Post: #32
RE: Luis Ortiz
O skurczybyk, dzięki @Wilku za zwrócenie uwagi, bo jak pierwszy raz to przeczytałem, to sądziłem, że dał 10-9 dla Ortiza trzecią rundę, co ostatecznie dałoby się uargumentować. Grubo przegiął, ale jednocześnie pokazał, że sędziowie mogą robić co chcą. Nokdaun? Odjęcie punktu przez ringowego? Błahostka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2016, 01:44 PM
Post: #33
RE: Luis Ortiz
Warto też spojrzeć na ringowego z chorobą heinego-medina
wyraźnie było to widać po tym jak się poruszał,
Only in Ameryka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2016, 02:19 PM
Post: #34
RE: Luis Ortiz
Ringowy nie sędziował źle, ale w pierwszych rundach nie mogłem się skupić na walce, bo kradł show skubany swoim tańcem xd
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2016, 06:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2016 06:20 PM przez Wietnam.)
Post: #35
RE: Luis Ortiz
No Big Grin
a Pindera zauważył to dopiero w ostatniej rundzie, przed TKO
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2016, 09:40 PM
Post: #36
RE: Luis Ortiz
Tak sobie pomyślałem. Wyobrażacie sobie, co by się działo na forach i być może w innych mediach gdyby tak jakiś sędzia wypunktował w Rosji? Wydaje mi się, że ten kraj - jeżeli chodzi o boks - jest za bardzo "demonizowany". Wink

Tymczasem, jeżeli chodzi o Ortiza to jak uważacie będzie miał łatwą robotę z Ustinowem? Mnie się wydaje, że nie. W walce z lisem Thompsonem na boksie Oritiza pojawiły się pewne niewielkie rysy. Niewielkie, jednakże się wydaje że boks defensywny Kubańczyka nie jest tak znakomity, jak ofensywny. Nie martwię się o jego szczękę bo wydaje się minimum solidna ale obrona z kimś szybkim i silnym (np. Joshua) może szwankować. Ustinow nie jest super szybki ale może być solidną przeprawą dla Ortiza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2016, 08:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2016 08:47 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #37
RE: Luis Ortiz
Walka z Ustinowem najprawdopodobniej w Rosji.

EDIT: Przepraszam, ale źle, zbyt szybko przeczytałem artykuł. Automatycznie założyłem, że jak Hiurynow wygra to walka w Rosji, tymczasem walka może się odbyć w USA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2016, 08:29 PM
Post: #38
RE: Luis Ortiz
No i git, Wink Rosjanie mogą zobaczyć dwóch swoich ciężkich na deskach
w odstępie miesiąca, najpierw Sasza, tu może być jednak większy huk Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2016, 08:49 PM
Post: #39
RE: Luis Ortiz
Są wielkie szanse na to, że tak się stanie. Choć, co do walki Ortiza to może ona się jednak odbyć w USA. Jednak gdziekolwiek King Kong by nie walczył to i tak rozwiązanie jest jedno - Winner. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2016, 07:55 PM
Post: #40
RE: Luis Ortiz
Niepokonany Kubańczyk, tymczasowy mistrz WBA Luis Ortiz (25-0, 22 KO) będzie w najbliższych latach główną siłą podnoszącej się z marazmu wagi ciężkiej, przekonuje jego promotor Oscar De La Hoya .

- Ortiz to przyszłość wagi ciężkiej. W ringu sprawia wrażenie lekkości, porusza się jak pięściarz kategorii średniej, ale jest silny jak zawodnik wagi ciężkiej. To najbardziej unikany zawodnik w całej dywizji. Nikt nie chce z nim walczyć, będziemy jednak zmuszać do tego kolejnych rywali. Liczymy na to, że będzie boksować w czerwcu lub lipcu na antenie HBO. Potem ruszamy po wszystkich mistrzów - stwierdził szef Golden Boy Promotions.

37-latek z gorącej wyspy, pogromca m.in. Bryanta Jenningsa, został wyznaczony przez władze federacji do udziału w turnieju World Boxing Association. W pierwszej rundzie ma się zmierzyć z Aleksandrem Ustinowem (33-1, 24 KO), ale porozumienia w sprawie tej walki wciąż nie ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości