Forum - BOKSER.ORG
Hughie Fury - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Hughie Fury (/thread-2519.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Hughie Fury - Wilczekstepowy - 09-07-2015 02:20 PM

Być może za wcześnie na zakładanie osobnego wątku dla takiego młodzika, bo jeszcze nie wiadomo, co z niego wyrośnie ale bardzo chciałem się dowiedzieć, jaką macie opinię na temat Hughiego, jaką przewidujecie dla niego przyszłość.

Brytyjczyk ma zaledwie niespełna 21 lat (ur. 1994-09-18). Na ringach zawodowych jest już od ponad dwóch lat, gdzie stoczył 15 walk, które wszystkie wygrał. Ma się pojawić w ringu na najbliższej gali swojego kuzyna Petera, gdzie przewiduje się dla niego trudnego przeciwnika. Co sądzicie o tym gościu? Czy to większy talent niż Joshua czy Peter Jackson? Czy na dziś dzień Artur Szpilka "zmiótłby" go z ringu? Czy to też twardszy skurczybyk?

Jakie ma naturalne zalety, a jakie wady które już teraz widać gołym okiem?


RE: Hughie Fury - Gogolius - 09-07-2015 05:23 PM

Wg starszych Furych to Hugh jest bardziej utalentowany od Tysona. Ile w tym prawdy, a ile gadania pod publiczkę: nie wiadomo. Ogólnie prezentuje się równiej od kuzyna, ale co oczywiste, jest bokserem słabszym na każdej płaszczyźnie. Widać jednak, że team Fury jakieś tam pojęcie o boksie ma, więc chłopak ma ułatwione zadanie. Wypunktował wysoko Rudenkę i to właściwie tyle jak idzie o jakikolwiek poziom rywali... pożyjemy zobaczymy Smile


RE: Hughie Fury - Wilczekstepowy - 14-07-2015 08:27 PM

25 lipca młodszy Fury zmierzy się z doświadczonym Goerge Ariasem. Mnie zaskakuje tak szybki termin i to, jak mało czasu ma Hughie na przygotowanie się. Ten Goerge Arias choć wiekowy to nie wygląda mi na buma. Myślicie, że młodzian da radę?


RE: Hughie Fury - Wit - 14-07-2015 10:40 PM

Pewnie, że da radę. Z kim dobrym ten Arias wygrał? Z kim w ogóle spoza Brazylii czy Argentyny wygrał? Jak walczył z (tylko) niezłymi zawodnikami znanymi w Europie, to wszystko przegrywał zdecydowanie. Przypomniał mi się tu teraz taki Gonzalo Omar Basile. Smile


RE: Hughie Fury - Hugo - 15-07-2015 10:17 AM

Hughie Fury to na razie bokser dobrze wyszkolony, ale dość słaby fizycznie. Jest jednak w takim wieku, że poważny przyrost siły (w tym siły ciosu) powinien u niego nastąpić w sposób naturalny. Wtedy ewentualnie mógłby się mierzyć z najlepszymi, bo na razie nie jest na to gotowy.


RE: Hughie Fury - redd - 15-07-2015 03:03 PM

Hughie ma jeszcze mnóstwo czasu na naukę - to jest dziecko jeśli chodzi o HW. Tak jak @Hugo napisał, jeszcze trochę potrwa zanim okrzepnie fizycznie i osiągnie na tej płaszczyźnie swój prime.

Tak poza tym, to rodzina Furych musi mieć niezłe geny. Hughie ma 20 lat, a wygląda na 15 lat starszego, niż w rzeczywistości. Podobnie ma się rzecz z Tysonem Wink


RE: Hughie Fury - Wilczekstepowy - 25-07-2015 10:49 PM

Czy walczył już Hughie z Ariasem? Wie ktoś jak skończyła się walka? O ile się już skończyła. Wink


RE: Hughie Fury - Martin - 28-07-2015 09:28 AM

Hughie pewnie wypunktował Ariasa. Ciekawy jestem kiedy dostanie jakiegoś lepszego rywala, być może zawalczy na gali, podczas której o pasy HW będzie walczył Tyson z Władimirem.


RE: Hughie Fury - Wilczekstepowy - 03-08-2015 04:25 PM

Ponoć Hughie dostał propozycję od Wildera ale najprawdopodobniej odmówi ponieważ musi odpocząć po ostatniej walce.


RE: Hughie Fury - Wit - 03-08-2015 06:20 PM

Jest jeszcze sporo innych dobrych bokserów: Krzysiek Zimnoch, Paweł Kołodziej, no i też zwycięzca trzeciej (czy tam czwartej) polskiej walki stulecia Adamek-Saleta! Wilder ma w czym wybierać...