Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luis Ortiz
10-05-2016, 10:08 AM
Post: #41
RE: Luis Ortiz
19 maja przetarg na walkę z Ustinowem. Mam nadzieję, że WBA będzie trzymała Ustinowa za jaja i nie pozwoli na wykręcenie się od tego pojedynku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2016, 09:50 AM
Post: #42
RE: Luis Ortiz
Jaki jest prawidłowy rekord Luisa? Boxrec podaje 25 walk w tym 22 przed czasem ale, jak się spojrzy na rozpiskę to wygląda na to, że powinien mieć 25 (24): http://boxrec.com/boxer/528949

Chyba, że ktoś się pomylił i Alvarez i Page dociągnęli do końca 8 rundy, choć jest tam napisane TKO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2016, 03:37 PM
Post: #43
RE: Luis Ortiz
Dyskwalifikacja chyba się nie liczy jako KO. Coś takiego było w walce Tysona, że ktoś tam zbierał bencki i klinczował, przegrał przez DQ, a team Tysona zaprotestował bo niszczyło mu to idealny rekord.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2016, 09:26 PM
Post: #44
RE: Luis Ortiz
LUIS ORTIZ: CHCĘ TYLKO DOSTAĆ SZANSĘ OD JEDNEGO Z MISTRZÓW
Żal mi Kubańczyka i bardzo bym chciał aby w końcu taką walkę dostał. Choć z drugiej strony wydaje mi się, że tak jak kiedyś był nieco niedoceniany to teraz wydaje mi się, że jest trochę za bardzo przeceniany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2016, 09:41 PM
Post: #45
RE: Luis Ortiz
Ortiz jest w takim wieku, że nigdy nie wiadomo kiedy nadejdzie regres formy. Niewątpliwie ma wielki potencjał, ale możliwe że ominie go szansa na walki z czołówką, będąc za razem w prime. Kubańczyk jest omijany szerokim łukiem przez czołówkę, bo jest groźny dla każdego, a ciągle pozostaje "outsiderem", za którym nie stoją wielkie pieniądze, determinacja promotora, czy wielka baza kibiców.

WBA ma szansę częściowo się zrehabilitować, jeśli chodzi o cyrki z Czagajewem i Oquendo. Niech i już zarządzą walkę tego drugiego z Ortizem i pas trafi w odpowiednie ręce (chyba nikt na świecie nie zakłada, że stary Fres jest w stanie pokonać Cubano). Chociaż tyle. Choć z tą federacją nigdy nic nie wiadomo. Gdyby Szumenowowi zachciałoby się paska w HW, to go by pewnie dostał.

Co do oceny sportowej Ortiza, to moim zdaniem będzie bardzo groźny dla swarmerów i sluggerów. Ci pierwsi pasują mu stylowo, a nad drugimi ma przewagę wyszkolenia. Jednak pięściarze, z którymi Luis musiałby skracać dystans, są w stanie dawać mu bardzo trudne potyczki. Jeszcze z Kliczką postawiłbym na niego, ale z Furym już nie, z Joshuą też nie byłby faworytem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2016, 10:32 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2016 10:32 AM przez Wilczekstepowy.)
Post: #46
RE: Luis Ortiz
Cytat:NIE BĘDZIE WALKI ORTIZ-USTINOW. KUBAŃCZYK ODEJDZIE Z GOLDEN BOY?

Nie dojdzie do skutku walka pomiędzy Luisem Ortizem (25-0, 22 KO) a Aleksandrem Ustinowem (33-1, 24 KO), która miała się odbyć 17 września w Arlington na gali Canelo-Smith.

Władimir Hriunow, menedżer pochodzącego z Białorusi pięściarza, za fiasko obwinia Kubańczyka.

- Jesteśmy bardzo zwiedzeni. Pomimo ustalenia warunków, podpisania kontraktu i ogłoszenia daty Ortiz nie uszanował porozumienia i postanowił się wycofać. Golden Boy Promotions zaprezentowała dobrą wolę, a do mnie dochodzą słuchy, że Ortiz próbuje teraz zerwać kontrakt z tą grupą - stwierdził Hriunow.

Promotor podkreślił, że przez decyzję Ortiza stracił dużo pieniędzy, dlatego sprawę zamierza skierować do sądu.

Ortiz i Ustinow mieli się zmierzyć w ramach turnieju World Boxing Association, którego celem jest wyłonienie jednego mistrza tej federacji w dywizji ciężkiej. Zwycięzca miał potem boksować z triumfatorem planowanego na październik rewanżu Fury-Kliczko. źródło
Userzy na głównej wieszczą, że to może być koniec kariery Kubańczyka. I faktycznie może tak być jeżeli go nie przygarnie i nie pomoże w zerwaniu umowy z aktualnym promotorem Hearn czy Haymon. A Wy jak uważacie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2016, 02:22 PM
Post: #47
RE: Luis Ortiz
Hearn mam nadzieje ze ruszy bańiakiem i go przygarnie albo może i nie, również może chcieć
chronić bańiak Joshuy i go nie przygarnie do swojej grupy. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2016, 12:47 PM
Post: #48
RE: Luis Ortiz
(03-08-2016 10:32 AM)Wilczekstepowy napisał(a):  Userzy na głównej wieszczą, że to może być koniec kariery Kubańczyka. I faktycznie może tak być jeżeli go nie przygarnie i nie pomoże w zerwaniu umowy z aktualnym promotorem Hearn czy Haymon. A Wy jak uważacie?
Uważam, że komentatorzy z "głównej" mają rację. W tym momencie Ortiz w zawodowym boksie nie ma już czego szukać, bo do tego biznesu w żaden sposób nie pasuje. Pochodzi z niewielkiego i bardzo biednego kraju, w którym w żaden sposób nie sprzeda się jakiekolwiek PPV, zaś jego mieszkańcy są żadnym celem dla reklam i reklamowanych towarów, bo ich na nie nie stać. Oprócz tego jest do bólu prozaiczny, ot, zwykły facet z żoną i dzieciakami. Żadnych afer, zdrad, aresztów, złotych łańcuchów, rozsypywania wokół studolarówek, dziwek, drogich, najlepiej rozbijanych samochodów i wygadywania kolosalnych głupot. Żadnych idiotycznych fryzur albo czegokolwiek, co przyciągnie uwagę ciemnego ludu.

Jakby tego było mało, jest utalentowanym i groźnym bokserem, mogącym zagrozić każdemu ze ścisłej czołówki. Wszystkim tym wychuchanym i hodowanym w cieplarnianych warunkach maszynkom do robienia olbrzymich pieniędzy. Może ich zdetronizować, powodując konkretne straty finansowe możnych tego interesu, może ich też uszkodzić albo wręcz wybić boks z głowy. Innymi słowy, zmora. Upierdliwy klocek, zawadzający niczym cierń w tyłku i psujący humor samym swoim istnieniem. Dlatego sądzę, że promotorzy, działając "wspólnie i w porozumieniu" zdecydują się na pozbycie się tego upierdliwca, żeby móc w końcu skupić się na zawodnikach prawdziwie perspektywicznych, takich jak Jun Long Zhang, Jarrell Miller czy ten "następca Alego", którego nazwiska raczyłem byłem zapomnieć....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2016, 08:16 PM
Post: #49
RE: Luis Ortiz
Aż się przypomniał Ibeabuchi. Sad Jego też wyeliminowano, ale w sumie jeszcze paskudniej, bo był młody.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2016, 07:42 AM
Post: #50
RE: Luis Ortiz
Ale skąd zaraz teorie, że ktoś chce zniszczyć Luisa? Tutaj widać, że to on coś utrudnia tą sprawę i jestem ciekaw jakichkolwiek kontretów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości