Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huck w wadze ciężkiej?
01-01-2012, 09:27 PM
Post: #41
RE: Huck w wadze ciężkiej?
Ja sam będę kibicował Powietkinowi, ponieważ chciałbym, aby w wadze ciężkiej był ktoś kto sprawiłby kłopoty braciom Kliczko, a napewno nie uważam za taką osobę Marco Hucka. Od roku 2009 wierzyłem w parę osób, które dałyby jednemu z braci K dobrą walkę lub ją wygrali tj. Czagajew, Solis i oczywiście trzymałem kciuki za Adamka. Każdy wie jak wypadli - Czagajew i Adamek zostali zdeklasowani, a Solis przyjechał po wypłatę. W Haye'a nie wierzyłem - to dosyć dobry bokser, ale pyskówkami nikt nie wygrał nigdy walki, a jego "kozaczenie" do braci wychodziło już poza normę (koszulki z obciętymi głowami).

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-01-2012, 11:07 AM
Post: #42
RE: Huck w wadze ciężkiej?
Co ten Huck zapowiada to aż dziwne jest. Najpierw pojawiło się info o tych 115 kg jakie chce wnieść. Teraz z kolei zapowiada, że po Powietkinie chce się wziąć z Lebiediewa. Po samej walce z Powietkinem on może być skończony. Zbijanie i powrót do junior ciężkiej może okazać się gwoździem do bokserskiej trumny Marco Hucka.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-01-2012, 12:20 PM
Post: #43
RE: Huck w wadze ciężkiej?
Ja nie widzę problemu, jeżeli zdobyłby pas HW mógłby skakać z wagi do wagi jak ToneyWink
Bo przecież nie będzie robił tego 115kg bo to po prostu ściema i gadanie.
Czas pokażę, bo myślę że jeżeli walka bęzie wyrówmnana może dojść do wałka, bo wygra ten na którym wujek Sauerland, może największe siano wycisnąć, a w Niemczech jest nim Huck.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-01-2012, 04:07 PM
Post: #44
RE: Huck w wadze ciężkiej?
Jesli Huck udowodni swoje gadanie w tej walce to oddam mu szacunek. Na chwile obecna jego trashtalk jest smieszny bo nie jest np. tak dobry jak D.Haye, ktory jednak za swoimi ustami mial ciekawy repertuar pięściarski. Pomijam walke z Klitschko bo "he broke his toe, three weeks ago". Czas pokaze czy kapitan zasluguje na nr 8 w BoxRec (!).

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-01-2012, 02:55 PM
Post: #45
RE: Huck w wadze ciężkiej?
Nie rozumiem - jakiś debil (Hukic) pieprzy bzdury totalnie bez ładu i składu, a tu już chyba ze 20 postów na temat tego, czy on te 115kg do ringu wniesie.
Dziwię się Niemcom, że dają się mamić Sauerlandowi jego kolejnym beztalenciem. Był już król Artur, którego wartość została zweryfikowana w Super Six, i który, moim zdaniem, najlepsze ma już za sobą, a teraz będzie robił jako druga liga w super średniej. I balonik Hucka też pęknie szybciutko. Jeżeli dojdzie do walki z Saszą (bo nie byłbym tego taki pewny...), to ten bośniacko niemiecki prymityw przejrzy w końcu na oczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-01-2012, 10:21 AM
Post: #46
RE: Huck w wadze ciężkiej?
Huck może namieszać ale w środku stawki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-01-2012, 04:29 PM
Post: #47
RE: Huck w wadze ciężkiej?
W środku stawki dla niego nie ma miejsca , taki Arreola by z niego zrobił miazgę , bo wątpię, że utrzyma swój cios przechodząc wyżej

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-01-2012, 04:45 PM
Post: #48
RE: Huck w wadze ciężkiej?
O Adamku też się mówiło, że g* zdziała, że w walce z Gołotą jego głowa wyląduje na trybunach. Ale miejsce w środku stawki hw dla niego było, a nawet i trochę wyżej.

Huck źle robi moim zdaniem, że pierwszą walkę w ciężkiej toczy z tak wymagającym przeciwnikiem, ale myślę że będzie on w top10 zawodników wagi ciężkiej, o ile po ewentualnej porażce nie zdecyduj się oczywiście na powrót co junior ciężkiej.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-01-2012, 05:23 PM
Post: #49
RE: Huck w wadze ciężkiej?
[Obrazek: attachment.php?attachmentid=3507&amp...1326744406]

Marco wygląda nieźle, myślałem że po przybraniu tylu kilo będzie wyglądał jak "koks", ale prezentuje się dość naturalnie i dynamicznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-01-2012, 07:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2012 07:03 PM przez Adammobp.)
Post: #50
RE: Huck w wadze ciężkiej?
A za to Powietkin na tym zdjęciu to mi przypomina Gołotę z walki z Adamkiem Big Grin Ale może to tylko mylne wrażenie.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości