Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hughie Fury
20-03-2016, 05:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2016 05:39 PM przez Wietnam.)
Post: #31
RE: Hughie Fury
Gogolius
a już nie przesadzaj Big Grin
Z Zumbano Love, tańczył przez 12 rund, Briggs. Wink
Kondycyjnie podobno teraz jest zawsze przygotowany na
12 rund, tak wynika z relacji jego obozu przynajmniej.
Na kondycję Shannon zawsze ma dobre jogurty z marketu Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2016, 06:55 PM
Post: #32
RE: Hughie Fury
Przeciwnikiem Furego został Dominic Guinn,
były rywal między innymi Adamka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2016, 07:10 PM
Post: #33
RE: Hughie Fury
40 lat, ale jeszcze ani jednej przez KO. Teraz jest wielka szansa na pierwszą. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2016, 12:38 PM
Post: #34
RE: Hughie Fury
Guinn przegrał wszystkie rundy ale KO nie zaliczył. Walki niestety nie widziałem i jak na razie nie mogę jej znaleźć w necie. Oglądał ktoś z Was tą walkę i może powiedzieć coś więcej na temat postawy Hughie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2016, 12:42 PM
Post: #35
RE: Hughie Fury
Twardy journeyman Guinn,
Idealny na powrót dla Szpilki Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2016, 02:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2016 02:44 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #36
RE: Hughie Fury
Hughie zmierzy się z Fredem Kassim. Będzie to walka wieczoru na gali w Londynie przygotowywanej na 30 kwietnia.

To jeszcze nie są Ci przeciwnicy Fury'ego na których liczą kibice. Ale nie jest źle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2016, 07:53 PM
Post: #37
RE: Hughie Fury
Kassi to super rywal. Zdecydowanie pokonał, oczywiście nie u sędziów..., Arreolę i Breazeale, więc jeśli na jego tle Hughie wypadnie obiecująco to WOW.
Ja do dziś nie wiem co myśleć o młodszym Furym. Lekko stawiam na Kassiego, oczywiście biorąc pod uwagę uczciwe punktacje, niekoniecznie punktowych
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2016, 10:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2016 10:20 PM przez Martin.)
Post: #38
RE: Hughie Fury
Może być z tego fajna walka, ja jednak wyżej oceniam Hughiego, który robi bardzo duże postępy, do tego chyba wzmocnił się fizycznie w ostatnim czasie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2016, 10:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2016 10:19 PM przez redd.)
Post: #39
RE: Hughie Fury
Bardzo fajne i mądre zestawienie. Kassi to kawał zawodnika, jest niewygodny - leworęczny, co już udowodnił w ringu (do czasu KO prowadził z Mansourem, powinien wygrać z Arreolą i Brazeale). Nie stanowi jednak większego zagrożenia jeśli chodzi o czasówkę, ale może dać cenne doświadczenie Fury'emu; by dobrać się do skóry Kameruńczyka, Hughie będzie musiał trochę pokombinować. Bardzo fajna walka; bo potyczkach z fizolami Rudenką, czy Ariasem, teraz młodzian zawalczy z niewygodnym, potrafiącym boksować przeciwnikiem. Ja stawiam zdecydowanie na HF - jego ruchliwość, szybkość i rozmiar będą stanowiły zbyt dużą przeszkodę dla niedużego Kameruńczyka.

Rywal niemedialny, ale stanowiący ciekawy test.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2016, 12:22 PM
Post: #40
RE: Hughie Fury
Bardzo mi się ta walka podoba,choć dla mnie dużym faworytem jest młody.Jestem ciekaw jego następnych rywali,może jeśli wygra to pokuszą się na walkę ze zwycięzcą Pulew - Chisora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości