Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
11-11-2015, 03:48 PM
Post: #31
RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
Gdybym miał obstawiać dzisiaj, nie wdając się w szczegóły i bez większej analizy to:
Joshua szybkie KO
Bellew na punkty - niestety
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 05:35 PM
Post: #32
RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
Pytałem o coś podobnego gdy chodziło o Fonfarę, gdy walczył z Cleverlym, zapytam i o Masternaka. Powiedzcie mi, jak przyszłość czeka Mastera po ewentualnej porażce z Bellew? Gość jest młody, ma 28 lat. Więc chyba całkowicie skreślony by nie był, chociaż tu wiele by zależało od jego promotorów. Z drugiej strony na journeymana wydaje się być za silny. Fakt, to tylko taka gdybologia ale niesamowite jest, jak w tym sporcie łatwo można wylecieć z czołówki i stać się nazwiskiem w niebycie.

Dlatego, że lubię Mastera wynik walki nie może być inny niż zwycięstwo Polaka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 08:54 PM
Post: #33
RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
(19-11-2015 05:35 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Powiedzcie mi, jak przyszłość czeka Mastera po ewentualnej porażce z Bellew?

Ciężko powiedzieć. Obserwując już kilka ładnych lat to co dzieje się w tym "sporcie" niczego nie można być pewnym. Kariery toczą się nieraz w przedziwny sposób niezależnie od wyników sportowych, które osiągają niektórzy zawodnicy.

Poza tym @Wilku co to znaczy "po porażce z Bellew"? Master to wygra! Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 09:09 PM
Post: #34
Bug RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
Bukmacherzy widzą w Bellew zdecydowanego faworyta.
Bellew - 1,27
Masternak - 4,4
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 09:50 PM
Post: #35
RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
(19-11-2015 08:54 PM)Martin napisał(a):  Poza tym @Wilku co to znaczy "po porażce z Bellew"? Master to wygra! Wink
No właśnie! Smile Więc może niech Ci, co graja u buka postawią na Mastera skoro są takie wysokie stawki, jak podaje Metzeger. Dziwne, że aż tak bardzo nie doceniają Polaka. Tym bardziej jestem wkurzony na to i jeszcze bardziej pragnę zwycięstwa Mateusza. No, chyba że ktoś dał im cynk, że Master idzie do skreślenia u Shutherlanda (czy jak to tam się pisze).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 11:53 PM
Post: #36
RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
Myślałem, że w Polsce kurs na Polaka będzie niższy niż 4,4. Zatem będzie podwójny doping z mojej strony. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2015, 01:26 PM
Post: #37
RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
Zdecydowanie przesadzili z kursem na Mateusza. Po takim kursie to całą wypłatę stawiam grudniową Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2015, 02:57 PM
Post: #38
RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
Stówka poleci na Mateuszka :v
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2015, 09:47 PM
Post: #39
RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
Tez mnie kusi obstawić zwycięstwo Mastera. Wówczas wygrana Polaka będzie podwójnie smakować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2015, 11:29 AM
Post: #40
RE: Joshua vs Whyte oraz Masternak vs Bellew
Warto zwrócić uwagę na inne pojedynki na tej gali. Szczególnie ciekawie zapowiada się walka w wadze lekkiej o interim WBA pomiędzy Kevinem Mitchellem i Ismaelem Barroso. Faworytem na pozór jest rutynowany i solidny Brytyjczyk, ale Barroso to wenezuelski król nokautu,a Mitchell ma podejrzaną szczękę. Niespodzianka nie jest wykluczona.

W średniej Chris Eubank Jr zmierzy się z twardym Irlandczykiem Garym O'Sullivanem i chyba powinien sobie poradzić. W piórkowej starcie dwóch niepokonanych bokserów, Josha Warringtona i Jorge Sancheza, chyba dla Anglika. W lekkiej ma też wystąpić Luke Campbell, ale na razie nie ma rywala.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości