Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quillin vs Jacobs
06-10-2015, 05:13 PM
Post: #1
Quillin vs Jacobs
Peter Quillin vs Daniel Jacobs

05.12.2015
Peter Quillin 32 (23KO)-0-1
[Obrazek: 399px-Peter_Quillin.jpg]
vs

Daniel Jacobs30 (27K0)-1(1KO)-0
[Obrazek: DannyJacobs.jpg]

Zapowiadana od dłuższego czasu walka pomiędzy dwoma popularnymi pięściarzami z
Brooklynu, Danielem Jacobsem (30-1, 27 KO) a Peterem Quillinem (32-0-1, 23 KO), w
końcu została oficjalnie potwierdzona. Bokserzy spotkają się 5 grudnia w Barclays
Center.

Pojedynek stał się pewny właściwie ,kiedy Quillin pokonał w Mashantucket
Michaela Zerafę, brutalnie nokautując go w piątej rundzie. Jacobs był wtedy przy ringu, a
po wszystkim obaj panowie potwierdzili, że spotkają się pod koniec roku. - Możemy to
zrobić nawet teraz. Jak chcesz, to ściągaj garnitur i zakładaj rękawice - rzucił Quillin w
stronę starszego rodaka po zwycięstwie.

Grudniową walkę ma pokazać telewizja Showtime. Stawką będzie należący do Jacobsa
regularny pas WBA w wadze średniej, a przy okazji tytuł głównej atrakcji Brooklynu. - To
będzie jeden z największych pojedynków w historii tego rejonu. Jestem niesamowicie
zmotywowany - stwierdził czempion.

Bokser.org
http://boxrec.com/show/720965

wasze typy dotyczące tej walki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2015, 12:25 PM
Post: #2
RE: Quillin vs Jacobs
Pierwsza konferencja za nami .

Peter Quillin:
Liczę na to, że Danny ma twardą szczękę. Wcześniej tego nie zauważałem, ale jego
szczęka jest ogromna. Będę w nią celować. To walka dobrego faceta z drugim dobrym
facetem, niewątpliwie dobra dla boksu. Będę odpalać bomby. Ten pojedynek wyciągnie
ze mnie wszystko co najlepsze - stwierdził z kolei pretendent.

Daniel Jacobs:
Chciałem tej walki od dwóch lat, ale trzeba było trochę czasu, aby nasze kariery się
rozwinęły. Peter ma pewne wady, np. jest wolny na nogach i za dużo siły wkłada w
swoje ciosy. Z drugiej strony ma jednak bardzo mocne uderzenie, może znokautować
jednym ciosem, dlatego cały czas trzeba uważać. Jeżeli zrealizuję swój plan, wynik
będzie doskonały - powiedział Jacobs,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 03:16 AM
Post: #3
RE: Quillin vs Jacobs
All Access, cały odcinek.


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 07:48 AM
Post: #4
RE: Quillin vs Jacobs
Quillin przed czasem lub Jacobs na punkty. Jednak bardziej Quillin przed czasem, bo Jacobs ma chyba szklankę.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 09:28 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2015 09:28 AM przez Martin.)
Post: #5
RE: Quillin vs Jacobs
Skłaniam się raczej ku wygranej Quillina, Jacobs jakby trochę ostatnio spuścił z tonu, a Peter to jednak ktoś w MW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 02:43 PM
Post: #6
RE: Quillin vs Jacobs
To ja się odłamię i napiszę Jacobs PTS Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2015, 08:19 AM
Post: #7
RE: Quillin vs Jacobs
Transmisja gali w sobotę od 2:30 w Canal+Sport.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2015, 06:19 PM
Post: #8
RE: Quillin vs Jacobs
Szkoda, że nie mam Canal + Sport, bo jest to elektryzujące zestawienie. Dwóch zdolnych, czołowych pięściarzy z dynamitem w łapie. Nie wiem komu kibicować, mam ogromy szacunek dla Jacobsa za to, że podniósł się po raku i wrócił do sportu. Zasługuje na swoje 5 minut jakie dałaby mu wygrana z Quillinem. Z drugiej strony o wiele bardziej wole boks Petera, który z tego co widać na materiałach na fb jest całkiem sympatycznym gościem. Tak na chłodno postawiłbym, że Czekoladowy ustrzeli Jacobsa.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2015, 07:15 PM
Post: #9
RE: Quillin vs Jacobs
Dla mnie Quilin zrzekając się pasa żeby ominąć Korobowa pogrzebał jakąkolwiek sympatię.
Sama walka mnie nie kręci, mistrzostwo Jacobsa jest udawane bo czempionem WBA jest Golovkin, do tego undercard nie powala. Nocy nie zarwę na jedną średnią potyczką, a i zwycięzcy jakiejś wielkiej kariery nie wróżę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2015, 07:26 PM
Post: #10
RE: Quillin vs Jacobs
Z tym pasem to pewnie nie była decyzja Quillina tj. nie miał zbyt wiele do gadania. Zresztą zostając przekręconym z Lee dostał za swoje.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości