Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hughie Fury
06-01-2016, 02:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2016 02:41 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #21
RE: Hughie Fury
Pod koniec października Hughie ma zmierzyć się z kimś z absolutnego topu. Zobaczymy. Gość jest przecież bardzo młody. Z kim byście go widzieli w jesiennej walce?

EDIT: Tylko, czy Peter nie przecenia nieco swojego syna? O Anthonym Joshua powiedział, że dopiero za dwa lata osiągnie klasę mistrzowską a 21 letni Hughie już teraz? Nie wierzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2016, 03:00 PM
Post: #22
RE: Hughie Fury
Hughie przecież był niedaleko od walki z Wilderem Wink
Z tego co wszyscy gadają to powinien być gotowy na top,ale wiadomo że lepiej poczekać do tego testu.Jego wiek nie ma żadnego znaczenia. Ja mam nadzieję tylko, że przed tym absolutnym topem dostaniemy jeszcze kogoś pośredniego.

Na dobrą sprawę w październiku rywalem Fury'ego mógłby być mistrz IBF - i z Glazkowem i z Martinem nie jest bez szans.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2016, 07:14 PM
Post: #23
RE: Hughie Fury
Cytat:W marcu kolejną walkę stoczy boksujacy w wadze ciężkiej Hughie Fury (18-0, 10 KO), młodszy kuzyn mistrza świata federacji WBA i WBO.

- Pojedynek jest już prawie zaklepany, to będzie dla mnie dobry sprawdzian i nie mogę się go doczekać - powiedział Fury w rozmowie z portalem worboxingnews.net, dodając: - Mogę potwierdzić, że będzie to dwanaście rund z kimś z top-10, a jego stawką będzie któryś z większych tytułów. Szczegóły zostaną ogłoszone w tym tygodniu.

21-letni Hughie Fury w 2015 roku stoczył cztery zwycięskie walki, jednak pokonywał przeciwników spoza szerokiej światowej czołówki. źródło
Hmm... teraz będzie chodzić mi po głowie pytanie, kto to może być? Może ktoś z Was poprzez dedukcję dojdzie do tego kto to może być? Ja nie mogę, bo nie znam tych wszystkich "większych tytułów". Domyślam się jedynie, że o pas polsatu raczej mu nie chodziło? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2016, 03:24 PM
Post: #24
RE: Hughie Fury
A więc to, co powyżej było jedynie bajdurzeniem Wink W marcu Hughie Fury zmierzy się Nagym Aguilerą.

Co prawda żaden z nich to nie TOP 10 ale walkę bym sobie z przyjemnością obejrzał. Wink Ciekawy czy Aguilera jest w stanie sprawić jakieś kłopoty młodemu Fury'emu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2016, 07:00 PM
Post: #25
RE: Hughie Fury
Raczej nie. Hughie to spory talent, więc powinien dać sobie spokojnie radę. Zwycięstwo Aguilery nad Marcinem fajnie wygląda, jednak Amerykanin dość mocno obrywał w tamtej walce. Spodziewam się tutaj pełnej dominacji młodszego z Furych i może nawet nokaut w końcówce. Choć oczywiście, rundę - dwie pewnie urwie i będzie najtrudniejszym wyzwaniem w karierze.
Jednak, jak dla mnie, to jeszcze nie to.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2016, 09:16 PM
Post: #26
RE: Hughie Fury
Łysy z głównej pisał że Hughie to młody Larry Holmes więc raczej łatwa kasa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2016, 11:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2016 11:06 PM przez Wietnam.)
Post: #27
RE: Hughie Fury
H, Fury jest dobry i ma umiejętności, ale znalazł się w złym okresie HW
gdy mamy naprawdę kilkunastu bardzo dobrych zawodników i paru Goliatòw
z King Kongiem i Joshuą na czele, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2016, 02:58 PM
Post: #28
RE: Hughie Fury
Młody Fury to ma pecha. Nie dość, że nie chcą z nim walczyć to jak już się zgodzą to doznają kontuzji, tak jak Aquilera. Szkoda, bo mógł to być przynajmniej w początkowych rundach fajny pojedynek. Do walki zostało 6 dni, ciekawe czy zdążą mu kogoś podesłać? Jedyna nadzieja to chyba w Mollo. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2016, 04:47 PM
Post: #29
RE: Hughie Fury
Kuzyna Furego zobaczył bym z Briggsem, dziwne ze Lets go Champ
będąc na Wakacjach w Londynie , szuka tylko Hey'a.
Myślę że na ten czas za pojedynek z Hughie też by dostał ładną
kasę, dla Furego ryzko nie duże, na pewno dobry byłby
to test kondycyjny , tak szybko by Shannona nie skończył
albo w ogóle przed czasem nie dałby rady,
nie straćiłby dużo na rozwoju kariery bo Briggs bądź co bądź
ale jest na mainstreamie ,wysoko w rankingu WBA , 4 miejsce,
więc mógłby zyskać nawet,.
Briggs z Hearnem się ostatnio spotkał, więc może nam coś się szykować,
Ja jestem za, Lets go Champ!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2016, 04:59 PM
Post: #30
RE: Hughie Fury
Byłby to test kondycyjny ale dla Briggsa. Przecież Shannon po 2 minutach będzie sapał i zbierał siły na zryw w rundach 6-8...
Jakby młody Fury nie skończył Briggsa w przeciągu 6 rund to byłbym bardzo mocno rozczarowany.

Co do ogólnego pomysłu - jestem na nie. Szczerze to w ogóle nie chce Briggsa oglądać. Jest tylu ciekawych bokserów z czołówki, że żaden dziad tam nie jest potrzebny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości