Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Huck w wadze ciężkiej?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Ostatnimi czasy mówi się, że aktualny mistrz świata WBO w wadze Cruiser - Marco Huck jest zainteresowany przejściem do "Królewskiej" kategorii.
W swoim pierwszym pojedynku w nowym limicie Huck miałby skrzyżować rękawice z posiadaczem pasa WBA Regular - Aleksandrem Powietkinem.


Co o tym myślicie?

jancio09

Ja myśle że Huck dostanie porządne bęcki mimo iż Powietkin to nie jest żaden wielki mistrz.
Huck może i był silny i miał mocny cios ale w wadze junior-tam nawet uderzenie Tomka sporo ważyło a jak było w HW wszyscy widzieliśmy.
Hukić nie ma szans.Naprawdę nie wiem czego ten prosty bokser tam szuka.Nie ma techniki,nie jest jakiś super szybki a i chyba szczęka z granitu nie jest.
Ale pożyjemy zobaczymy
W ciężkiej Huck nie będzie się niczym wyróżniał na tle innych... no chyba, że promotorem.
Nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo Powietkina. Huck musi mieć mnóstwo wiary w siebie skoro pierwszą walkę w HW stoczy właśnie z nim.
Skoro Cunn był wstanie go naruszyć to strach pomyśleć co zrobi z nim Sasza. Dla mnie wynik jest oczywisty. Huck nie ma z nim żadnych szans. Sasza jest lepszy w każdym elemencie bokserskiego rzemiosła.
duży znak zapytania

ale
słyszałem że Witek się zaniepokoił i planuje od 2012 zrzucać wagę do cruisera Wink
Huck dostanie od Powietkina, Rosjanin to typowy ciężki. Jest on wszechstronnym zawodnikiem i mimo to, że Sasza od momentu rozpoczęcia treningów z Teddy Atlasem nie idzie cały czas jak czołg do przodu (jak to robił wcześniej) pokona Hucka w dobrym stylu, jeszcze lepszym niż w pojedynku z Czagajewem.
Dziwi mnie, że Huck pcha się tak do walki z Powietkinem od razu po przejściu do ciężkiej. Powinien najpierw zawalczyć z kimś takim jak Estrada czy Arreola jak to zrobił Tomasz Adamek. Widocznie czuje się naprawdę mocny. Bo raczej dla kasy tej walki nie chce, nie wiadomo jakich pieniędzy (jak np. wypłata Adamka we wrześniowej walce) z Rosjaninem raczej nie zarobi.

Choć to jeszcze nie jest przesądzone, że walka Huck vs Powietkin się odbędzie.
Huck to chyba najbardziej denerwujący mnie bokser i bardzo chciałbym zobaczyć Vitka bawiącego się Huckiem w ringu, jednak z drugiej strony jeżeli faktycznie w pierwszym pojedynku dojdzie do starcia z Povetkinem to duży szacun. Zdecydowanym faworytem będzie oczywiście Rosjanin.
Większe szanse już bym widział u USS w tym pojedynku niż u Hucka, chyba że chce on jak RJJ przeskoczyć do ciężkiej, zdobyć tytuł i wrócić, ale w jego wypowiedziach słychać głosy o braciach Kliczko, z którymi, bynajmniej wg mnie nie miałby szans.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie