Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro-Islam
16-09-2015, 06:36 PM
Post: #1
Euro-Islam
Witam chłopaki.

Niewiele mam czasu,dlatego chce zacząc dosyc ogólnie ten wazny dla nas temat. Jeśli znajde czas na dalsze dyskusje w tym temacie chętnie będe razem z Wami odwiedzał ten temat. żadnego tematu tego typu tu nie znalazłem więc zakładam nowy i licze na wasze dyskusje.

Od czasu panowania chaosu w Libii i Syrii Europe zalewa fala uchodzców z Afrykii i Bliskiego wschodu. Nasz kontynent staje sie bezradny dzięki temu że nasz Unia sponsrouje islamizacje Europy dając nieszczęśliwcą warunki do prowadzenia umiarkowanego życia. Takiego startu nie pogradził by żaden z nas. a co my robimy w tej kwestii? Skoro we Francji(od dłuższego czasu) prawie 70% dzieci w szkołach są wyznania Muzłańskiego. dochodzi tam do srogich zamieszek. Sztokholm to europejska stolica gwałtow których procent od przybycia muzułamnów przekroczył tysiąc. W niemczech zamieszki,niszczą budynski socjalne do uchodzców i Niemcy w desperacji zamykają granice grożąc że takie panstwa jak Wegry,Słowacja czy Polska powinniśmy zmusisc silowo do działania. We włoszech w zeszłym miesiącu udało sie zapobiec kilku zamachom terrorystycznym. Węgry stawiają mur. Pogratulować Prezydenta. Na 10uchodzców co 5-7 to potencjalny terrorysta. a ich nadal przybywa... do czego to może prowadzic.

Chciałbym wam też podrzucić kilka ciekawych portali które pewnie możecie znać Wink (polecam polubić na fejsbuku.)

http://www.zelaznalogika.net
https://www.facebook.com/zelaznalogika.net?fref=nf

http://www.euroislam.pl
https://www.facebook.com/euroislampl?fref=ts

https://www.facebook.com/Livestream-1281.../timeline/
http://pikio.pl

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2015, 06:58 PM
Post: #2
RE: Euro-Islam
Witaj Roy.
Po tak długiej przerwie wracasz i zakładasz temat, który nie dotyczy boksu. No ale dobra sprawa jest poważna.
Jak już rozpocząłeś wątek to wypowiedz się jak widzisz rozwiązanie tej sytuacji?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 10:43 AM
Post: #3
RE: Euro-Islam
Dla mnie ta sytuacja jest patowa. Teraz już niewiele da się zrobić, ale wg. mnie Polska powinna mieć jasne stanowisko PRZECIW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 10:56 AM
Post: #4
Bug RE: Euro-Islam
(18-09-2015 10:43 AM)KOXBOX napisał(a):  Polska powinna mieć jasne stanowisko PRZECIW.
Ale do tego nie możemy mieć tchórzowskiej władzy, która z każdą decyzją ogląda się na Niemcy.

Sam w to nie wierzę ale w najbliższych wyborach będę trzymał kciuki za Kaczkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 11:34 AM
Post: #5
RE: Euro-Islam
(18-09-2015 10:56 AM)Metzger napisał(a):  
(18-09-2015 10:43 AM)KOXBOX napisał(a):  Polska powinna mieć jasne stanowisko PRZECIW.
Ale do tego nie możemy mieć tchórzowskiej władzy, która z każdą decyzją ogląda się na Niemcy.

Sam w to nie wierzę ale w najbliższych wyborach będę trzymał kciuki za Kaczkę.
Bycie PRZECIW nie jest żadnym wyjściem z tej sytuacji. Należy być jednoznacznie i zdecydowanie ZA. Tak jest, czytacie dobrze. Polski rząd powinien stwierdzić, że z radością przyjmie te 12 tysięcy imigrantów, których Zachód chce nam tu wcisnąć, dodając, że kochamy islam, multi-kulti i w ogóle jesteśmy przedmurzem zachodnich wartości.

W ten sposób zamknęłoby się gęby zarówno Niemcom, jak i wszystkim tym pomyleńcom z Luksemburga, którzy bredzą o braku solidarności i litości i inne takie farmazony. Następnie, już po szczęśliwym przyjęciu należałoby skierować imigrantów do obozów, które można by rozlokować na przykład w tych niezamieszkałych, widmowych miasteczkach odziedziczonych po armii czerwonej. Następnie dowieźć tam niezbędne materiały budowlane i poinformować szanownych uchodźców, że dopóki jest ciepło, to mogą sobie mieszkać w namiotach a jak zrobi się zimno, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wprowadzili się do domów.

Które mogą sobie sami wyremontować. W związku z tym kielnia i młotek w dłoń i do pracy. Gwarantuję, że najdalej po miesiącu problem uchodźców rozwiązałby się sam. A gderającym Niemcom i Francuzom można by powiedzieć, że przecież ci ludzie po powrocie do swoich krajów też musieliby odbudowywać albo remontować swoje domy. Nie mówiąc już o tym, że odpracowują przyznane im przez Polskę zasiłki. Ewentualnie gdyby praca ich hańbiła, można potrzymać ich w jakichś przejściowych, ale otwartych centrach dla uchodźców i rozpatrywać każdy wniosek kilka miesięcy, w międzyczasie zapewniając klasyczny polski socjał, za który też nie da się przeżyć.

Coś takiego byłoby nawet lepsze, bo każdemu, kto w międzyczasie uciekłby do Niemiec i został przez nich deportowany z powrotem udzielałoby się odmowy przyznania statusu uchodźcy i deportowało precz do jego kraju pochodzenia. W ten sposób raz na zawsze udowodniłoby się Zachodowi bezcelowość wciskania tu tych ludzi, przy jednoczesnym zachowaniu dobrego wizerunku Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 12:56 PM
Post: #6
RE: Euro-Islam
(18-09-2015 10:56 AM)Metzger napisał(a):  
(18-09-2015 10:43 AM)KOXBOX napisał(a):  Polska powinna mieć jasne stanowisko PRZECIW.
Ale do tego nie możemy mieć tchórzowskiej władzy, która z każdą decyzją ogląda się na Niemcy.

Sam w to nie wierzę ale w najbliższych wyborach będę trzymał kciuki za Kaczkę.

Naprawdę? No co Ty nie powiesz. Przecież mamy prezydęta Ełropy!


Europa ma poważny problem i jedynie jego następstwem jest to, co widzimy w tej chwili. Nawet skuteczna walka z islamizacją w tej chwili to takie samo rozwiązanie jak walka z biegunką za pomocą korka. Ten problem nazywa się "brak wartości". Nas też on już dotknął bardzo mocno, ale jeszcze możemy się z tego wygrzebać. W Europie nie ma już żadnych wyższych wartości. Nic, kompletnie. Włączcie telewizor na pierwszy lepszy kanał tzw. "mainstreamu" i zastanówcie się nad sensem tego co widzicie. To jest gówno. Jedno wielkie gówno, a na gównie nic się nie zbuduje. To samo dotyczy też muzyki i całej tej sztuki, którą nazywam sztuką mięsa. Panuje powszechny dekadentyzm, konsumpcjonizm i krótkowzroczność. Co jest najważniejsze dla Europejczyka? Jak sama nazwa wskazuje: Euro i pejczyk! Hajs i seks. Nie piszę rzecz jasna o wszystkich, ale wszechobecne wyuzdanie przekazu publicznego, promocja antykoncepcji, homoseksualizmu, aborcji, rozwiązłość to jest właśnie to. Dla mnie to jest obleśne. Niby jest rozwój technologiczny, medycyna idzie do przodu, zapalenie płuc czy gruźlica nie są już wyrokiem śmierci, a mam wrażenie, że potrzeby ludzi wokół się tak spauperyzowały jakby ich wyjąć z epoki kamienia. Patrzę na wszystkich wokół i ludzie jakby są od siebie kompletnie odizolowani i zapatrzeni w ekran swojego igówna. Człowiek zwierzęciem stadnym? Zaczynam nabierać wątpliwości. Najczęściej jedynymi osobami, które widuję w autobusach, które nawiązują jakiś kontakt z żywym człowiekiem są przedstawicielki dwóch pokoleń wstecz, babcie określane czasem mianem "mohera". Smutne. Pocieszające jest to, że młodzi ludzie w Polsce prezentują jeszcze jakieś wartości i nie wszyscy przesiąkli stylem życia podludzi z WarsawShore. Nasza kultura jeszcze się trzyma w narodzie. Zmierzam do tego, że naród bez wartości nie będzie się rozmnażać, bo po co? Polacy chcą się rozmnażać, co pokazują w Wielkiej Brytanii. To samo może być w Polsce, ale potrzeba do tego rozsądnej polityki prorodzinnej i możemy zacząć wychodzić na plus. Społeczeństwa zachodnie z wyłączeniem Hiszpanii, Włoch i Grecji, które są jeszcze do uratowania po prostu umierają, co pokazują liczby. Oznacza to, że populacja tych społeczeństw zbiega do zera. W pewnym momencie nie będzie już ani Niemców ani Francuzów i ktoś będzie musiał zasiedlić ich ziemie. Już teraz widać, że będą to muzułmanie, po których stronie zdecydowanie stoją liczby. To jest kwestia czasu kiedy od zachodu będziemy graniczyć ze Świętym Sułtanatem Berlińskim Narodu Tureckiego (nazwa robocza). Tego już nic nie zmieni, bo Niemcy nie zwiększą swojego przyrostu naturalnego. Po prostu. Muzułmanie jacy źli by nie byli wyznają pewien system wartości i tym systemem wypełniają lukę po Europejczykach, którzy wyrzekli się swojej kultury na rzecz tego, o czym pisałem na początku. Szwedzi czy Francuzi przegrywają tą wojnę kultur nie dlatego, że nie mają jaj, albo są sterowani przez Żydów tylko oni po prostu w szerszej perspektywie nie mają czego bronić. Tak więc na pytanie zawarte w temacie odpowiadam. Walczyć należy przez utrzymywanie i pielęgnowanie polskiej kultury i nie zastępowanie jej jakimiś amerykańskimi pseudorytuałami. Tak jak skutecznie na Wielkopolsce w czasach zaborów sprzeciwiono się Kulturkampfowi, tak teraz należy robić to samo, a krzywda nam się nie stanie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 01:31 PM
Post: #7
RE: Euro-Islam
(18-09-2015 10:56 AM)Metzger napisał(a):  Sam w to nie wierzę ale w najbliższych wyborach będę trzymał kciuki za Kaczkę.

Skoro już nawet zdroworozsądkowi ludzie trzymają kciuki za kaczke to wynik wyborów może być tylko jeden....Sad. Pis nie uchroni nas przed uchodźcami nie miej złudzeń.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 02:07 PM
Post: #8
Bug RE: Euro-Islam
(18-09-2015 01:31 PM)Martin napisał(a):  Pis nie uchroni nas przed uchodźcami nie miej złudzeń.
PiS nie uchroni nas przed uchodźcami, a PO zaprosi uchodźców. Przyznaj, że jest tu pewna różnica. Poza tym nie mam nic przeciwko uchodźcom, tylko przeciw Islamowi.

Zresztą nie tylko o islamizację chodzi. Mam już dość kompleksu niższości pieczołowicie pielęgnowanego przez obecną władzę. Dlaczego nasze władze mają pełne gacie jak tylko Niemcy pogrożą palcem? Dlaczego przed każdą decyzją musimy brać poprawkę na to co Zachód o nas pomyśli? Zresztą nie tylko władza jest zakompleksiona. Pamiętam jak na naszym forum w dyskusji o konflikcie na Ukrainie, któryś z użytkowników przekonywał, że kiedy silne państwa decydują o losach Europy, to Polska ma siedzieć cicho i się nie wtrącać. Dlaczego Węgrzy, Czesi czy Słowacy potrafią walczyć o swoje, a my tylko prosić? Mam tego DOŚĆ!

Wiem, że rządy PiSu przyniosą wiele złego, ale są rzeczy ważne i ważniejsze. Sama Platforma też ma szansę wiele się z tego nauczyć, bo z przegranych wyborów prezydenckich chyba nie wyciągnęli żadnych wniosków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 02:18 PM
Post: #9
RE: Euro-Islam
(18-09-2015 02:07 PM)Metzger napisał(a):  
(18-09-2015 01:31 PM)Martin napisał(a):  Pis nie uchroni nas przed uchodźcami nie miej złudzeń.
PiS nie uchroni nas przed uchodźcami, a PO zaprosi uchodźców. Przyznaj, że jest tu pewna różnica. Poza tym nie mam nic przeciwko uchodźcom, tylko przeciw Islamowi.

Zresztą nie tylko o islamizację chodzi. Mam już dość kompleksu niższości pieczołowicie pielęgnowanego przez obecną władzę. Dlaczego nasze władze mają pełne gacie jak tylko Niemcy pogrożą palcem? Dlaczego przed każdą decyzją musimy brać poprawkę na to co Zachód o nas pomyśli? Zresztą nie tylko władza jest zakompleksiona. Pamiętam jak na naszym forum w dyskusji o konflikcie na Ukrainie, któryś z użytkowników przekonywał, że kiedy silne państwa decydują o losach Europy, to Polska ma siedzieć cicho i się nie wtrącać. Dlaczego Węgrzy, Czesi czy Słowacy potrafią walczyć o swoje, a my tylko prosić? Mam tego DOŚĆ!

Wiem, że rządy PiSu przyniosą wiele złego, ale są rzeczy ważne i ważniejsze. Sama Platforma też ma szansę wiele się z tego nauczyć, bo z przegranych wyborów prezydenckich chyba nie wyciągnęli żadnych wniosków.

1. Nie udawaj, że nie pamiętasz Wink
2. Jeszcze kilka miesięcy temu słyszałem, że przywódcy tych krajów to prokremlowskie pomioty, a teraz walczą o swoje? Ciekawe

Dlaczego mają pełne gacie? To proste. Nie gryzie się karmiącej ręki.

Nie pisałem, że trzeba siedzieć cicho, a prowadzić własną politykę nie zważając na prikazy z Waszyngtonu czy Berlina czy jakieś kwestie moralne. Nie powinniśmy siedzieć cicho. Powinniśmy głośno i wyraźnie potępić bandycką politykę USA, którą prowadzą na całym świecie, a czego skutki odczuwa obecnie cała Europa z takim samym zaangażowaniem z jakim krytykowaliśmy Putina.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 02:26 PM
Post: #10
RE: Euro-Islam
Tylko Jonasz Koran Mekke,Janusz Polske zbaw ewentualnie Marian.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości