Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książki (o boksie i nie tylko)
27-07-2015, 10:05 PM
Post: #31
RE: Książki (o boksie i nie tylko)
(27-07-2015 09:42 PM)Metzger napisał(a):  Zaciekawił mnie wątek kopania. W książce nieraz wspomina się o tym, że Mike wielokrotnie kopał Dona Kinga po głowie. Zastanawiam się czy faktycznie kopał go w ten siwy łeb, czy to jakieś zamieszanie przy tłumaczeniu i w rzeczywistości chodziło o uderzanie rękami?

Już nie pamiętam czyja była to opinia, ale oglądałem kiedyś pewien dokument o Tysonie i jedna z wypowiadających się tam osób, wspominała właśnie o kopaniu Dona po głowie przez MT.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2015, 09:15 AM
Post: #32
RE: Książki (o boksie i nie tylko)
Książka jest godna polecenia nie tylko osobom, które interesują się boksem, ale sportem w ogóle. Jedna z najciekawszych autobiografii jakie przeczytałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2015, 10:59 PM
Post: #33
RE: Książki (o boksie i nie tylko)
(27-07-2015 10:05 PM)redd napisał(a):  
(27-07-2015 09:42 PM)Metzger napisał(a):  Zaciekawił mnie wątek kopania. W książce nieraz wspomina się o tym, że Mike wielokrotnie kopał Dona Kinga po głowie. Zastanawiam się czy faktycznie kopał go w ten siwy łeb, czy to jakieś zamieszanie przy tłumaczeniu i w rzeczywistości chodziło o uderzanie rękami?

Już nie pamiętam czyja była to opinia, ale oglądałem kiedyś pewien dokument o Tysonie i jedna z wypowiadających się tam osób, wspominała właśnie o kopaniu Dona po głowie przez MT.

A za co tak się dostało Donowi od Mike'a?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2015, 12:38 AM
Post: #34
Bug RE: Książki (o boksie i nie tylko)
(28-07-2015 10:59 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  A za co tak się dostało Donowi od Mike'a?
Początkowo tłukł go w towarzystwie, bo uważał to za świetny żart (choć ludzie mówili mu, że przesadza). Natomiast kiedy weszli na wojenną ścieżkę, to po prostu wyładowywał na nim swoją agresję. Np potrafił zacząć kopać Kinga po łbie w czasie gdy ten prowadził samochód. Solidny wpierdol zaliczył też Frank Warren za to, że nie zapłacił za luksusową biżuterię dla Mike'a, mimo że obiecał to zrobić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2015, 09:15 PM
Post: #35
RE: Książki (o boksie i nie tylko)
Ja pierdzielę myślałem, że szło o coś poważniejszego. Confused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2015, 09:12 PM
Post: #36
RE: Książki (o boksie i nie tylko)
Bibliografia Stephena Kinga uzbierana Wink Wszystkie pozycji są już na półeczce, a ostatni tytuł (praktycznie biały kruk) trafił tam w moje urodziny, Taki surprajs Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2015, 06:47 PM
Post: #37
RE: Książki (o boksie i nie tylko)
A ten biały kruk to jaki tytuł?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2015, 01:21 PM
Post: #38
RE: Książki (o boksie i nie tylko)
Co prawda całej bibliografii Kinga nie czytałam, ale jestem pod wrażeniem jego twórczości i pomysłowości (Christine była dość zaskakującą lekturą). Poza tym polecam kryminały Mankella - trzymają w napięciu.
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2015, 01:40 PM
Post: #39
RE: Książki (o boksie i nie tylko)
MA ktoś może w swojej biblioteczce biografię Andrzeja Gołoty: Andrzej Gołota. Pierwsza autoryzowana biografia ? Szukam i nie wiem, czy gdzieś ją można jeszcze dostać ?

Niepokonany w dwudziestu ośmiu walkach
A pokonany w trzech jedynie walkach (...)
Uwolniony z miasta Włocławka
Andrzej Gołota, Gołota, Gołota, Gołota...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2015, 09:28 PM
Post: #40
RE: Książki (o boksie i nie tylko)
Właśnie, możecie polecić jakieś kryminały/detektywistyczne? Oczywiście poza tymi najbardziej popularnymi, jak książki Larssona, Mankella, Nesbo czy Lackberg.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości