Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huck w wadze ciężkiej?
27-12-2011, 02:19 PM
Post: #31
RE: Huck w wadze ciężkiej?
A teraz przypomnijcie sobie jak wyglądał Pudzian w swojej 2-3 walce w MMA, kiedy ważył, o ile dobrze pamiętam, 118 kg.

Wniosek - Huck w mięśniach to mógł przybrać z 10 kg, reszta to będzie świeżutki tłuszcz. Brawo za profesjonalizm, nie ma co. Gratulacje dla "przyszłego niemieckiego mistrza wagi ciężkiej".

Zresztą, jeśli walka naprawdę wypali pod koniec lutego, to nie wiem jak w pełnym treningu bokserskim on chce przybrać kolejne 8 kg przez 2 miesiące.

Coś mi tu śmierdzi tanią plotką, tylko po to, aby utrzymać zainteresowanie Hukiciem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-12-2011, 02:36 PM
Post: #32
RE: Huck w wadze ciężkiej?
Nie wiem czy pamiętacie, ale niedługo po walce Adamka z Gołotą, a przed Estradą bodajże, pojawiła się informacja, że Adamek ma docelowo osiągnąć wagę około 110 kg.

A to co teraz się pojawiło o Hucku z tymi 115 kg to brzmi jak żart na 1 kwietnia.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-12-2011, 03:56 PM
Post: #33
RE: Huck w wadze ciężkiej?
Też czytałem temat o wadze Hucka. Nie wiem czy traktować to poważnie, czy to tylko plotka by podtrzymać zainteresowanie jego osobą.

Jeśli to prawda to walka skończy się 5-6 runda przez ko na korzyść Povetkina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-12-2011, 05:45 PM
Post: #34
RE: Huck w wadze ciężkiej?
Huck blefuje. To jakaś kaczka z tymi 115 kgBig Grin....przecież to niepoważne. Śmieciowe gadanie i tyle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-12-2011, 06:09 PM
Post: #35
RE: Huck w wadze ciężkiej?
Może chce zmylić obóz Povetkina by Povetkin olał przygotowania, bo przecież z takim nagłym skokiem wagi Huck nie będzie sobą?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-12-2011, 06:36 PM
Post: #36
RE: Huck w wadze ciężkiej?
Huck nie wniesie 115 kilogramów, to jest niemożliwe. Zwłaszcza przy jego planach ewentualnego powrotu do junior ciężkiej w razie przegranej. Podejrzewam, że wniesie około 100 kilogramów (+/- 3 kg) i tyle.

Adam/Addy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2011, 01:50 PM
Post: #37
RE: Huck w wadze ciężkiej?
Przepraszam bardzo, ale jeżeli informację o 115 km podaj Bild, to wszystko jasne. Chyba, że koledzy wierzą w latające statki i co ino.
Jak dla mnie Huck nie jest w stanie obić Saszki, jednak nie wiadomo jak to będzie z pomocą wujka Sauerlanda, który zasłynąłby z wychodowania Niemieckiego pięściarza na Mistrza Świata w wadze ciężkiej.
Nie ma co gdybać, na razie robi się zamieszanie koło Hucka, zobaczymy ile wniesie na wagę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2011, 02:47 PM
Post: #38
RE: Huck w wadze ciężkiej?
A tu się okaże, że Huck wniesie tyle do ringu co zapowiada i będzie wyglądał jak Pudzian Big Grin

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2011, 02:52 PM
Post: #39
RE: Huck w wadze ciężkiej?
(28-12-2011 02:47 PM)Adammobp napisał(a):  A tu się okaże, że Huck wniesie tyle do ringu co zapowiada i będzie wyglądał jak Pudzian Big Grin

Jeżeli on tyle wniesie, to będzie wykończony kondycyjnie samym wejściem do ringu.
Nie ma opcji, jezlei tak będzie to Povietkin będzie walczył z Balonem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-12-2011, 11:18 AM
Post: #40
RE: Huck w wadze ciężkiej?
Z wielką przyjemnością obejrzałbym Hucka na ringu z Vitalijem, mimo że ta walka nie ma żadnego sensu sportowego.
Niemiec w HW traci praktycznie wszystkie swoje atuty bo technikiem to on raczej nie jest. Jego walka o pas z Vitalijem
byłaby duzym medialnym wydarzeniem, ale naprawde ciezko mi znalezc sposob jakim Sauderland moglby oszukac Povietkina
przy duzej roznicy klas i warunków fizycznych obu zawodnikow. Mimo wszystko będę trzymał za niego kciuki, w końcu Peterson tez nie mial mieć szans z Khanem (co prawda tutaj byl walek).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości