Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kell Brook
13-09-2018, 10:23 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2018 10:25 AM przez Gogolius.)
Post: #71
RE: Kell Brook
Obaj dostali po 5 milionów euro + PPV. To była chyba najlepsza wypłata Brooka, ale faktycznie nie było to tego wszystkiego warte bo mógł te 5 baniek uzbierać na dwóch-trzech walkach w swoim limicie, które by wygrał i dalej znajdował się na topie.

W sumie, na podsumowanie tej dyskusji, Hugo Twoje prorocze słowa z walki Brook - GGG
" Brook jest znakomitym bokserem, ale nie był, nie jest i nigdy nie będzie naturalnym średnim. Straci pas w półśredniej, dostanie szybki wpierdol od GGG i stoczy się do drugiej ligi. Szkoda chłopa. "

co do joty
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2019, 02:20 PM
Post: #72
RE: Kell Brook
Po tym jak uciekła (po raz kolejny) walka Khan - Brook, okazuje się że Kell dostał propozycje starcia w Anglii z Jeffem Hornem.
Dla mnie bardzo fajny pojedynek bez wyraźnego faworyta: pytanie czy Brook zbije znów do półśredniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2019, 06:36 PM
Post: #73
RE: Kell Brook
(14-01-2019 02:20 PM)Gogolius napisał(a):  Po tym jak uciekła (po raz kolejny) walka Khan - Brook, okazuje się że Kell dostał propozycje starcia w Anglii z Jeffem Hornem.
Dla mnie bardzo fajny pojedynek bez wyraźnego faworyta: pytanie czy Brook zbije znów do półśredniej.
Horn to aktualny posiadacz pasów WBO Oriental i WBA Oceania w wadze średniej. Brook nic nie będzie musiał zbijać, a wręcz przeciwnie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2019, 09:41 AM
Post: #74
RE: Kell Brook
Rzeczywiście, zupełnie pominąłem fakt że walka z Mundinem była w średniej. W takim razie faworytem dla mnie Brook, mimo wszystko. W 147 lbs zakładałbym, że może go zbijanie mocno osłabić, ale jeżeli walczyć będą w 154-160 to myślę, że Brook da sobie radę, choć pewnie nie znokautuje Horna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości