Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro-Islam
20-09-2015, 09:15 PM
Post: #21
RE: Euro-Islam
Pewnie to 2.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2015, 09:17 PM
Post: #22
RE: Euro-Islam
Gówno. Jarek i Pisuary, ZAWSZE są przeciwni temu co robi PO. Jak dojdą do władzy, tak samo będą szkopą usługiwać jak teraz PO.

A co tu dyskutować o problemie uchodźców. TERAZ?! Delikatnie za późno. Od kiedy świat wie o problemach, konfliktach zbrojnych w Syrii itd. Lata. Tyle że jak Usa i "sojusznicy" nie mieli interesu, to już nie interesowało że dzieci giną na masową skalę. I żal tych ludzi - kobiet, dzieci. Ale kto teraz oddzieli uciemiężonych wojną cywili, od terrorystów i leni czających się na dożywotni zasiłek. Teraz już kurwa za późno. Europa sama zgotowała sobie los islamizacji i nie wiadomo czego jeszcze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2015, 09:32 PM
Post: #23
RE: Euro-Islam
Bardziej mi będzie szkoda naszych kobiet i dzieci, jeżeli jakiś ciapaty skurwysyn wysadzi się w POlsce. Nasz kraj to nasz dom, jeżeli w USA ktoś chce wkroczyć do Twojego mieszkania to masz prawo go odjebać. My też mamy prawo bronić własnych granic i jak zajdzie taka potrzeba to powinniśmy to zrobić, bez żadnych sentymentów.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2015, 10:20 PM
Post: #24
RE: Euro-Islam
POLACY IMIGRUJĄ DO POLSKI

Rodzina państwa Nowaków z Płocka wystąpiła do ministerstwa Spraw Zagranicznych o nadanie im statusu uchodźców.
Jak mówi głowa rodziny - pan Andrzej - gdy tylko dowiedział się, że każda rodzina która imigruje do naszego kraju otrzyma zakwaterowanie, bezpłatną opiekę medyczną i dwanaście tysięcy euro na rok, postanowił wyemigrować do Polski.

„Pomysł wydał mi się dobry, bo sumie miałem niedaleko”. – dodaje Andrzej.

„Jeśli zostaniemy imigrantami, to wszystkie nasze problemy się rozwiążą. Jako kierowca śmieciarki zarabiam niespełna półtora tysiąca brutto, a jako imigrant dostanę tysiąc euro "na rękę".

Żona, która oczekuje na zdjęcie gipsu po złamaniu nie będzie musiała czekać dwóch lat. A syn darmozjad który od dawna nie może znaleźć pracy wreszcie ją otrzyma!”
Z ostatniej chwili: po rozpatrzeniu wszystkich za i przeciw pan Andrzej stwierdził, że zwolni się z pracy i będzie żyć skromnie za tysiąc euro, oglądać Grę o tron i czytać SUPER Informera.

Sorki za spam, ale to mnie rozwaliło Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2015, 06:06 AM
Post: #25
RE: Euro-Islam
Ja nie mówię że nasze kobiety i dzieci są mniej ważne. Poprostu, jak Europa chce rozwiązywać problem emigrantów, to było trzeba to zrobić dużo wcześniej, u źródła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 06:19 PM
Post: #26
RE: Euro-Islam
born2kill
Jasne, dlaczego "światowy strażnik pokoju" nie wyśle wojsk na pomoc legalnie wybranej władzy?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2015, 09:37 PM
Post: #27
RE: Euro-Islam
Bo nie ma z tego żadnych profitów typu gaz, a i żadnych zagrożeń, wręcz przeniesienie celów ataku na europę? Wszak im ich więcej u nas, tym tam bezpieczniej...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2015, 10:00 AM
Post: #28
RE: Euro-Islam
Coś w tym jest, niestety dobrze tutaj widać, że każdy dba o swój interes. Mnie tylko zastanawia dlaczego Niemcom tak zależy na tych uchodźcach. Jeżeli oni przyjęliby postawę anty to do Europy nie przeniknął by nikt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2015, 09:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2015 09:57 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #29
RE: Euro-Islam
(16-09-2015 06:58 PM)Martin napisał(a):  Jak już rozpocząłeś wątek to wypowiedz się jak widzisz rozwiązanie tej sytuacji?

Rozpocząłem wątek a nie mam chwili aby tu wejsc podyskutować za to przepraszam.
Rozwiązań nie widze żadnych, lub przeczą sie one z tym o co właściwie bez przerwy od czasu 3rozbioru Polski walczymy. jest to WOLNOŚC. Najpierw 123lata niepodległości,poźniej wojna z bolszewikami i prawdopodobnie zatrzymanie ataku na Europe później z kolei druga wojna i komunizm. Moje uzasadnienie jest dośc kontrowersyjne i często nawet sam sobie zaprzeczam. dlatego na chwile obecną oszczędze sobie. A do roziwązania chciałem dojśc z wami wspólnie bo konkretów nie widze wcale.
Gdyby dotarło do nas jak to pierwotnie ustalano dwa tysiące imigrantów nie było by problemem "porozrzucać" ich po Polsce aby rodziny nie tworzyły własnych osiedli czy dzielnic jak to w moim województwie jest z cyganami.
Tym bardziej że liczby uchodzców który nacierają na Europe zmieniają sie właściwie codziennie. dziś z kolei wyliczono że w ciągu 3lat do Europy dotrze 5milionów imigrantów. Sporo prawda? Najgorsze dla mnie jest tylko to że tak naprawde nie każdego z nich zainteresuje socjal jak to jest z tymi którzy chcą osiedlić sie głównie w Niemczech do których w sumie i tak zostali zaproszeni. Polska dostanie tych najmniej ambitnych którym nie będzie przeszkadzało spanie w baraku,własny smród,wiadro zamiast kibla i pewnie mało będzie interesować kogoś to czy dziecko pójdzie do szkoły czy nie.
Potrzebujemy konserwatyzmu a w tym nam nie pomaga ani władza ani media. Młodzież wszech polska zorganizowała wczoraj kilka kilkusetnych marszy w większych Miastach. Maszerowały takie miasta jak Gorzów,Łódź,Olsztyn... słyszeliście coś w TV bo ja absolutnie nic.
Złamaliśmy ustalenia grupy wyszehradzkiej tłumacząc sie euro-solidarnością mimo że Polsko-Polskiej nie mamy żadnej. Olewamy Polaków kresowych. olewy naszych emigrantów,olewamy nasze bezrobocie, dla ludzi w moim wieku (20lat) w tym państwie coś co powinno byc środkiem do życia (własne mieszkanie, zdolnosc do samodzielności) staje sie celem. A okazuje sie że wystarczy spierniczyć ze swojego kraju by osiągnąc to wlascowoe bez wysilku tutaj- wystarczy sobie przyjsc. To jest absurd. Na czeskich portalach za decyzje naszych solidarnych jesteśmy rugani od zdrajców "jak zwykle".

(28-09-2015 10:00 AM)KOXBOX napisał(a):  Coś w tym jest, niestety dobrze tutaj widać, że każdy dba o swój interes. Mnie tylko zastanawia dlaczego Niemcom tak zależy na tych uchodźcach. Jeżeli oni przyjęliby postawę anty to do Europy nie przeniknął by nikt.

Niemcy kroją na tym super biznes Big Grin
http://www.money.pl/gospodarka/unia-euro...14614.html

Heh, a widziałes akcje z paszportami? też niezłe jaja. Dla innych taki niepokój okazuje sie żyłą złota. Kto wie czy to głupota czy raczej zaradnośc.

Musze sie wkręcić na to forum. Coś mało rozgrzany do dyskusji jestem.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2015, 10:10 PM
Post: #30
RE: Euro-Islam
Rozwiązanie widzę jedno, przyjąć tylko rodziny z dziećmi, wysłać wojsko do Syrii i rozpieprzyć Państwo Islamskie. Tutaj mamy realne ryzyko, wiec NATO powinno wysłać tam wojska wraz z "policjantem świata" i rozwiązać problem.

„Należy pamiętać, że ci, z którymi dziś
walczymy, to są ci sami, których stworzyliśmy 20
lat temu. Nie chcieliśmy, aby Związek Radziecki
kontrolował Azję Środkową, więc wzięliśmy się
do roboty. Reagan, Kongres, wszyscy się zgodzili,
żeby ubić interes z pakistańskimi bojówkami, z
ISIS, rekrutować mudżahedinów, ściągnąć posiłki
z Arabii Saudyjskiej… I co, opłacało się, Rosjanie
przegrali. I wycofaliśmy się… zostawiliśmy im
poradzenie sobie z tym paskudztwem, jakie im
sprowadziliśmy. Teraz musimy nadrobić stracony
czas” – Hillary Clinton.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości