Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro-Islam
18-09-2015, 02:39 PM
Post: #11
RE: Euro-Islam
To rzad jest problem wiekszym niz uchodzcy. Gdyby POjebancy nie robli z Nas frajera Europy, to szybko sprawe by sie wyjasnilo. Po tym jak Schulz powiedzial co powiedzial, z miejsca bylo robisc szum i moze ktos by nas poparl i jeblo by to wszystko. My mamy za sterami jednak zdrajcow, zwyklych agentow, wiec nie ma szansy na zminy. Braun, czy Mikke, byli/sa ostatnia nadzieja dla szarakow by zylo sie lepiej. Wojna juz trwa, pytanie kiedy zacznie sie w Polsce. POmylency, czy inne PISuary, nic nie zmienia.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 02:51 PM
Post: #12
Bug RE: Euro-Islam
(18-09-2015 02:18 PM)Pakman napisał(a):  Nie udawaj, że nie pamiętasz Wink
Coś mi świtało w pamięci, że to ty, ale nie chciało mi się szukać tej dyskusji i aby uniknąć gafy nie podałem nicka.

(18-09-2015 02:18 PM)Pakman napisał(a):  Jeszcze kilka miesięcy temu słyszałem, że przywódcy tych krajów to prokremlowskie pomioty, a teraz walczą o swoje? Ciekawe
Od kogo to słyszałeś?

(18-09-2015 02:18 PM)Pakman napisał(a):  Powinniśmy głośno i wyraźnie potępić bandycką politykę USA, którą prowadzą na całym świecie, a czego skutki odczuwa obecnie cała Europa z takim samym zaangażowaniem z jakim krytykowaliśmy Putina.
To już inna skrajność. Na tym właśnie polega dyplomacja, że nie można mówić wprost pewnych rzeczy, bo może to tylko zaszkodzić. A to co proponujesz w naszej sytuacji geopolitycznej byłoby niedopuszczalne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 03:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2015 03:36 PM przez BMH.)
Post: #13
RE: Euro-Islam
Pakman napisał(a):
Powinniśmy głośno i wyraźnie potępić bandycką politykę USA, którą prowadzą na całym świecie, a czego skutki odczuwa obecnie cała Europa z takim samym zaangażowaniem z jakim krytykowaliśmy Putina.




A gdzie tam. Takie rzeczy mozemy mowic o UE, bo to ona nam szkodzi, szkodzi krajowi, szkodzi obywatelom, jest niebezpieczna co teraz widzimy na wlasne oczy.
Co nam do USA? Robic interesy, tak samo jak z Rosja i kazdym z kim tylko Nam wygodnie. Nie ma sie wychylac w sprawach gdy Nasz glos niczego nie zmieni na plus. Co Polska bedzie miala z gryzienia po kostkach USA? Jakby nie zabrzmialo to absurdalnie, to dochodze ostatnio do wniosku, ze lepiej miec dobre kontaky z tyranem, niz sie mu stawiac. Moze sie nad Nami zlituje w przyszlosci.Tongue Tym bardziej gdy nikt Nas nie chroni. Jak USA by zalezalo, to szybko by sporowokowali, czy to wojne domowa w PL, czy atak ktoregos z sasiadow.
Niech lepiej Polacy zajmna sie prostowaniem historii. Na tym polu mozemy walczyc nawet z USA.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 03:21 PM
Post: #14
RE: Euro-Islam
W naszej sytuacji geopolitycznej gorzej nam wyjdzie polityka antyrosyjska niż antyamerykańska, co wynika z prostej geografii:

Metzger:

A taki jeden, może znasz?


Metzger
02-09-2014, 12:15 PM

(02-09-2014 08:43 AM)Pakman napisał(a): [ -> ]No właśnie. Jesteśmy słabi gospodarczo, mamy słabą armię i ogólnie się nie liczymy. Jeśli bylibyśmy jednak mocniejsi to z Niemcami i Rosjanami można byłoby trzepać duży hajs.

I właśnie dlatego Polska musi budować swoją pozycję na arenie międzynarodowej a nie dążyć do wzmocnienia sąsiadów, zwłaszcza tych spoza sojuszów.

(02-09-2014 08:43 AM)Pakman napisał(a): [ -> ]Jeśli Rosja jest naszym wrogiem, to dlaczego jesteśmy od nich uzależnieni surowcowo i jest to jeden z głównych odbiorców naszych plonów rolnych ?

Taka jest polityka. W czasach Zimnej Wojny ZSRR był niemal uzależniony od importu zboża z... USA.

(02-09-2014 08:43 AM)Pakman napisał(a): [ -> ]Najlepiej zrobić tak jak Orban, czyli nie w********ć się między wódkę, a zakąskę i dbać tylko o własny tyłek, bo jakby co to ani NATO ani tym bardziej UE nam nie pomoże.

Czyli siedzieć cicho i się nie wychylać? Tak, to na pewno wzmocni pozycję Polski. Poza tym Orban nie jest neutralny, a wyraźnie flirtuje z Rosją. Np Rosja finansuje budowę elektrowni atomowej dla Węgrów. Nie chciałbym, aby Polska w ten sposób uzależniała tak strategiczną branżę jak bezpieczeństwo energetyczne od Rosji.

BMH

Oczywiście, że nie. Chodziło mi bardziej o to, że jeśli już tak zaciekle krytykujemy Rosję, to powinniśmy też USA, które bombarduje kolejne państwa. Oczywiście w obecnej sytuacji najlepiej nikogo nie krytykować, bo jeszcze po uszach dostaniemy, a odczują to najbardziej prości obywatele. Najlepiej byłoby oczywiście oficjalnie pozostawać wielkim przyjacielem każdego i każdego z nich podgryzać jak nam się podoba, ale do tego trzeba wywiadu, który został zlikwidowany w Polsce.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 03:35 PM
Post: #15
RE: Euro-Islam
(18-09-2015 03:21 PM)Pakman napisał(a):  Oczywiście w obecnej sytuacji najlepiej nikogo nie krytykować, bo jeszcze po uszach dostaniemy, a odczują to najbardziej prości obywatele. Najlepiej byłoby oczywiście oficjalnie pozostawać wielkim przyjacielem każdego i każdego z nich podgryzać jak nam się podoba, ale do tego trzeba wywiadu, który został zlikwidowany w Polsce.

Wszystko zgoda, ale w obecnej sytuacji powinnismy krytykowac Schulza, oraz cala polityka UE, bo jest szkodaliwa i niebezpieczna.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 03:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2015 04:18 PM przez redd.)
Post: #16
RE: Euro-Islam
Przed mocarstwami nie ma sensu wymachiwać szabelką, bo niczego dobrego to nie przyniesie. Nie powinno się wychylać, gdy nie jest to potrzebne.

Jedynie dbając o swoje dziedzictwo kulturowe i historyczne, kształcąc świadomych ludzi, odrzucając zakłamanie politycznej poprawności Polska będzie w stanie przeciwstawić się zmianom, które zajdą w Europie Zachodniej za kilkanaście lat. A ta Europa, nie będzie przypominać dzisiejszej w żadnym stopniu. Na przestrzeni wieków jedynie narody silne, wierzące w swoją wartość, przywiązane do ściśle określonych zasad i wartości były w stanie odnosić sukcesy na arenie wewnętrznej, jak i międzynarodowej. A dzisiejsze, zachodnie społeczeństwa, nie wierzące w nic poza kultem młodości, hedonizmu i wygody, są po prostu słabe, bezwartościowe i łatwo kapitulujące przed zdyscyplinowanym i dążącym do dominacji Islamem. Państwa typu Francji, Szwecji, czy Niemiec to ptaki Dodo wśród narodów. To już się nie zmieni, pytanie tylko: - jak bardzo jeszcze Polska przesiąknie zachodnimi wzorcami?

Taka ciekawostka na dziś:
http://niezalezna.pl/71024-w-imie-tolera...eczowy-los
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 04:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2015 04:10 PM przez Metzger.)
Post: #17
Bug RE: Euro-Islam
Pakman, wciąż nie wiem kto pisał o proklemlowskim pomiocie. Orban mi imponuje swoją odwagą, ale te jego flirty z Putinem są niepokojące.

(18-09-2015 03:52 PM)redd napisał(a):  Taka ciekawostka na dziś:
http://niezalezna.pl/71024-w-imie-tolera...eczowy-los
Szwecji już nic nie uratuje. To jest kraj stracony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2015, 05:00 PM
Post: #18
RE: Euro-Islam
"Tęczowy łoś" Big Grin Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2015, 07:18 PM
Post: #19
RE: Euro-Islam
http://pikio.pl/strajk-glodowy-uchodzcow...zonkowego/

Ja piehhdole XD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2015, 08:24 PM
Post: #20
RE: Euro-Islam
Poracha. Nie wiem czy rządzący są tak ślepi, czy dostają jakieś łapówy od szejków...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości