Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luis Ortiz
06-02-2016, 01:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2016 01:28 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #11
RE: Luis Ortiz
Ustinow tak, ale tu chodzi o ten turniej WBA a teraz chyba o pierwszą obronę Ortiza?

W każdym bądź razie zgłosił się Thompson. Moim zdaniem wyraźnie dopadł go wiek, w walce z Malikiem źle wyglądał zresztą sam mówił o zakończeniu kariery po tym kiepskim występie a teraz sam się zgłasza do Kubańczyka mając tylko miesiąc czasu na przygotowania. Ale pewnie z braku laku wezmą i jego. Lecz to będzie jedynie mięso armatnie dla Ortiza.

EDIT: Jest też chyba jakaś szansa na to, że to Helenius zaboksuje z Ortizem. Ja byłbym, jak najbardziej na tak. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2016, 08:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2016 08:25 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #12
RE: Luis Ortiz
A jednak Thompson 5 marca! Ja się nie cieszę bo to będzie zbyt łatwa walka dla Kubańczyka a zarazem zbyt niebezpieczna dla Amerykanina. Tony to fajny gość ale z Malikiem Scottem wyglądał okropnie. Taki super żółw - postarzał się strasznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2016, 08:28 PM
Post: #13
RE: Luis Ortiz
Szykuje się wysłanie Tonego w zaświaty ; (
Ale za to ma jaja Thompson.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2016, 10:05 PM
Post: #14
Bug RE: Luis Ortiz
Jestem rozczarowany. Thompson po Jenningsie to ogromny krok wstecz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2016, 10:07 PM
Post: #15
RE: Luis Ortiz
Thompson jest stary, wolny, z nadwagą i już strasznie przynudza. Ortiz powinien wysłać go na orbitę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2016, 11:03 PM
Post: #16
RE: Luis Ortiz
Lepsze to niż Dimitrienko, który zostałby wysłany na tamten świat pierwszym ciosem, ale Thompson w formie z Malika też szybko będzie podkładał poduszkę pod głowę:

[Obrazek: klitschko-thompson%20(5).jpg]

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2016, 11:22 PM
Post: #17
RE: Luis Ortiz
Mam już szczerze dosyć oglądania Thompsona. Zawsze był solidny, ale zawsze był też nudziarzem ringowym. Życzę Ortizowi, żeby pomógł mu zakończyć karierę.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 02:27 PM
Post: #18
RE: Luis Ortiz
Thompson może i jest wolny i mało aktywny ale nadal ma mocną szczęke i bardzo niewygodny styl.Czy aż tak bardzo przynudzał? Według mnie nie,Kliczko ma wiele bardziej nudziarski styl.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 02:36 PM
Post: #19
RE: Luis Ortiz
Jak na fakt, że walka za 3 tygodnie, a ciężko o rywala dla Ortiza i po kolei odmawiają to rywal spoko. Lepszy byłby jakiś Malik Scott, ale od biedy Thompson spoko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 03:14 PM
Post: #20
RE: Luis Ortiz
Nie zdziwię się jeśli ślamazarny dziadek Thompson mocno postawi się Ortizowi i po równej walce przegra minimalnie na punkty. Faworytem 60-40 Kubańczyk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości